Al Doilea Razboi Mondial !!!

DeletedUser

Dute mai deschide o revista ptr adulti mai freaca pistoanele in baie poate dai de petrol si cine stie asa poate nu te mai vede omul pe forum ca deja imi provoci un gust amar
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Felicitări băieți, ușor ușor se duce și k66(mai durează ceva)...mai rămâne o zona, care va fi greu de cucerit-k56 ;)
 

DeletedUser3192

Felicitări băieți, ușor ușor se duce și k66(mai durează ceva)...mai rămâne o zona, care va fi greu de cucerit-k56 ;)

ai vrea sau ti-ai dorii :)) stai linistit ca vine si randul K56: nu puteti voi apara cat putem noi ataca :))

L.E.: blindeaza de pe acum ca sa poti dormii linistit :p
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pfff, v-ar trebui ceva....prin k66 am în jur de 200k...dar în k56....e artileria grea ;)
Oricum....dezamăgire mare la "ai mei" .... multă baftă :)
 

DeletedUser3192

Pfff, v-ar trebui ceva....prin k66 am în jur de 200k...dar în k56....e artileria grea ;)
Oricum....dezamăgire mare la "ai mei" .... multă baftă :)

pai nu trebuie sa spargem toata apararea: e o metoda mai simpla..."zguduim" satele de aparare de unde iti vine apararea.
Intrebare: cum naiba tu ai cate 200k trupe si colegii tai din granita nici macar 20k nu au?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
pai nu trebuie sa spargem toata apararea: e o metoda mai simpla..."zguduim" satele de aparare de unde iti vine apararea.
Intrebare: cum naiba tu ai cate 200k trupe si colegii tai din granita nici macar 20k nu au?

Atunci...mai aveti ceva de păpat sate....
Cum?
Simplu, ei n-au pierdut ca mine (și înca câțiva colegi) zile și nopți ca să-și apere satele sau ca să trimită niște atacuri și eventual și niște nobili (asta dacă tot au dat 3 atacuri amărâte)
Lor li s-a părut mult mai interesant să stea cu 10 sittere fiecare,cu deff-ul și atacul acasă dar în acelasi timp să se converseze liniștiți pe skype despre ce pisică a mai murit în ultima săptămână sau..alte bălari.
Potențialul tribului a fost....nu s-a profitat măcar o secundă! Acum și dacă s-ar vrea....ar fi prea târziu, pierderile sunt enorme :eek: (și nu mă refer numai la sate)
 

DeletedUser

Alex toata ziua stai si iti critici colegii si aliatii. Toata ziua te plangi ca vai ce rau e, ca nu stiu ce si nu stiu cum, dar. Totusi daca e asa rau de ce ai stat in trib si de ce de fiecare data cand ai iesit tot acolo te-ai intors?
Ceea ce faci tu acum e sa arunci vina pe altii, fara sa te gandesti ca si tu ai partea ta de vina.



Pfff, v-ar trebui ceva....prin k66 am în jur de 200k...dar în k56....e artileria grea
Oricum....dezamăgire mare la "ai mei" .... multă baftă

Deci luand-o logic
daca in k66 aveai in jur de 200k (si asta ma gandesc ca din fiecare trupa deoarece stiu cate curatari au dat in special cei din noobs pe tine) inseamna undeva la 40 de ferme de deff pe un sat
Ai 16 sate in k66, ceea ce ar insemna un total de 640 de ferme de deff doar pe satele din k66. Tu ai 1295 din care sa zic ai undeva la maxim 900-1000 de aparare. Si atunci ceva nu se leaga, ori minti ca ai deff in k56, ori ai deff de la colegii tai cei mult huliti de tine. Deci unde e adevarul? Plus ca unde mai punem ca ai avut si ai sate si in alte k-uri la granita .......
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Aveam o altă alternativă ? bănuiesc că nu!

Da,dar dacă citeai atent mai sus vedeai că am specificat cu încă câțiva colegi :)
Defapt nu fac asta toată ziua,dar oricum :D
Ca fapt divers, eu n-am spus că sunt Dumnezeu pe pământ dar nu cred că are cineva ceva să-mi reproșeze cu privire la activitatea mea pe hartă!!!
 

DeletedUser34781

neatza, care-i viata voastra? vad ca va plictisiti la greu...
asa rau a ajuns L10, vai, vai...
deci nu pot sa cred... rutina, plictiseala... etc, etc...
deci nu glumesc:))))
cred ca va e dor de NOi:p
 

DeletedUser

Hahaha, sevivastrag poate-ţi puşcă naibii o venă la cap dacă mai turbezi mult ! Dacă nu faci o semnătură anti-Shamp nu eşti om !!!
Cadou pentru devotamentul de care dai dovadă în a-mi distruge reputaţia de spam'er [.....]


Când se termină lumea, promiteţi să mă chemaţi şi pe mine la bere ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@shamp - mosu de ce nu te duci tu pe "Spam Lumea 10" sa te exprimi ca aici se discuta chestii de oameni mari.
@anne71 - hola - nu te-am mai auzit pa'ci, ce mai faci? pe ce lume mai joci? ce parere ai despre cum arata harta acum?
@alex02 - a jucat acu nu mult timp pe aceasta lumea si a avut la acea vreme un cuvant de spus in ce si cum se intampla.
 

DeletedUser38581

@shamp - mosu de ce nu te duci tu pe "Spam Lumea 10" sa te exprimi ca aici se discuta chestii de oameni mari.
@anne71 - hola - nu te-am mai auzit pa'ci, ce mai faci? pe ce lume mai joci? ce parere ai despre cum arata harta acum?
@alex02 - a jucat acu nu mult timp pe aceasta lumea si a avut la acea vreme un cuvant de spus in ce si cum se intampla.

si de mine ai uitat:D dupa ce mi-ai luat jumatate din sate:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hahaha, sevivastrag poate-ţi puşcă naibii o venă la cap dacă mai turbezi mult ! Dacă nu faci o semnătură anti-Shamp nu eşti om !!!
Cadou pentru devotamentul de care dai dovadă în a-mi distruge reputaţia de spam'er [.....]


Din partea mea esti un mare 0 daca nu ai nimic de factu dute si spameaza in alta partea daca nu ai vazut sau aicitit ** titlul acaolo scrie Mare si clar sa vada tot chiorul (din pacat tu indeplinesti toate cerintele) "Al Doilea Razboi Mondial" asa ca te rog frumos dute si spameaza in alta parte .
 
Sus