Am si eu o intrebare!!!!!

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7556

Pai intrebarea este urmatoarea!

De ce inca ma mai pot loga cu contul "tero20051" la suport? Nu trebuia sa fie sters? Findca nu am mai intrat pe el de mai bine de doua saptamani! Din cauza ca am fost exclus din joc de pe toate lumile! :(:(:(:(

Am trimis de 2 ori aceasta intrebare la suport si nu mau lamurit raspunsurile!:mad::mad::mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poate ai avut CP si nu te sterg...La facilitatile de CP este "fara stergere in caz e inactivitate..."
 

DeletedUser9568

Din cate stiu eu, contul de se sterge niciodata.
Poate sa iti stearga contul pe o lume, dar contul (nick+parola+email) raman valide.
Eu am un cont cam de 2 ani vechime pe care nu am mai intrat si iei am obs ca mai e valabil.
 

DeletedUser16903

Din cate stiu eu, contul de se sterge niciodata.
Poate sa iti stearga contul pe o lume, dar contul (nick+parola+email) raman valide.
Eu am un cont cam de 2 ani vechime pe care nu am mai intrat si iei am obs ca mai e valabil.

cred ca asta ar fi raspunsul corect. contul in sine nu se sterge niciodata, daca dai stergere cont se sterge numai de pe o anumita lume.
 

DeletedUser7556

Din cate stiu eu, contul de se sterge niciodata.
Poate sa iti stearga contul pe o lume, dar contul (nick+parola+email) raman valide.
Eu am un cont cam de 2 ani vechime pe care nu am mai intrat si iei am obs ca mai e valabil.

Mersi, credca asta ar fi raspunsul corect, dar astept sa ma lamureasca un admin.:)
 

DeletedUser

salut

am si eu o intrebare .. cum fac sa sterg contul deschis ?? sau .. s epoate sa mi-l transferati in alta lume ???
as vrea sa-l inchid sa ma pot muta in alta lueme
 

DeletedUser7556

Nu trebe sa il inchizi, daca vrei sa participi pe mai multe lumi cu acelasi cont, intra pur si simplu pe lumea respectiva!
 

DeletedUser

am si eu o intrebare imi arata ca am 4 nobili si cand vreau sa atac imi arata ca nu am nici unul de ce

acestea mis trupele cand dau sa atac imi arata oameni dar nobili nu!
7600 Luptători cu toporul
2116 Cavaleria uşoară
726 Arcaşi călăreţi
300 Berbeci
4 Generaţii de nobili

trimite un ticket la suport.contul nu se sterge niciodata,el ramane pentru totdeauna si te poti loga oricand de pe el.in momentul in care dai stergere cont sau esti inactiv 14 zile atunci satele tale devin de barbari iar tu nu vei mai avea nici un sat.
 

DeletedUser11236

asta imi arata nu sunt trimis nimic ca sprijin.....

fix asta imi scrie!
7592 Luptători cu toporul
14 Arcaşi
2116 Cavaleria uşoară
726 Arcaşi călăreţi
300 Berbeci
4 Generaţii de nobili
 

DeletedUser11236

400000 400000 400000 400000

23999/24000
Nu arăta nivelul clădirilor Privire generală clasică asupra satului
Clădirea principalăCazarmăGrajdAtelierCurte nobilăFierăriePiaţa centralăStatuieTârgTăietori de lemneMina de argilăMina de fierFermăFermăMagazieAscunzătoareZid
Clădirea principală 30
Cazarmă 25
Grajd 20
Atelier 15
Curte nobilă 1
Fierărie 20
Piaţa centrală 1
Statuie 1
Târg 25
Tăietori de lemne 30
Mina de argilă 30
Mina de fier 30
Fermă 30
Magazie 30
Ascunzătoare 10
Zid 20

Producţie
Lemn 4800 pe oră
Argilă 4800 pe oră
Fier 4800 pe oră

Trupe
7592 Luptători cu toporul
14 Arcaşi
2116 Cavaleria uşoară
726 Arcaşi călăreţi
300 Berbeci
4 Generaţii de nobili


de ce.........
 

DeletedUser

daca nu e bug inseamna ca ai sprijin armata...intra in piata centrala -->trupe si vezi daca ai sprijin prin sat..daca nu depune un ticket..e imposibil sa ai atatea trupe la un sat full atac:rolleyes:
 

DeletedUser11236

mi sa refacut cred ca era un bug am primit un mesaj ca in maxim 24 ore se va remedia...:D:D:D
 

DeletedUser

cred ca se sterg cand au admini perioada de curatenie a conturilor singure nu cred ca se sterg, de exemplu eu am facut un acc tot acu cativa ani dar acum cand am vrut sa folosesc acel acc imi spune ca nu mai "exista" , am dat sa fac un altt acc cu e-mailu care il folosisem la acel acc de acu cativa ani si supriza imi spune : acest -email deja este folosit...
 

DeletedUser

interesant dar mie mi se pare cam vag raspunsul.acuma depinde si de perioada de timp trecuta.
 

DeletedUser20331

Sunt atacat si nu pot riposta!!

Am fost atacat Pe lumea 7 de jucatorul kipkip din tribul Viking. Cind am vrut sa ripostez primesc mesaj "jucatorul este incuiat si nu poate fi atacat sau sprijinit" !! Adica este incuiat dar ma ataca si imi ia satele?!!?
 

DeletedUser9568

Dupa ce te-a atacat a fost banat.
Cat e banat nu poti sa il sprijini sau sa il ataci.
Oricum va fi redeschis odata si odata, sau satele lui vor fi de barbari.
 

DeletedUser20331

Adica dupa ce a trimis trupele.. Pentru ca trupele lui continua sa ma atace..si sa imi produca daune. :(
 

DeletedUser22107

Mi-a fost blocat contul pe lumea 9!!!!!!!!!!!Imi poate spune cineva de ce?????Va rog s imi raspundeti pls!!!!!!!!
 

DeletedUser

sal. sunt nou pe forum *** in joc, dar sa imi spuna *** mie cineva cum se poate satzi-ia sat de 8000 de puncte in 2 atacuri (pe primul pierzindu-l, atacatorul bineintzeles)
multzumesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus