Am o mare problema

DeletedUser

AM jucta candva triburile pe lumea 5 si am lasat contu unor colegi si acuma nu mai pot sa intru nici sa restartez parola nimic nu stiti ce sa intamplat pls o mana de ajutor
 

DeletedUser

puii mei . iti faci alt cont si fie joci cu el fie faci tichetul de pe noul cont si incerci sa descoperi parola celui vechi . daca stii mailul de pe care ai facut contul te vor ajuta sa il recuperezi , daca nu il ai ... nu te mai obosi , fa-ti alt cont si gata .
 

DeletedUser

Parolă uitată/ Modificarea Parolei
Combinaţie nevalabilă între nume şi adresa de email

Dacă ţi-ai uitat parola sau doreşti să ţi-o modifici, scrieţi numele de utilizator şi adresa de e-mail, pe care le-ai folosit la înscriere. Vei primi un e-mail, cu care îţi poţi alege o nouă parolă.
 

DeletedUser9828

doar ce ti-a spus mai sus axevo sa incerci la suport
dar sunt sanse mici
 

DeletedUser

pai da dar si la suport imi cere nu stiu ce paroloa si imi bag era un cont de 12 mil de puncte cand l-am lasat eu ce oamnei!!:))
 

DeletedUser9828

ti-a spus sa faci un cont nou ca sa poti incerca la suport
 

DeletedUser

k ms hai ca vad eu ce oamnei de nimic
asta este romania ajuti si esti f.......................
 

DeletedUser

Parolă uitată/ Modificarea Parolei
Combinaţie nevalabilă între nume şi adresa de email

Dacă ţi-ai uitat parola sau doreşti să ţi-o modifici, scrieţi numele de utilizator şi adresa de e-mail, pe care le-ai folosit la înscriere. Vei primi un e-mail, cu care îţi poţi alege o nouă parolă.

ma gandesc si nu mai am ce sa fac!?

au schimbat adresa de mail cum zice si dmn3 . daca stii mailul de pe care ai creat contul il poti recupera , contul vad ca inca exista detalii si este 'inactiv' din martie http://ro.twstats.com/ro5/index.php?page=player&id=404896&mode=history&pn=3

cred ca tu nu ai cedat contul ci ai dat parola din varii motive
 

DeletedUser

pai da am dat contu cu tot cu parola!!:))
si acuma ce trebuie sa fac!!?
mai am maiilu!!
 

DeletedUser


aici poti fi ajutat mai mult decat am facut-o noi . mai mult de atat ... nu putem face nimic noi .

nu ai inteles . eu am zis ca tu ai dat parola pt a-ti face ceva pe cont si ei au schimbat-o nu ca l-ai cedat tu pt ca te lasi de joc .
 

DeletedUser

ms asta este nu o m-ai iau iarasi de la capat mai bine nu mai joc si am bagat atatia bani in contu ala asta este
lasa ca joc altceva ms pacat ca nu se poate!!
 
Sus