Am auzit ca asa se face pe "Tribal Wars"

  • Autor subiect underground teo
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna, am si yo o intrebare:
-Ar fi bine sa iau un sat de 1-5 sute de puncte si sa dezvolt in el doar ferma si in rest sa fak doar trupe de aparare?:):):)
 

DeletedUser

am vaga impresie ca daca vrei aparare iti trebuie macar cazarma level 1, ca sa faci lancieri...


suicide.gif
 

DeletedUser

ok asta e clar....fac cazarma la niv 25 apoi o demolez...si pt a putea demola e nevoie de clad princip la niv 15...
Dar intrebarea mea este: MERITA???
 

DeletedUser

sunt de-a dreptul siderata, dar incerc sa imi revin.

de ce, mai exact, vrei sa darami cazarma?
focus.gif



dar.... nu... nu merita

suicide.gif
 

DeletedUser

Astia sunt pasii pe care mi propun:
1. Iau un sat de 100 de puncte
2. Fac in el cazarma la niv 25, zid 20, grajdi 20, cladirea principala 15, magazia 15, mine 20, piata centrala 1, tîrg 1, fierarie 10
3. Fac trupe pina e plina ferma.
4. Demolez: Cazarma 1, Grajdi 1, Zid 20, Clad princip 15, magazia 15, mine 0, piata centrala 1, tirg 1, fierarie 5.
5. Haide-ti si farmati:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iti urez succes cu viitorul tau nou sat cu zid level 30.
stii reclama aia... daca vrei cu adevarat, poti.


suicide.gif
 

DeletedUser

pai nu asta conteaza....chestia asta am invatat-o de la un prieten care a jucat pe "Tribal Wars"...MichaelScofield....stiu multe de la el;)
PS Era sa uit....din tribul DRAGON;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1563

Astia sunt pasii pe care mi propun:
1. Iau un sat de 100 de puncte
2. Fac in el cazarma la niv 25, zid 20, grajdi 20, cladirea principala 15, magazia 15, mine 20, piata centrala 1, tîrg 1, fierarie 10
3. Fac trupe pina e plina ferma.
4. Demolez: Cazarma 1, Grajdi 1, Zid 20, Clad princip 15, magazia 15, mine 0, piata centrala 1, tirg 1, fierarie 5.
5. Haide-ti si farmati:cool:

Strategia asta am vazut-o la vecinii mei pe vremea cand jucam pe tw. E o strategie ratata pentru ca au ajuns unul cate unul ferme.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus