ajutor

DeletedUser

am si eu o intrebare
am drepturi si cand vreau sa trimit o circulara nu mi se m-ai deschide lista in care sunt trecuti toti membrii tribului??????????
ce sa fac ca sa se deschida caci inainte se deschidea?????????
am dat mod de vacanta la 2 jucatori si la ei merge numai la mine nu
am sters ceva?????????????
va multumesc anticipat si astept ajutorul vostru
 

DeletedUser

nu stiu exact care ar putea fi problema..si eu am avuto cu ceva timp in urma...acuma vad ca sa rezolvat
totusi daca vrei sa trimiti circulare, ai putea da clik dreapta pe "tribul complet" sau "conducerea tribului" si selectezi copy shortcut, intri in word si dai clik dreapta paste (ctrl+V)...iti va aparea un text unde pe langa unele cuvinte de ordin tehnic iti va aparea si lista membrilor tribului/conduceri(depinde pe ce ai dat clik dreapta), tot ce trebuie sa faci acuma e sa copii toate numele acela si sa le introduci la destinatar in joc :eek::D
 

DeletedUser

Depinde, poate nu are drept de circulara.Sau e o eroare in joc.
 

DeletedUser

si eu am aceeasi problema. sunt in coducerea tribului si nu pot trimite circulara decat conducerii
 

DeletedUser

sa stii ca merge am sters chestiile alea cu java si pot trimite.:)
 

DeletedUser

am si eu o intrebare
am drepturi si cand vreau sa trimit o circulara nu mi se m-ai deschide lista in care sunt trecuti toti membrii tribului??????????
ce sa fac ca sa se deschida caci inainte se deschidea?????????
am dat mod de vacanta la 2 jucatori si la ei merge numai la mine nu
am sters ceva?????????????
va multumesc anticipat si astept ajutorul vostru

pai iti trebuie mozzila firefox,opera sau orice browser in afara de internet explorer...
 

DeletedUser

pai iti trebuie mozzila firefox,opera sau orice browser in afara de internet explorer...

nu cred ca e vorba de browser aicea...cand aveam si eu aceeasi problema leam incercat pe toate, dar fara rost...partea proasta era ca asta se intampla doar pe o singura lume, iar pe celelalte puteam sa dau circulare nenumarate....
 

DeletedUser19209

Poza

vreau sa intreb cum sa bag poza la profilul meu?sau trebuie cont premium?fara cont nu se poate?ca are cineva care are mereu poza si nu cred ca are mereu cont premium.va rog sa-mi scrie cineva care stie!mersi
 

DeletedUser

La profilul tau poti incarca o poza doar in momentul cand ai un Cont-Premium.
Nu trebuie sa isi ia mereu CP acea persoana, e de ajuns unul de 120 de zile, sau cat era perioada maxima, nu mai stiu exact, din moment ce nu am mai jucat de mult timp:)
 

DeletedUser

am si eu o intrebare :Cum adik jucatorul este inchis :si de ce nu pot sa-l atac?
 

DeletedUser9103

jucatorul a incalcat regulametul. MOtiv pentru care nu poate fi atacat sau sprijinit, pana la ispasirea pedepsei.
 

DeletedUser

Si o lista cu cei banati si perioada in care sunt banati unde se gaseste?
 

DeletedUser

Stiu ca acum vreo 3 ani era o lista din asta sau o aveam doar eu hmm..?
 
Sus