Am o dilema

DeletedUser

Ca sa faci Parte din team triburile ce trebuie sa faci imi pare rau *** am facut o intrebare nepotrivita. :D dar va rog frumos sa imi raspundeti .la intrebare \\


Va multumesc
 

DeletedUser

Ca sa faci Parte din team triburile ce trebuie sa faci imi pare rau *** am facut o intrebare nepotrivita. :D dar va rog frumos sa imi raspundeti .la intrebare \\


Va multumesc

pai nu cred ca esti candidatul ideal fara suparare;) dar ca sa faci parte din team triburile trebuie sa ai minim 18 ani impliniti sa cunosti regulamentul sa fii social chestii din astea:D dar tot nu cred ca esti candidatul ideal:cool:
 

DeletedUser

Team-Triburile a spus:
Pentru aceasta functie este necesar sa aaveti experienta, decenta, rabdare maxima, impartialitate si cel mai important sa fiti un jucator ce stie regulamentul si sa nu fi avut abateri de la regulament.

conditii obligatorii:
- varsta minima 18 ani
- cunoasterea regulilor
- fara incalcari ale Regulamentului, in trecut
- disponibilitate minima zilnica 2-4 ore.
- abilitati de comunicare foarte bune si o buna cunoastere a lb romane

Daca va incadrati in conditiile de mai sus va rugam sa trimiteti un mail la info@triburile.ro cu un Curriculum Vitae si o miniscrisoare de intentie.
Obligatoriu va rugam sa specificati in mail numele de joc,lumea (lumile) pe care jucati, varsta,ocupatia, experienta si alte informatii ce le credeti utile in favoarea dumneavoastra.

era postata pe forum undeva mai demult cand se cautau membrii pentru Team
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aha Va multumesc pt raspunsuri Apropo daca vreti lasatimi si mie idurile voastre de messenger ;) Experienta credeti-ma ca am ! Ma refer la experienta de forum pentru ca am si eu server de cs non stop si am si forum la el deci cred ca pe forum m-as descurca dar oricum am renuntat ! :D is prea tanar. :D
 
Sus