Ajutor, ajutor! :)))

  • Autor subiect DeletedUser44592
  • Data de început

DeletedUser44592

Salut, salut, dupa o perioada de pauza de la triburi, sunt hotarat sa revin.
Caut pe cineva care are nevoie de un om activ, pentru purtarea unui razboi, imi place sa joc pe granita :) deoarece dispun de mult timp liber.
Cei care au nevoie de mine ii sfatuiesc sa ma contacteze si sa vorbim!
Eu vreau sa ajut si sa ma distrez, deci cine ma ajuta si pe mine??? :)
Sa aveti o zi faina!!!
 

DeletedUser

Buna ziua, Salut,
Bine ai revenit in joc. Daca vrei sa participi intens si sa castigi razboaie, oricat de grele ar fi, daca esti gata sa nu renunti orice ar fi, atunci te rog sa ma cauti in lumea 48 alaturi de tribul meu de acolo. Comunicare si distractie poti gasi din plin.
Nu stiu cat de "survival" esti, dar daca poti mai mult sau orice, te rog sa ma cauti. Nu negociez si nu ofer nimic altceva decat amabilitatea si prietenia mea. Acolo am parteneri din primele lumi de triburi, iar un exemplu poate fi tribul UNITED din Lumea 1 care inca exista chiar si azi. Te intreb un lucru la fel de important, chiar poti sau fugi la primul semn de atac?
Eu am nevoie de persoane active si capabile sa faca fata. Sa ma contactezi acolo.
Tot ce iti cer este sa imi dovedesti acolo.
Decizia este doar a ta.
 

DeletedUser12196

Corectie:UNITEDUL de astazi nu prea are nimic in comun cu UNITEDUL infintat de selenka. Jucatorii vechi s-au cam lasat de joc. Un timp am tinut legatura cu unii dintre ei si, din cate stiu, nu vor sa reintre in joc.Permanent in UNITED au aparut jucatori noi, unele conturi au fost redistribuite pentru a nu se pierde. O munca titanica a dus almaimic si, pentru asta are tot respectul meu.
 
Sus