Actualizare Inamici Invinsi

  • Autor subiect DeletedUser8140
  • Data de început

DeletedUser8140

M-am uitat pe aici si nu am vazut o discutie pe tema asta.

Am o intrebare: Dupa cat timp se actualizeaza inamicii invinsi? In mod special ca agresor.

Am spart acum 5 zile niste sate iar la razboaiele tribului de exemplu mi-a aparut ca am facut 5 mil la agresori in urma atacului. Acum, la 5 zile dupa aceasta la inamicii invinsi de la profil mi s-au actualizat jumatate din puntele ce le facusem in total, cele ce apar la razboaiele tribului, adica 2,5-2,7 mil mi s-au actualizat.

PS: La inamici invinsi ca aparator am impresia ca se actualizeaza mai rapid.
 

DeletedUser

In mod normal cam in 4-5 ore se actualizeaza!
Exact aceeasi intrebare am pus-o si eu anul trecut!
Cert este ca nu ramai pe dinafara!

Nu stiu daca este exact faza cum ca la aparator se actualizeaza mai repede!
Depinde!
Am patit (sau mi s-a intamplat) sa mi se actualizeze inamicii invinsi ca agresor dupa cateva zeci de minute!
 

DeletedUser

rapoartele rosii se actualizeaza mai greu 4-5 zile cred, nu stiu exact, sa ma pronunt... de aia e diferenta aia, actualizarea ODA/ODD, pentru ca la rapoartele rosii tu nu vezi ce trupe rupi, pe cand in aparare vezi rapoartele
 

DeletedUser

rapoartele rosii se actualizeaza mai greu 4-5 zile cred, nu stiu exact, sa ma pronunt... de aia e diferenta aia, actualizarea ODA/ODD, pentru ca la rapoartele rosii tu nu vezi ce trupe rupi, pe cand in aparare vezi rapoartele

Posibil sa ai dreptate, desi cred ca serverului i se cam rupe de ce vezi tu in rapoarte, pentru ca el vede tot! :)
 

DeletedUser

rapoartele rosii se actualizeaza dupa 5 zile si am impresia ca nu sunt punctate la fel ca cele galbene/albastre .

cele galbene si albastre se actualizeaza mai rapid.
 

DeletedUser8140

merci de raspunsuri, de ramas pe dinafara stiu ca nu raman, dar eram curios cat dureaza acest proces de actualizare, e ca in epoca de piatra :))
 
Sus