alianta GD-CL

DeletedUser

Imi cer scuze in numele membrilor GD, care au incalcat alianta incheiata cu tribul CL, prin postarea de mesaje ofensatorii la adresa CL pe acest forum.De acum inainte nu vor mai exista asemenea mesaje, iar acei membrii care vor posta ofense, jigniri,amenintari sau batjocura vor fi sanctionati.Sper sa nu mai existe diferende de acum incolo si sa ne comportam cum ar trebui sa se poarte niste aliati.
 

DeletedUser

Imi cer scuze in numele membrilor GD, care au incalcat alianta incheiata cu tribul CL, prin postarea de mesaje ofensatorii la adresa CL pe acest forum.De acum inainte nu vor mai exista asemenea mesaje, iar acei membrii care vor posta ofense, jigniri,amenintari sau batjocura vor fi sanctionati.Sper sa nu mai existe diferende de acum incolo si sa ne comportam cum ar trebui sa se poarte niste aliati.

alianta nu a fost incalcata prin jigniri .. a fost incalcata deaoarece voi ati luat sub aripa voastra niste inamici a tribului CL cu care aveti alianta ...
 

DeletedUser

Deja cineva mai lucid

Eu iti accept scuzele in calitate de diplomat al tribului CL dar iti dau un sfat ...s-ar putea sa va atarne greu coada GD*A. In fine e treaba voastra ce faceti se iarta multe da de uitat mai greu :)
 
Sus