am avut alt cont pe alte lumi si acum loc pe 16 si cand sa dau atacuri la sec.nu pot

DeletedUser

Mai oameni sa o iau altfel sa va explic:am jucat pe Lumea clasica ,5,6,9 de pe o adresa de e-mail si un nume .dupa ce am jucat pe fiecare lume de mai sus am sters contul si am inceput pe alta.panaaici sper ca ati inteles.ACUM JOC DE PE O VECHE ADRESA DE E-MAIL DEA MEA SI ALT NUME DE JUCATOR.DIN CAUZA CA AM VRUT SA-MI SCHIMB NUMELE DE JUCATOR SI N-AM STIUT CUM AM APELAT LA VARIANTA ASTA.din moment ce eu mi-am sters conturile anterioare de pe lumile unde am jucat inainte ,de ce-mi spune cand deschid mai multe taburi sa dau atacuri la secunda cu nobili de pe un sat pe altul ,ca mai este un cont pe acest calculator si de-aia nu-mi da voie.si mai nou la 1-ul,al 2-lea,al n-lea atac imi spune SESIUNE DEPASITA DUTE LA PAG.PRINCIPALA,si numai la ultimul imi da voie adica numai la un atac
 

DeletedUser

pt ultima oara ... poti sa ai cont pe fiecare lume pe care joci ca nu conteaza ,mai ales ca tu ai conturi pe lumi diferite ... poate nu ti`ai setat bine browseru ,poate tu cand dai un atac la secunda te loghezi pe primul tab ,te duci in piata centrala bla bla bla pana la OK...dupa deschizi al doilea tab iar te loghezi si tot asa .. intelege ca nu are nimic sa ai mai multe conturi si din cate stiu numai poti avea mai multe conturi pe aceeasi adresa de e-mail .. trimite mesaj la suport si vorbeste cu adminii ca pe noi ne`ai omorat
 

DeletedUser

imi pare rau

pt ultima oara ... poti sa ai cont pe fiecare lume pe care joci ca nu conteaza ,mai ales ca tu ai conturi pe lumi diferite ... poate nu ti`ai setat bine browseru ,poate tu cand dai un atac la secunda te loghezi pe primul tab ,te duci in piata centrala bla bla bla pana la OK...dupa deschizi al doilea tab iar te loghezi si tot asa .. intelege ca nu are nimic sa ai mai multe conturi si din cate stiu numai poti avea mai multe conturi pe aceeasi adresa de e-mail .. trimite mesaj la suport si vorbeste cu adminii ca pe noi ne`ai omorat

imi cer scuze ca v-am omorat,si nu sant incepator am mai dat atacuri la sec.inainte de a-mi schimba adresa de e-mail si nick-ul.dar acum nu mai pot deasta mi-e ciuda.oricum imi cer scuze de deranj
 

DeletedUser

nu e vorba de incepator dar pe forum nu se pot sterge conturile ,aia e treaba de admin ,foloseste suportul desi mi greu sa cred ca de la asta nu poti tu ataca
 

DeletedUser6843

am avut alt cont pe alte lumi si acum loc pe 16 si cand sa dau atacuri la sec.nu pot



cati paladini se pot trimite maxim intr-o secunda???:eek:

pe bune
 

DeletedUser

Ce legatura au atacurile la secunda cu paladinul?Vrei neaparat sa folosesti sceptrul lui Vasco,sau ce?Altfel nu inteleg ce vrei sa spui :confused:
 

DeletedUser

schimba broweru;, reinstaleaza-l, sterge cookiesurile. si lasa setarile initale.

ps: nu poti sa dai mai mult de 5 atacuri la secunda de pe acelasi sat.
 

DeletedUser

schimba broweru;, reinstaleaza-l, sterge cookiesurile. si lasa setarile initale.

ps: nu poti sa dai mai mult de 5 atacuri la secunda de pe acelasi sat.

Cookies e problema daca zice sesiune expirata.
Setarile jocului nu permit 5 atacuri pe secunda din acelasi sat parca.
Nu conteaza ca le dai cu nobil, paladini sau curatari.
 
Sus