am si eu o intrebare!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5168

sa presupunem ca folosesc scripturi......cum isi da seama cineva ca eu le folosesc dak sunt instalate numai pe pc-ul personal si sunt verificat de pe alt pc? :confused:
 

DeletedUser

cineva isi da seama....admini intra pe contul tau si vad....apoi primesti ban.
 

DeletedUser

sa presupunem ca folosesc scripturi......cum isi da seama cineva ca eu le folosesc dak sunt instalate numai pe pc-ul personal si sunt verificat de pe alt pc? :confused:

Calmeaza-te, dak vrei sa trisezi sunt modalitatzi mai bune de a trisa. Ti le-as spune dar mi-e k iau ban pentru oferire de idei criminale...:D Cauta putzin in urma la off-topic.
Bine, tot potzi fi banat, dar mai greu...
 

DeletedUser

asa e....isi dau si ei seama ca folosesti scripturi!!! De ce intrebi????Te simti cu musca pe caciula??:D
 

DeletedUser5168

asa e....isi dau si ei seama ca folosesti scripturi!!! De ce intrebi????Te simti cu musca pe caciula??:D

nu....doar ca am auzit de ele....si le-am si cautat pe net....mi-am si instalat unul care oferea posibilatile de cont premium adik meniu dinamic, comenzi rapide, harta mare, dar mi l-am sters ca am cont premium...si apoi am vazut ca au dat si adminii o circulara in care e interzis un anumit script, dar nu m-am obosit sa il mai caut....deci asta zic...eu dak foloseam acel scrip, el imi era instalat in pc,,, nu ar avea cum sa isi dea seama...am mai auzit si de altele care iti fac armata automat....dar nu am gasit....oricum nu folosesc scripturi dak ma intrebi dak folosesc scripturi :p
 

DeletedUser

luasem shi yo un script shi imediat cum am intrat pe triburile am vazut circulara cu scripturi interzise :(
shi am dezactivat greasemonkey :(:(:(
:mad:
 

DeletedUser

luasem shi yo un script shi imediat cum am intrat pe triburile am vazut circulara cu scripturi interzise :(
shi am dezactivat greasemonkey :(:(:(
:mad:

Madalin ce zici, vrei sa fii cobai?
Iei un script, il foloseshti, si vedem dak iei ban sau nu.:D
On-topic: Adminii ii pot depista pe cei kare joaka cu scripturi. Dak nu krezi incearka.:D:)
 

DeletedUser

Dha = Diploma de premiu 1 la n(O.O)bism
Madalin = Premiu 1 la cel mai mik trib pe speed
 

DeletedUser

De cate ori citesc un un topic cu numele Am si eu o intrebare ma gandesc la ce ii ziceam profei de romana: Doamnisoara profesoara, am si eu o intrebare , pot sa v-o pun? iar ea mereu zicea da... niste titluri mai semnificative ar fi de folos...

On topic: Nu e bine sa folosesti scripturi, o sa fii prins usor. Si nu stiu ce scuza ai putea inventa ca sa ii ametesti p admini si tu sa iesi cu basmaua curata... Macar daca trisezi sa o faci cu cap :)..

PS: nu trisati, regulile interzic asta, nu e frumos, moral etc... Asta ca sa nu fiu acuzat ca instig sa triseze lumea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce credeti ca admini au cont pe lumi...ca sa vada cine are scripturi:D
 

DeletedUser

sa presupunem ca folosesc scripturi......cum isi da seama cineva ca eu le folosesc dak sunt instalate numai pe pc-ul personal si sunt verificat de pe alt pc? :confused:

Scripturi? neah , nu folosesc scripturi de pe alte site-uri , eu le creez , si nu prea le folosesc , am alte metode, nu le dezvalui dar daca vrei iti spun pe mess siteul meu pe care am scris metodele. (teamu , glumeam)
__________________
Zambeste! Maine Va fi mai RAU!:p
 

DeletedUser

cineva isi da seama....admini intra pe contul tau si vad....apoi primesti ban.

nope nu are cum,de exemplu greas monkey , am intrat la cnv pe contu meu de pe TW si nu avea inst greas monkey,si nu a imi mergea,chiar daca aveam activat greas monkey. oricum , exista un program care arata cine are greas monkey , il am si yo dar nu vil dau , si sa stiti exista aproximativ 2000 de utilizatori pe triburile si 5974 pe TW.
__________________
Zambeste! Maine Va fi mai RAU!:p
 

DeletedUser

Scripturi? neah , nu folosesc scripturi de pe alte site-uri , eu le creez , si nu prea le folosesc , am alte metode, nu le dezvalui dar daca vrei iti spun pe mess siteul meu pe care am scris metodele. (teamu , glumeam)
__________________
Zambeste! Maine Va fi mai RAU!:p

Serios? Creeaza-le in kontinuare!
BlooM, nu inkide acest topic! Lasa-l pe lamine sa o faka!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus