A revenit tombola castigatorilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum ducem lipsa de ocupatie, propun sa infintam un grup de jucatori (orice trib), care sa atace (real sau fals) la o ora anume un jucator ales de grup. jucatorul va fi ales aleatoriu indiferent din tribul din care face parte. nu se va cosidera a fi un atac la aliati sau alte pacturi, ci doar un simplu joc.

inscrierile le voi primi in joc sau aici

grupul se numeste: Cafeneaua Traznitilor (poate fi modificat in consiliu)

toti membri din grup au drepturi egale

poate asa ne mai distram si noi :D...ca de la atatea razboaie si certuri ...:(

ps:nush de ce nu am inspiratie acum ce sa scriu dar sper sa iasa frumos:rolleyes:
 

DeletedUser

In ritmul asta vom fi cam toti cei care intram mai des pe forum.. aquilla, exista limita de jucatori? Ar fi dragut..sper sa trebuiasca sa o atac pe mladie :D
 

DeletedUser177

@bravo aquilla, e tare ideea ta, dak mai eram pe L1 poate k ma bagam si eu, 5 stele pt treaba asta. :D
@ma gandeam sa ne apucam si noi de ceva ce am auzit de la un jucator de pe L1, monk e nick-ul lui, ma refer la renumita cursa cu lancieri, cica e de-a dreptul penala, ma voi interesa si poate k voi aplica aceasta cursa cu lancieri pt L3. momentan nu pot pt k am nitel de munca dar poate intr-o luna revin cu amanunte
PS: succes la tombola :D
 

DeletedUser

@bravo aquilla, e tare ideea ta, dak mai eram pe L1 poate k ma bagam si eu, 5 stele pt treaba asta. :D
@ma gandeam sa ne apucam si noi de ceva ce am auzit de la un jucator de pe L1, monk e nick-ul lui, ma refer la renumita cursa cu lancieri, cica e de-a dreptul penala, ma voi interesa si poate k voi aplica aceasta cursa cu lancieri pt L3. momentan nu pot pt k am nitel de munca dar poate intr-o luna revin cu amanunte
PS: succes la tombola :D

eu am cont si pe lumea 3, facem si acolo si pe clasica daca e nevoie:D
 

DeletedUser

aquilla
adimutu
barony
vyctor
ombladon
gabi23
slug
BlooM
slimslick
EvilSoul
sacalaka


membri pana acum
 

DeletedUser

deja avem un castigator:D

Ladies & gentelmans, we have a winner!

Personajul in cauza va fi anuntat dupa ce acesta isi va primi premiul castigat aici, la "Cafeneaua Traznitilor".
Reactiile acestuia, gandurile si eventualele alte chestii, le veti primi aici, in acest topic.

Cu respect,
"Traznitii"

aquilla, AdiMutu, barony, vyctor, BlooM, evilSoul, Ombladon, SlimSlick, gabi23, slug, sacalaka
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus