Aka ! & SELECT vs. SPAM!

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

S-ar putea sa ne tii la curent din vacanta :)))

Nu mi-ai facut nervi cu mesajul...doar ati aratat ce fel de oameni sunteti si daca tu crezi ca mie mi-e ciuda de la mesajul ala...cam te inseli amarnic :)))

Mie mi-e ciuda cand vad ca va batem de va suna apa-n cap si voi nu reactionati

Care era organizatu ala ca pe L9 de care tot ziceai...ala pe Vladnego? :D

O sa iti fac eu organizat ca pe L14 si cine a jucat acolo stie despre ce vorbesc...si atunci sa te vad cum dansezi :D

Parte 1:
Triburi: Aka !, SELECT
Parte 2:
Triburi: SPAM!, SPAM!!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 12
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,140
Tabăra 2: 46,654
Diferență: 82,486

chart


+ sate de la hir0 , coryroby si destui care i-ai dat afara si care au mai fost de prin academiile voastre desfiintate

Trib de rang 2 nu? :D
 

DeletedUser29130

asta e singurul tau raspuns la toate :))) ce haios esti .. mai bine le-ai spune astora ca pe unde ai jucat , ai pierdut razboaiele , tot asa ingamfat erai si acolo , si te laudai la inceput cu statistici , dar pana la urma ai fost carne de tun . .. lafel prevad ca vei pati si pe L35 . Si apropo , am citit si eu circularele tale date in tribul tau , sunt haioase , la fiecare propozitie repeti obsesiv expresia "te concediez" ... Asta ca sa afle si noii tai colegi cam unde au ajuns si ce vor pati :)) Ca sa nu mai zic de forum , cum nu trimiti tu sprijin noilor colegi veniti din PRI :))) sa o citez pe Cavaleru Necunoscut ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29130

de jucatoarea kytana nu zici nimic ? ca ai concediat-o cand sa piarda si celalalt sat , sa nu dea rau la statistica ? :))) off off , ce nostim esti , copile ..
 

DeletedUser

Pana sa intre PRI la noi nu ai citit circularele mele si in plus eu macar dau circulare..pe cand la voi e liniste totala :))
Sunt jucatori noi veniti si le-am explicat cum sta treaba si nu cred ca e nimeni impotriva sa dai afara jucatori care nu joaca
Cei ce au venit din PRI mi-au cerut sa invit anumiti membri de la ei, i-am invitat si apoi se stia..cine nu juca..afara
Am mai dat unul afara si o sa mai dau..pana ramanem cei care joaca si apoi sa va mai vad cum o sa mai luati sate :)

Acum cu 1 sat sau fara un sat la statistica..cu ce te incalzeste?
Ca pana la urma ti-am scos 3 jucatori mari de pe harta...pe mine asta ma incalzeste...daca pe tine te incalzeste satul ala..nasol :))

Si imi place replica ta...de jucatoarea kytana nu zici nimic ?
Da tu de rupestillul nu zici nimic...de coryroby nu zici nimic..de hir0 nu zici nimic.. ? :D
 

DeletedUser29130

eu nu mai zic nimic de ei , ca ai zis tu deja destule , copile :)) Apoi , se cunoaste ca esti la inceput de drum , deci , sa-ti explic baietzel , circularele astea inutile deranjeaza colegii , de aia exista la noi in regulament , interzicerea circularelor cu exceptia momentelor cand sunt intradevar necesare . Daca tie linistea de la la noi ti se pare frustranta , atunci ne-am atins scopul , Tu esti pe urmele +SAS+-ului , aceleasi actiuni , aceleasi circulare , aceleasi amenintari , aceeasi lauda de sine ...

... care nu miroase a bine , logic :) dar tu nu stii dinastea ..
 

DeletedUser

Deci e culmea baiatu asta...noi la fiecare organizat le luam la jucatorii lui toate satele si tot noi suntem pe urmele SAS-ului :))

Fiecare isi deranjeaza colegii cum vrea..eu ii deranjez prin organizare..ceea ce tu nu vezi prin circulare ca aia o fac prin mesaje private

Cei ce ma inteleg stau in trib si asculta ce le zic chiar daca ma mai iau de ei ...iar cei ce sunt deranjati, poti sa ii iei tu ca oricum recrutezi tot ce prinzi si apoi tipi pe aici ca "ai innobilat inactivi"

Si rupestilull tot inactiv era?
V-ati batut joc de contul lui si de toata munca depusa pe el..nu ati fost in stare sa trimiteti cateva trupe acolo sa ii tineti satele
Ma intreb cum o sa fie cand o sa dam organizate cum trebuie pe voi...ca ce a fost acum facut...a fost asa intre 2-3-4 jucatori...cand o sa dam 10-20 de colegi..atunci pe unde scoateti camasa?
 

DeletedUser29130

da da da :)))) si ai mai castigat o postare la numarul ala imens :)) ce-ti mai place shawarma ..
 

DeletedUser

Asta e replica ta la ce ti-am zis...cum eviti tu mereu anumite subiecte...ti-e rusine sa raspunzi la anumite intrebari?:D
 

DeletedUser

eu nu mai zic nimic de ei , ca ai zis tu deja destule , copile :)) apoi , se cunoaste ca esti la inceput de drum , deci , sa-ti explic baietzel , circularele astea inutile deranjeaza colegii , de aia exista la noi in regulament , interzicerea circularelor cu exceptia momentelor cand sunt intradevar necesare . Daca tie linistea de la la noi ti se pare frustranta , atunci ne-am atins scopul , tu esti pe urmele +sas+-ului , aceleasi actiuni , aceleasi circulare , aceleasi amenintari , aceeasi lauda de sine ...

... Care nu miroase a bine , logic :) dar tu nu stii dinastea ..

dar jumatate din jucatori +sas+ i-ai recrutat u
 

DeletedUser29130

si tu ai ramas in jumatatea aia de noobi care nu merita nici macar in academie :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus