adunarea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu o sa incep lumea 24 cu dorinta sa ajung cam la acelasi nivel ca si pe l8 de aceea o sa incerc sa creez un trib cu fostii colegi din lumile anterioare, sa posteze aici cine e interesat si o sa le comunic personal ora si zona in care o sa intram, relatii la id skype blanarui la revedere
 

DeletedUser

eu o sa incep lumea 24 cu dorinta sa ajung cam la acelasi nivel ca si pe l8 de aceea o sa incerc sa creez un trib cu fostii colegi din lumile anterioare, sa posteze aici cine e interesat si o sa le comunic personal ora si zona in care o sa intram, relatii la id skype blanarui la revedere

si care e nivelul la care ai ajuns pe l8?la ce level ai ajuns?cati ai strength, dexterity?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu o sa incep lumea 24 cu dorinta sa ajung cam la acelasi nivel ca si pe l8 de aceea o sa incerc sa creez un trib cu fostii colegi din lumile anterioare, sa posteze aici cine e interesat si o sa le comunic personal ora si zona in care o sa intram, relatii la id skype blanarui la revedere

daca reusesti sa il convingi pe khaydarin sa se reapuce de joc, poate ma inscriu si eu :rolleyes:
 

DeletedUser

o sa incerc sa ** cu el sa vad daca il conving, si cum am mai zis as prefera sa jucam numai cei care ne cunoastem, si cine ma stie, stie cat am dexteritate, si alte chestii, ca sa iti raspund misule, si nu uita cand am jucat impreuna in acelasi trib, tu alergai dupa puncte, eu dupa trupe,si de aceea tu ai fugit imediat la cel mai bun trib, si eu am ramas in persia(remember dupa o veche lume)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus