AKI vs OLIMP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

rezolvare pe cale diplomatica nu ati incercat? adica nu i-ati intrebat pe cei din HL: "cum domne, eu declar razboi la un trib, si voi fuzionati cu ei? " Aici e si un pic de greseala diplomatica pt ca daca mai erati trecuti prin asa ceva, cand incheiati un pna/alianta bagati si o asemenea clauza: " nu aveti voie sa primiti dusmani ai tribului la voi", functioneaza f frumos :), noi am testat-o cu tld si ne-a adus multe beneficii in razboaie, si noua si lor, ca 2 cazuri de incalcare au fost, si ambele s-au solutionat pe motivul clauzei din tratat :)

Din pacate se pare ca la H@it@ nu functioneaza partea asta..Ma gandesc serios sa facem o lista cu ce triburi mai vrem sa atacam sa le-o dam sa fuzioneze si cu ele sa domine in final L1..Dupa cate a zis si Gib noi atacam in continuare membri refugiati din Olimp si vedem ce o sa fie.
 

DeletedUser

Nu scapa nimeni din Olimp cu riscul unui razboi cu HL, aveau la indemana negocierea unei paci dar au preferat sa fuga
 

DeletedUser

Side 1: AKI

Side 2: OLIMP

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 129
Diferență: 41

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 3
Diferență: 37

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,149,436
Tabăra 2: 270,837
Diferență: 878,599

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 307,823
Tabăra 2: 17,867
Diferență: 289,956

image.php
 

DeletedUser

mai sunt si refugiatii

Side 1: AKI

Side 2: ~HL~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 151
Diferență: 19

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,149,436
Tabăra 2: 944,865
Diferență: 204,571

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,306
Tabăra 2: 0
Diferență: 99,306

image.php
 

DeletedUser

are vipulescu sigur ;))

ce sa spuna, au intrat intr-un ... mare din cauza obtuzitatii conducerii
 

DeletedUser5673

eu zic asa mareti lider din olimm care au fugit in HL sa dea delete acont cum au facut cei din tld numa asa scapa de rusine
 

DeletedUser

Legatus e un caz mai special..noi incercam sa-l luam inapoi "acasa" demuuuult..dar de-abia acum am reusit :p:D

ciudat cum ii aduceti voi acasa cand fug asa din trib in trib
cred ca "acasa" pt el o sa fie marginea hartii;)
vedeti voi cum e l1?cand altii iau jucatori se tipa ca ascund refugiati dar cand faci tu asta....."pai,era prieten,era membru al familiei,mancase fasole cu mine in Gara de Nord,ne ducem cainii la acelasi coafor"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca gabi23 o sa fie invidios pe el, ca era cred membrul cu cele mai multe schimbari de trib. Legatus a batut recordul la schimbari de trib in doua saptamani, e greu cand nu te mai regasesti si ajungi sa umbli din trib in trib. Cred ca nu isi gaseste linistea si pana o va gasi va mai trece cred putin timp. Sincer acum ce incredere poti avea intr-un asemenea jucator.
 

DeletedUser

;)) poate aveti dreptate, dar uitati-va ca intrase in HL acum cateva zile ca sa atace AE, HL a fuzionat si cu aia si a ramas fara tinte
ieri s-a declarat razboiul AKI-HL, a ales omul tabara in care lupta
(daca se vor da lupte)
 

DeletedUser

unde e declaratia de razboi aki-hl ? din ce am auzit scriati mai devreme ca HL va da afara pe refugiati.. nu ca oficial e razboi.

Si legat de legatus, oamenii se referau la altceva, o sa vezi ;)
 

DeletedUser

nu prea cred ca a ales vreo tabara,el fuge de ceva
sa vedem cat il tine
 

DeletedUser

ciudat cum ii aduceti voi acasa cand fug asa din trib in trib
cred ca "acasa" pt el o sa fie marginea hartii;)
vedeti voi cum e l1?cand altii iau jucatori se tipa ca ascund refugiati dar cand faci tu asta....."pai,era prieten,era membru al familiei,mancase fasole cu mine in Gara de Nord,ne ducem cainii la acelasi coafor"

flamer, eu inca mai sper sa spuna ceva si cei din `HL`..dar vad ca e liniste totala la ei..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus