adresa de email

DeletedUser

Cineva a intrat pe contul meu si a cerut schimbarea adresei de mail.Am primit mail de la Triburi pentru canfirmarea schimbarii. Cel care a cerut respectiva schimbare are adresa de mail dragutiuandrei@yahoo.com.As vrea sa stiu cum este posibil asa ceva.
 

DeletedUser

pai si normal daca ai avut aceas parola si la triburile si la meil,trebuie sa iti pui o parola cat de grea posibila:):D:cool::rolleyes::eek::eek:
 

DeletedUser18865

andrei nu ai inteles...cineva o intrat pe contul lui de pe triburi si io dat schimbare adresei de e-mail...poti sa faci o reclamatie...dai login si acolo vezi ip-ul la ala ce tio intrat si il dai la admini.
 

DeletedUser

Pai daca nu avea parola jucatorul (hackerul) x nu intra,deci a trebuit sa aibe si o parola de la mail si de la contul de joc pentru a intra si ai schimba adresa de email
 

DeletedUser18865

andrei iti dau un sfat ..nu te baga unde nu sti...nu era neaparat sa ii stie parola de la mail era suficient de la joc.
 

DeletedUser15142

ati gresti : cineva a dat parola uitata ..combinatia buna..si spera ca el sa nu intre pe e-mail si contul sa numai fie (activat) sa il ia el:))
 
Sus