am fost banat aiurea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ajutatima va rog sunt trecut pe lista de asteptare si sunt singur :mad: am fost trecut la ambele conturi ca impart legatura nu am facut ce scrie l afq ca nu ai voie da totusi am luat ban si nici nu il rezolva mai repede si ma da si afara din alianta :((( va rog din inima sa ma ajutati repde ca sunt candidaul principal sa devin conducator in alianta si asa mi se diminueaza si ultima sansa sa mai fac ceva :(

Acest topic incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
Topic inchis si mutat la offtopic.

La urmatoarea incalcare primesti un avertisment.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In primul rand incalci regulile forumului, deoarece discutiile despre pedepsele din joc se fac prin sistemul de suport. In al doilea rand ai incalcat regulile jocului, avand mai mult de 1 cont pe lume, sau cel putin asta am inteles eu din postul tau. Si in al 3-lea rand, ai postat aiurea. Bafta!:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus