Album de avatare si semnaturi

DeletedUser

mey, sa nu care cumva sa copiati semnatura mea....e o incantatie voodoo mujahedina :(
 

DeletedUser

offtopic, nu spam, sunt 2 lucruri total diferite

ps nu-mi plac semnaturile-imagini :D mai bine text, ceva

tre sa-mi pun si eu un avatar


voi mai intra pe aici, poate fac cuiva vreun avatar :D
 

DeletedUser

d-apoi, o imagine face cat 1000 de cuvinte....iti dai seama cat spatiu s-a economisit? :)
 

DeletedUser

intelept, da.... si sa inceapa cu ceva de genul ( ex. ) Confucius say : man who smells like pig, eats like wolf :D
 

DeletedUser

sa stii ca ai parte de toata intelepciunea universului, in semnatura aia. ;)

Ofer ca exemple de semnaturi, doua citate care mie imi plac f mult :

Eric Knight : " Nu-s destept.... stiu oleaca mai mult decat nimic despre ceva mai putin decat orice "

Cumnatul meu : "Cand traiesti viata sovietica, ai grija la pana de vultur...altfel te musca balena" ( era cui, cand a zis-o p-asta )
 

DeletedUser

sau citat celebru :" universul si prostia umana sunt infinite dar de primul nu sunt chiar asa de sigur" (albert einstein)
 

DeletedUser

sa ma bag si io p'aci. cine intelege semnatura mea mai are o sansa.. cine nu ie fericit de-a dreptu'.... pentru ca nu stie ce pierde.
 

DeletedUser

apropo...imi amintesc si eu de un avatar mai vechi, si de o semnatura mai veche.

Daca memoria nu ma lasa, ii apartinea dragului meu nihilius. Avatarul era un scris alb pe fond negru, cred "Trust me. I'm a liar", iar semnatura, pe care am vazut-o si la altii era ceva de genul "even if the voices in my head aren't real, they have pretty good ideas". Poate esti dragut, nihilius, si postezi avatarul respectiv pe-aici, pe mine m-a amuzat teribil.
 

DeletedUser

trustmecw0.jpg

la asta cred ca te refereai MD .
 

DeletedUser

@ blade, te joci 2moons ?? daca nu ma insel, ala-i bagi warrior :p lam dus la lvl 122, si m-am plictisit :p
 
Sus