Adio L2

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început

DeletedUser523

Am inceput sa joc pe aceasta lume inca din prima zi.Impreuna cu un grup de prieteni din L1 am format tribul CavaleriiApocalipsei!Doream sa creem un trib de elita format numai din jucatori buni si lipsit de spioni!Din pacate eram prea putini si din diverse motive nu am reusit asa ca ne unit cu tribul Legionarii, trib in care credeam k totusi vom face o treaba mai buna.Din pacate nici aici nu am reusit nimic si sub presiunea atacurilor circarilor am intrat in tribul NWO.LA inceput am gasit aici o adevarata familie, un grup unit si puternic de jucatori condusi foarte bine de catre liderii tribului.De la pozitia de conducator din CavaleriiApocalipsei am trecut la cea de diplomat in Legionarii si tot diplomat am fost si in NWO.Din pacate dpdv al jocului nu am avut vre-o realizare si nu mi-a oferit nici un suspans nefiind atacat de nimeni in mod serios desi eram la granita cu IRC dusmanii nostri!Ba din contra am avut destule insuccese si nopti pierdute in zadar; aici am vazut ce inseamna defensiva cu adevarat deoarece atacam cu 12 sate full ofensive si nu daramam nici macar un nivel la zid!Jucatorii care au respectul si aprecierea mea sunt: gaby83,miscolt,mika,simonici,mamamare,iliev,
Dikutzz,GDog,comosicus,headworx,warmwood,Laur6

Acestea fiind zise eu parasesc aceasta lume iar celor ce raman le doresc numai bine si un joc placut in continuare.Adio L2!
tzepes out
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu te cunosc, dar mult noroc in continuare si in cea ce iti propui.

Numai bine. :D:eek:
 

DeletedUser4133

Tot respectul pt tzepes. Sper ca celelalte 2 lumi sa ii aduca satisfactiile pe care le asteapta. Aceasta e singura lume in care nu l-am intalnit si, sincer, imi pare rau.
 
Sus