AKI impotriva unei haite

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu zic asa mareti lider din olimm care au fugit in HL sa dea delete acont cum au facut cei din tld numa asa scapa de rusine(iti aduci aminte bubule ce ai zis,sa te vad pe tine daca dai delete acont,ca ai facut acelasi lucru care l-au facut *** ei)
 

DeletedUser

dap dar de ce mai esti in trib daca nu de ajuta nimeni....

Ai inteles gresit :). Nu m-a ajutat nimeni pentru ca nu am cerut niciodata ajutorul, prefer sa fac totul cu mana mea .... mai greu sau mai usor, mai repede sau mai incet , nu are importanta.Si sunt acolo atata timp cat simt ca ii pot ajuta eu pe ei .
Niciodata sa nu te intrebi ca poate face tribul pentru tine, ci ce poti face tu pentru trib ;)
 

DeletedUser

eu zic asa mareti lider din olimm care au fugit in HL sa dea delete acont cum au facut cei din tld numa asa scapa de rusine(iti aduci aminte bubule ce ai zis,sa te vad pe tine daca dai delete acont,ca ai facut acelasi lucru care l-au facut *** ei)

numai asa scapam noi de rusine si voi cu mai multe sate luate,nu? :D eu imi permit sa traiesc cu rusinea asta..tu iti permiti sa iei sate?daca esti asa "jmecher" precum te comporti,da-ti tu delete account..ma oftic cand vad ca vi se mai scoala ceva si va ganditi sa postati pe forumu extern..macar de-ati avea cu adevarat ceva de spus..
 

DeletedUser

bester, parca aveai inainte sa intri in hl peste 100 de sate?! Ce s'a intamplat de ti'a mers atat de bine dupa ce ai plecat din olimp? :confused:

Si nu, nu va dati delete account pentru ca ar fi mai complicat apoi. Munca in plus cu rezervarile la aliati. :)
 

DeletedUser

Ai inteles gresit :). Nu m-a ajutat nimeni pentru ca nu am cerut niciodata ajutorul, prefer sa fac totul cu mana mea .... mai greu sau mai usor, mai repede sau mai incet , nu are importanta.Si sunt acolo atata timp cat simt ca ii pot ajuta eu pe ei .
Niciodata sa nu te intrebi ca poate face tribul pentru tine, ci ce poti face tu pentru trib ;)

aaa acum am inteles...:D:D nu stiu de ce mi-a trecut ideea aia prin cap....dar asa eram si eu si planetahok mi-a zis sa las orgoliul deoparte.....
 

DeletedUser

@gabi23 in ce trib esti acum?vrei sa vi la mine in trib:confused::)

am o rugaminte si la tine un responsabil claimuri este asa de greu sa va alegeti si voi?
Au existat niste probleme cu oameni de la voi la care aryan mi-a raspuns simplu
Nu au responsabil claimuri:|
 

DeletedUser

@gabi23 in ce trib esti acum?vrei sa vi la mine in trib:confused::)

Multumesc pentru invitatie dar sunt multumit de colectivul din care fac parte.
Lucrurile sunt pe drumul cel bun ,in curand vom intra in top10 ... si cu putin noroc vom ajunge chiar mai departe :)
 

DeletedUser

Multumesc pentru invitatie dar sunt multumit de colectivul din care fac parte.
Lucrurile sunt pe drumul cel bun ,in curand vom intra in top10 ... si cu putin noroc vom ajunge chiar mai departe :)

numai esti in CD sau CDac numai stiu sigur:D
 

DeletedUser

am si eu o intrebare, nu e mai simplu sa faceti un singur topic? "hl vs aki" si "aki vs haita" wtf? :)) sau *** nu macar faceti inca unu, ca 3 e numar magic
 

DeletedUser

bester, parca aveai inainte sa intri in hl peste 100 de sate?! Ce s'a intamplat de ti'a mers atat de bine dupa ce ai plecat din olimp? :confused:

Si nu, nu va dati delete account pentru ca ar fi mai complicat apoi. Munca in plus cu rezervarile la aliati. :)

mai Vietate,pardon no,"Zeitate" nu compara zona de conflict in care ma aflu EU cu zona de conflict in care te afli tu si nici punctajul meu ca aparator cu punctajul tau..

..joc de glezne..
 

DeletedUser

numai esti in CD sau CDac numai stiu sigur:D

domnu' GPL DEXtreme..in contextul in care te-ai scremut sa te exprimi corect ar fi "nu mai esti in CD sau CDac nu mai stiu eu sigur:D" bineinteles urmat teoretic doar si de un semn de intrebare(adica "?");) dar no...detalii,detalii
 

DeletedUser

ai ma bester......ti-ai gasit pe cine sa corectezi...macar eu uita sa pun spatiu...dar stiu sa conjug un verb;)
 

DeletedUser

Topic care incepe asa devieze de la subiectul initial. In plus, mai exista un topic pe aceeasi tema, va rog sa continuati discutia acolo.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus