ajutor.:|

DeletedUser

sunt victima unui furt de cont...contul meu dero*surf a fost furat aseara/azi dimineata...nu stiu cum..si in ce fel au aflat parola contului,dar cert este ca am ramas cu ochii in soare...va rog ajutati'ma!
 

DeletedUser

crezi ca mie imi arde de glume? :|

sau sa inteleg ca nu ma poti ajuta?
 

DeletedUser8140

pai dai sa iti trimita parola pe mail, la parola uitata sau modificarea parolei parca, bagi user si mail si recuperezi
 

DeletedUser

am incercat asta de 1000 de ori...a schimbat mailu si parola...altfel nu imi explic..uite ce spune ;)

"Parolă uitată/ Modificarea Parolei
Combinaţie nevalabilă între nume şi adresa de email"

asta cand incerc mailu meu si numele contului.:mad:

deci..?...are careva vreo idee?:|:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Vezi sa fii sigur ce adresa de mail ai pus, ca a mai fost unu cu aceeasi problema si in final si-a dat seama ca pusese alta adresa de mail.
Trimite un ticket la suport si explica ce s-a intamplat si daca se poate macar sa afle ei ce adresa se foloseste pe acel cont.
 

DeletedUser

Din câte ştiu există nu "n" număr de zile pentru a confirma o nouă adresă de e-mail, aşa că nu prea are cum să fie schimbată aşa de repede, dacă e să-ţi fie hack-uit contul.
 

DeletedUser7708

Din câte ştiu există nu "n" număr de zile pentru a confirma o nouă adresă de e-mail, aşa că nu prea are cum să fie schimbată aşa de repede, dacă e să-ţi fie hack-uit contul.

Primeşti un mail cum că mailul a fost modificat şi un link ca să se anuleze asta...în termen de 14 zile.
 

DeletedUser

250.000-251.000


acum am verificat..se pare ca ala/aia este activ/a pe contul meu....a sters profil..numele satelor..tot.....
 

DeletedUser

am verificat si e-mailu..parola..am trimis si intrebare la suport..iata raspunsul lor.

"Va rog sa verificat adresa de e-mail cu care v-ati inregistrat. O sa va apara parola actuala in caz ca a fost modificata."


am adresat alta intrebare...si inca este in lucru.
 

DeletedUser17342

cine sa iti fure un cont de 250k .... ce sa faca cu el

oricum ti-au zis baietii mai sus, daca ai mailul (deci implicit e contul tau de drept) schimbi parola si gata
 

DeletedUser

man..am incercat treaba asta deja...nu merge ..pai treaba e ca el e bine pozitionat...si cu putin tupeu iti faci un cont de 10k imediat.
 

DeletedUser

am luat legatura si cu baltag81 (coleg si conducator in tribul Gemina)...la concediat
 

DeletedUser

am vazut asta acum cand am verificat daca miau raspuns la intrebarea suport.
 
Sus