adeziune

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de ex pe o lume cu viteza 2 adeziunea creste si ea cu 2 pe ora dar aici apare o intrebare ... adeziunea creste de exemplu la ore fixe (gen 12:00 ,13:00 etc) sau incepe sa creasca de atunci cand ai lasat adeziunea scazuta la sat ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25836

ba da..sa presupunem ca a lasat adeziunea la 22 si-a innobilat propriul sat si cand a venit ultimul nobil era 25.
 

marakesh

member
Scor reacție
0
eu am observat o chestie ciudata: pe speed trimit nobilul ii scade adeziunea,,, se intoarce nobilul il trimit la loc i-a crescut adeziunea cu un numar de procente. iau satul cand e la mine adeziunea creste foarte greu.... de ce?
 

DeletedUser4610

eu am observat o chestie ciudata: pe speed trimit nobilul ii scade adeziunea,,, se intoarce nobilul il trimit la loc i-a crescut adeziunea cu un numar de procente. iau satul cand e la mine adeziunea creste foarte greu.... de ce?

Nu-i adevarat..ti se pare. Adeziunea creste la fel la toti, indiferent de server.
 

DeletedUser28370

Am si eu o intrebare,pe L14 cu cat creste adeziunea pe ora?Viteza jocului e 1,5 dar am inteles din ce am citit undeva ca adeziunea creste cu ceva mai mult decat viteza de joc...as vrea sa stiu si eu versiunea corecta :D.
 

DeletedUser28514

Ajutor a spus:
Adeziunea unui sat arată cât de aproape este acel sat de a-şi schimba proprietarul. Adeziunea de început este 100, caz în care nu va fi vizibilă. Un atac reusit cu nobil scade adeziunea. 20-35 Cu fiecare atac adeziunea creste cu 1.5 puncte pe oră
Valabil pentru l14. hmm cred ca ar trebui sa scrie cu fiecare ora daca nu ma insel.
 

DeletedUser28514

Aici locuiesc:))> Oricum faci spam inuitl poate ne alegm aman2 cu warn 2 3 saptamani:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus