Al be back....

DeletedUser

Vorba lu' Terminatoru'.....
Cred ca a venit timpul sa revin cu inca o istorioara. Nu am clar in cap ce anume va deveni, insa rog pe cei cativa prieteni de pe forum sa-mi scrie daca vor sa fie printre protagonisti. Spuneti voi ce anume personaj vreti sa aveti si cam ce directie vreti sa prinda povestea. OK? Astept aici postarile voastre si in scurt timp incepem...:):)
 

DeletedUser

ai ai ai ai , meriti o halba de bere in cap!


This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 5 seconds.
 

DeletedUser

da, merit. Vezi insa ca eu nu beau cu parientalu'.... Duc halba la gura de obicei, sau la ureche daca sunt prea pilit....:D:D:D:D
 

DeletedUser

da cine a zis ca ajungea in zona parietala? in zona temporala direct^^ mai aproape de ureche=))
 

DeletedUser

Ok.... M-am gandit nitel si ideea este urmatoarea..... Povestea va avea aceeasi nuanta ca si Avalon, file de poveste, insa va avea ca peisaj atat uscatul cat si marea, va fi cat mai aproape de stilul realist si mai putin fantastic (cu toate ca trebuie sa apara si un vraci, ceva pe acolo) si vom vedea cum va evolua. Personaje am cateva deja schitate, prieteni din alte vieti de pe acest forum, insa vor arata diferit. Pastrez caii si nevasta......:)
Sau voi cauta sa exprim cat pot de bine in cuvinte "Intimitizarea intrinseca, exhaustiva si extrapolata a timpului in spatiu...." Suna bine...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine ai revenit Slim..promit ca voi mai intra pe forum ca sa-ti citesc povestea :)
 

DeletedUser5168

poate imi gasesti si mie un rol micut, o aparitie episodica..... mi-a placut foarte mult avalon....am stat intr-o noapte si am ramas placut surprins de tot.... multa inspiratie....:)
 

DeletedUser1195

imi pare asa de bine ca ai revenit,Slim!
Stiam eu ca "triburile" da dependenta ca...tutunul(nu vreau sa spun ,ca un drog:) )
 

DeletedUser

Sunt inca aici, pentru voi.... Dependenta am obtinut-o la primul click, insa voi sunteti cei care mi-ati dat puterea de a reveni si pentru asta va multumesc. Cautati thread-ul "Viata petrecuta in bratele razboiului" si poate ca veti gasi lectura potrivita. Nu promit, insa este ceea ce mi-am dorit de la bun inceput....
 

DeletedUser

si dheo vrea rol!:D:D:D
ca un bun cavaler, sa il pui macar un nenorocit de crasmar, dar sa apara...
mersi!
 

DeletedUser

Revine.. Promit...
A avut cateva tentative bune, care s-au oprit la forum intern . insa mie mi-au placut.
 

DeletedUser

Tocmai aseara am vorbit cu slim pe YM, si am hotarat ca e prea putin forumul triburile, fie el intern sau extern, prin urmare, o sa fac un coltisor al povestilor tribale pe blog. Ale mele, ale lui, dau si pentru voi daca vreti (pe bonuri de masa :D:D:D), sper sa fie ceva interesant.
Cand e gata, anunt :)
 

DeletedUser1969

abea astept sa iti citesc povestiriile...tin minte ca data trecuta cand l-am vazut am intarziat la o intalnire ca nu am vrut sa ma dezlipesc de ecran:D:D:D
 
Sus