Admini Care Triseaza

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

l2 nu are legatura cu l1
deci legea care ai citito tu nu se aplica..:D
clar?

da sunt de acord cu tine ar trebui sa discutam mai civilizat,....pacat ca anumite specimene nu ne lasa ,nu?.;) ...."stie ei care..."


si o intrebare,ce deffence aveai tu la 3 sate?...:rolleyes:

****

si ca o paranteza,NU!...acest joc se supune reglementarilor internationale,deoarece "triburile" este o licenta cumparata de la nemti,care nu se supun legilor noastre
:D
 

DeletedUser

Pentru acuzatii nefondate tocmai ai primit avertisment de 5 puncte de la mine. Daca nu este clara acuzatia, mai priveste odata titlul threadului deschis de tine. Daca ai dovezi, atunci o sa-mi cer scuze in mod public si retrag avertismentul. Daca continui cu ele fara sa dovedesti ai ban.

Pana una-alta, citeste regulile forumului. O sa dau eu un citat de-acolo pana citesti tu tot:

Provocarea moderatorilor/administratorilor este interzisa! Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

Si eu te-as fi atacat daca as fi observat ca ai luat un sat de curand. E evident ca ai incerca sa-l sprijini pe ala si ramai descoperit mai mult sau mai putin in satul principal. Sau nu?
 

DeletedUser

vokiel

la inceput nu am dat numele adminului ...dar mi s-a cerut ///da am gresit ca l-am dat recunosc.. cat ceea ce priveste apararea satului sa stii ca o tactica a mea este sa apar satul cucerit doar cu trupe facute in respectivul sat dupa ce il cuceresc ..cu alte cuvinte cateva zile este fara aparare satul respectiv ...satul cucerit de mine era cucerit cu o zi inainte nu in ziua in care am fost atacat ...
trupele pe care le -am trimis acolo au fost chiar trimis in urma unei decizii pe moment ..timp de o zi satul respectiv a fost fara aparare deoarece de accea mi am pastrat trupe in satul principal tocmai pt a inampina o judecata precum cea care ai expuso tu mai sus de a m ataca satul principal .recunosc nu am cum sa dovedesc acuzele aduse ..aici a totala dreptate dar cum as pute-o face ?
imi cer scuze pt divulgarea numelui adminului care m-a atacat dar poate primes o parere de la tine la inrebarea este etic ca un admin sa joace activ ?
nu se puteau evita multe daca nu se facea asta ? daca adminii jucau de ex pe varianta germana a jocului ?
mersi pt mesaj
 

DeletedUser

nu cred ca am jignit pe nimeni

nu cred ca am jignit pe nimeni prin subiectul meu si prin limbajul discutziei ..
daca am facut-o fara sa imi dau seama imi cer scuze de acum
 

DeletedUser

incheiere problema

am discutat cu Dave si din punctul meu am incheiat problema ...el spune ca a fost un atac gresit catre o alta tinta ...eu zic ca il cred si nu mai vreau alte discutzii va multzumesc tuturor celor care au citit si va urez o dezvoltare cat mai buna in continuare
 

DeletedUser

ai jignit sau nu,un fapt este sigur: ai incalcat regulile!
:D

eu am incercat sa te aduc pe calea cea buna
 

DeletedUser

@bibjupanu. Ca sa-ti raspuns la intrebari.

1. Nu m-am referit la limbaj ci doar la acuzele nefondate.
2. Nu conteaza numele adminului. Pentru mine toti sunt egali. Daca el s-a nimerit a fi Dave, nu creste sau scade sanctiunea cu ceva (sanctiunea pentru asa ceva era de fapt de 10 puncte pentru 14 zile, adica ban temporar.. am spus ca nu e cazul).
3. Nu stiu ce sa zic despre etica sau nu.. intr-adevar, situatiile de genul asta nasc suspiciuni dar atata timp cat administratorii sunt oameni cu caracter si n-au niciun interes in a trisa eu spun ca e ok. De fapt spun ca un admin care nu are experienta de joc (deci o dobandesti jucand, e clar, pe TW sau triburile) atunci nu are habar cu ce se mananca meseria si nu poate face fata.

Eu il cunosc pe Dave prea putin dar din cate am auzit, am auzit de bine. Si de pe TW.net si de pe triburile.ro. Nu cred ca are rost sa zic mai multe. Cei care analizeaza si interpreteaza posturile tot or sa comenteze. Asa ca.. shalom.
 

DeletedUser

Doamne cum acuza astia fara sa stie... Bibijupanu asta se crede mare zmeu ca are 3 sate. Degeaba ai 3 sate daca nu ai armata cat sa le aperi. La nivelul asta al jocului nu ar trebui sa ai nici 2 sate daca vrei sa cresti frumos. Prin asta ti-am dovedit ca a atacat pentru ca era sigur ca-ti omoara armata :D.
Si mai repet inca odata... desi devine chiar enervant:
SINGURUL ADMIN CARE POATE VEDEA TRUPELE UNUI JUCATOR ESTE COORDONATORUL PROIECTULUI, CARMI.
 

DeletedUser

bibijupanu zice ca a discutat cu Dave si s-a lamurit.

@ibijupanu. Daca apar alte probleme zi-mi si redeschidem threadul.
Pana atunci.. geschlossen.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus