Alt bug 7.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai.. Si practic se schimba.. Cel putin mie imi jongleaza intre true si false.. Doar ca nimic altceva nu se modifica...
 

DeletedUser

am schimbat browserul, am schimbat si chilotii ca am zis ca poate are si asta vreo legatura si trebuiesc schimbati, am cautat si toti gandacii din casa si i-am intrebat daca au umblat ei la butoane si au negat. deci, in urma cercetarilor facute pe cont propriu, nu e de la bug, nu e de la browser, nici chilotii mei nu au vreo legatura. e doar eroare... umana, asa cum deja ne-am obisnuit

:D cu siguranta e ceva cu chiloti de vina, cred ca vre-o gandaca in tanga si papuci de plaja. Abia astept sa treaca poporul la mai mult de doua sate, sa activeze account manageru si sa vada cum merg resursele pe datorie sau pe caiet la buticu din colt. Daca butonul asta te incurca doar la un dodge, ce te faci cand dai PP (adica banuti) si, ca tot crestinu bagi in account manager peste noapte sa creasca cladirile si dimineata vezi ca nici nu s-au facut si mai ai si datorii :rolleyes:
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Tema se inchide, defectiunea a fost adusa la cunostinta tehnicienilor si se va rezolva.

Seara placuta :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus