Al Doilea Razboi Mondial !!!

DeletedUser3192

Deci ai admis ca ati pregatit razboiul cu VM-EC cu 3 luni inainte,indiferent de motiv.
Nu,stiu ca nu ati pregatit granita cu NG deloc si nu cred ca a spus cineva ca ati pregatit granita cu ei,stiu foarte bine cum pick007 urla sa pregatiti zona aia.
3.Let's wait and see ;)

Nu am admis ca am pregatit razboiul: doar ca am organizat zona pt orice eventualitate (atata timp cat VM-EC discutau cu inamicii comuni pe la spatele nostru era normal sa facem asta!
 

DeletedUser

alex - una iti zice omu si tu intelegi tot ce vrei tu...
hai sa terminam aici - tu vezi-ti de joc de sitterele si de innactivii tai si noi ne vedem de innobilarile noastre...
iar in ceea ce priveste toamna tu ai impresia ca daca la voi sunt 2-3 jucatori peste 30 de ani noi restul suntem pustani de liceu sau generala care la toamna se duc la scoala si lasa triburile... keep dreaming...
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu am insinuat deloc ca sunteti pustani sau ca mergeti la scoala,asta e ceea ce intelegi tu.
Dex,eu vorbesc strict pe dovezi,nu aiurea cum ai putea crede
 

DeletedUser

Nu am insinuat deloc ca sunteti pustani sau ca mergeti la scoala,asta e ceea ce intelegi tu.
Dex,eu vorbesc strict pe dovezi,nu aiurea cum ai putea crede

Prietene, alianta Est ia sate in mare parte de la un singur cont, pentru ca am fost prinsi nepregatiti (datorita pacifistilor =NG=). presupunerile astea ca din toamna.... din toamna o veti lua mai rau, si asta iti garantez. L10 e inchisa, doar daca nu cumva ma trezesc maine ca RTALS cu IMMO si noobs se razboiesc intre ei, ceea ce, by the way nu se va intampla pe L10. Asa ca deznodamantul e stiut, si daca chiar vreti sa se intample ceva ce va marca L10, dati stergere in masa, si asa veti scapa de pacostea de a rabda sa va innobilam. Ca o luati si o veti lua ramane de stiut.:D:D:D:D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Exact asta spuneam pe celalalt thread facut de dex,de ce sa nu inchidem lumea de acum?si sa fiti declarati castigatori......banuiesc ca iti dai seama ca asa ceva este IMPOSIBIL,dar este de inteles de ce vreti sa grabiti inchiderea lumii.
Cu luatul din toamna ramane de vazut!
De ce as da stergere?ca vin nu stiu cati IMMO-isti si se dau grandomani ba pe forumul extern,ba pe PM...nu ma convigeti,cat despre ceilalti,cred ca au cam aceeasi opinie.
Voi faceti ca situatia sa fie roz...dar nu e chiar asa...:) si voi aveti sittere o groaza si jucatori care s-au plictisit si repet ceea ce am scris intr-un alt thread.Ati mizat pe un razboi fulger,dar e posibil ca pe termen lung sa se rastoarne situatia.
Cum a spus dexteriade o data:"VM-EC stie sa incaseze si inca serios"(citat aproximativ)
 

DeletedUser

Situatie e prezentata roz pentru ca... pentru ca e roz.:)) Totul o demonstreaza. Cat despre sitterele noastre, macar sunt functionale, iau sate in loc sa le piarda, spre deosebire de ale voastre. Asta intradevar ne ajuta, existenta voastra fiind conditionata doar de lipsa nobililor in tabara noastra.
Orice ati zice, echipa IMMO, RTALS si noobs este o echipa, si inca una activa.
Deocamdata nu ne-ati dat niciun motiv sa va credem ca din toamna se va schimba ceva. Granita vostra arata tot asa, daca nu mai rau, iar felia din nord din care muscati se va intari... asa ca va veti rupe dintii... deci, poate imi zici o data exacta din toamna, ca sa iti amintesc atunci ca nimic nu s-a schimbat in bine pentru voi.
Pana atunci..poate reusiti sa faceti si voi ceva care sa ne sperie, sau sa ne amuze. Nu imi doresc inchiderea L10, ar fi o experienta frumoasa sfarsita prea repede.:))
 

DeletedUser

Text original alex02dsa Vezi discuţiile
Da-mi voie sa-mi exprim opinia.IMMO a mizat pe un razboi rapid, in care sa castige rapid teren,de altfel de aia si-a pregatit granita cu vreo 3 luni inainte.Mai da-mi voie sa suspectez ca ritmul in care ve-ti lua sate incepand din septembrie va fi mult mai lent.

Pe bune atunci de ce grp mea rupe la granita cu NG?
 

DeletedUser

Exact asta spuneam pe celalalt thread facut de dex,de ce sa nu inchidem lumea de acum?si sa fiti declarati castigatori......banuiesc ca iti dai seama ca asa ceva este IMPOSIBIL,dar este de inteles de ce vreti sa grabiti inchiderea lumii.
Cu luatul din toamna ramane de vazut!
De ce as da stergere?ca vin nu stiu cati IMMO-isti si se dau grandomani ba pe forumul extern,ba pe PM...nu ma convigeti,cat despre ceilalti,cred ca au cam aceeasi opinie.
Voi faceti ca situatia sa fie roz...dar nu e chiar asa... si voi aveti sittere o groaza si jucatori care s-au plictisit si repet ceea ce am scris intr-un alt thread.Ati mizat pe un razboi fulger,dar e posibil ca pe termen lung sa se rastoarne situatia.
Cum a spus dexteriade o data:"VM-EC stie sa incaseze si inca serios"(citat aproximativ)
Caterinca la maxim dute va un dus rece si revino;):))=))
 

DeletedUser

alex02dsa a spus:
Mai da-mi voie sa suspectez ca ritmul in care ve-ti lua sate incepand din septembrie va fi mult mai lent.

serios ????
asta ai visat tu intr-una din nopti ?
pai sincer razboiul nostru cu VM-EC dureaza de vreo 4 luni, timp in care sincer aveau timp sa puna granitele la punct mai mult decat perfect, iar pe granita cu NG ce sa vorbim avand in vedere ca ne0au surprins cu granita nepregatita, si in nici o luna avem mai bine de 500 de sate profit
asta iti demonstreaza ca avem multi jucatori activi si foarte bine pregatiti care pot face fata si situatiilor dificile
 

DeletedUser

@alex

da - intradevar - VM-EV stia sa incaseze - din pacate VM-EC-ul care stia chestia asta fie a disparut fie nu mai e in prima linie.

plus - vm-ec-ul nu mai este ajutat de noobs sa reziste loviturilor. a ramas singur iar razboiul nu mai este in sud - acolo unde erau jucatori caliti in lupte si cu sate dese in cadranul SE.
lupta acum este la cei din spate - cei care somau si pe vremea cand vm-ec-ul stia sa incaseze...

si mai mult de atat - acum nici nu mai poti spune ca mai exista vm-ec - cine mai misca pe acolo a trecut la NG - vezi statistica de razboi - in razboiul cu NG acestia mai innobileaza vre-un innactiv de pe la noi, mai prind un sat mai gol in granita, mai dau la o recuperare, mai incearca sa organizeze o actiune, o serie de atacuri, niste fake-uri. cu NG-ul parca este razboi asa cum il stiu eu...

la vm-ec nici nu prea as zice ca e razboi - e innobilare si atat - jucatorii din granita cu vm-ec au nevoie de nobili si atat...
 

DeletedUser

sunt marius de ce:D

deci ma amuz pe zi ce trece mai mult


Număr: 0 0 1862 0 382 4837 1079 246 386 353 0 0
Pierderi: 0 0 1862 0 382 4837 1079 246 386 353 0 0

va arat asa partial cat de nab sa fi sa bagi atac ca aparare=))
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".[
/QUOTE]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


Număr: 0 0 1862 0 382 4837 1079 246 386 353 0 0
Pierderi: 0 0 1862 0 382 4837 1079 246 386 353 0 0

va arat asa partial cat de nab sa fi sa bagi atac ca aparare=))

daca iti omora nobilul cu atacul asta si satul ramanea la el.......mai era "nab" ?
 

DeletedUser

Alex02 ai dreptate băi băiatule, curând o să se scufunde barca immo şi o să-i halească rechinii !
Când îi gata L10 aştept toţi imortalii la o bere, ca să depănăm amintiri să le mai treacă supărarea cauzată de eliminarea din L10 ( hahaha)


Ciusii, sper să ne vedem la margine dragi imortali.


Poda : am auzit că vrei să mă baţi ? că mi-am auzit vorbe prin TM că mă baţi, că mă omori, că mă disturgi ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus