Am trait s-o vad si pe asta....

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

Am trait s-o vad si pe asta-am revenit la topicul initial:D

:D revenim maine cu topicul...asteptam sa vedem pana unde se merge cu el....
dar va garantez ca veti avea ce citii,,, rog moderatorii sa nu starga acest topic fiind de mare interes....informatiile din pacate trebuie sa le mai pastrez pana maine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Noile tehnici de recrutare GD..

h3r0 de pe un cont de sitter:

schumi în data de 28.06. la ora 22:36fintra pe id gabi_stelistu sa vorbim acolo

raducuyoyo în data de 28.06. la ora 22:36varianta se extrage maine dimineata schumi

schumi în data de 28.06. la ora 22:29frate eu iti zic ce varianta pica la bac, iar tu iti aduci toti prietenii in GD. astept sa vorbim pe id gabi_stelistu

schumi în data de 28.06. la ora 20:49intra pe id gabi_stelistu sa facem o intelegere legata de bac
raducuyoyo în data de 28.06. la ora 20:25Mie nu-mi plac triburile mari! :) Eu in tribul meu sunt numai cu prieteni, si nu o sa-i dezamagesc! Chiar daca suntem 70, suntem dispusi sa luptam pana la ultimul lancier! Oricum am inteles ca Gd ne au trecuti la dusmani!

O seara placuta!

Maine am BAC! Ceau`

schumi în data de 28.06. la ora 20:14In primul rand te asemeni cu mine, esti un jucator activ, si am face un cuplu imbatabil.sa avem icnredere unu in celalalt si am fi departe. Apoi GD, cu toate ca e criticat de TLD pe forumul mare, e o mare familie, si deja s-au obisnuit cu razboaiele, razboaiele ne-au intarit, si lumea se oftica ca desi ne luptam cu 4 mari triburi avem o crestere extraordinara.

raducuyoyo în data de 28.06. la ora 17:55Schumi, de ce vrei tu asa, sa intru in GD! Tie iti place in GD? Mmm?

Astept raspunsul tau!

Cu sesiunea cum stai?

Raducu.

gabi_stelistu este Id: ul de messenger a lui h3r0

Raducu .: Raducu .: man ma faci sa zambesc
Raducu .:
gabi_stelistu stelistu: man
gabi_stelistu stelistu: uite intelegere
gabi_stelistu stelistu: zimi ce prieteni din LC ai tu
gabi_stelistu stelistu: cu care vii in GD
gabi_stelistu stelistu: uite cum facem intelegerea
gabi_stelistu stelistu: eu iti zic ce varianta vor extrage oameni imaine
gabi_stelistu stelistu: inca de acum
gabi_stelistu stelistu: iar tu maine vii cu tot ce ai prieteni din LC in GD
Raducu .: nu ai cum man
gabi_stelistu stelistu: ia sa vedem
Raducu .: hmmm
gabi_stelistu stelistu: gandeste-te tu bine
gabi_stelistu stelistu: oare nepoata unuia din top 10 oameni bogati din romania'
gabi_stelistu stelistu: nu stie varianta ?
Raducu .: Raducu .: ma intereseaza man, doar am invatat
gabi_stelistu stelistu: da, dar e aiurea sa inveti
gabi_stelistu stelistu: si altii care au frecato un an de zile
gabi_stelistu stelistu: sa ia note mai mari
gabi_stelistu stelistu: u decizi asta
Raducu .: man, nu e problema ce o fi o fi, acum se vad roadele
Raducu .:
gabi_stelistu stelistu: u tre sa iti pui in ordine prioritatile
gabi_stelistu stelistu: eu ti-am facut o oferta
gabi_stelistu stelistu: si eu am avut bacul si stiu cum e
Raducu .: man, te intreb si eu ceva ?
Raducu .: chiar crezi ca am ighitit-o?
Raducu .: stai putin
Raducu .: de ce trebuie sa implic toto tribul
Raducu .: ?
Raducu .: eu intru
Raducu .: noi aberam acum
gabi_stelistu stelistu: u e prea putin
gabi_stelistu stelistu: intri si cu nsitep rieteni buni
gabi_stelistu stelistu: man eu m-am gandit
gabi_stelistu stelistu: si ca sa nu zici ca sunt eu nebun
gabi_stelistu stelistu: la 8.50 se extrag
Raducu .: da
gabi_stelistu stelistu: la 8.45 ti le voi lasa pe offline
gabi_stelistu stelistu: ca sa nu zici ca inventeaz eu
Raducu .: ma..la 8:30
Raducu .: exact
Raducu .: ca la si 15 tre sa fiu la scoala
Raducu .: in clasa
Raducu .: doar ca sa vad pana unde merge imaginatia unui om
gabi_stelistu stelistu: da
gabi_stelistu stelistu: ok
gabi_stelistu stelistu:
Raducu .: de acord aici, am ajuns la un punct comun
Raducu .: chiar sunt foarte curios
Raducu .: ai zis ca una din 2
Raducu .:
Raducu .: tu-mi lasi numerele acolo ;a 8:30
Raducu .: vreau sa vad daca le stie
Raducu .:
Raducu .: cand vin dupa examen

acum ca sa inteleaga toti pana unde merge nebunia unora....pentru copiii care dau bacu fugiti in GD ca acolo sunt si alte secrete de securiatate nationala pe langa trafic de influenta:)) unde tocmai avem dovada:D , aruncati-va ca niste romani buni ce sunteti.....in Maretzul GD cu zic cei din Xig....aveti bacul toti copiii????
 

DeletedUser

LOL:) :))))))))))))

asta ar trebui dat si la politie
incredibil ce pot face unii pt un joc:mad: deja sunt de a dreptul scarbit:eek:
 

DeletedUser

interesant..ca si in viatza..fiecare se foloseste de toate atuurile care le are..daca Gabi(adik her0)...avea aceste informatii..i`a omului o oferta de afaceri...nu vad problema...
 

DeletedUser

interesant..ca si in viatza..fiecare se foloseste de toate atuurile care le are..daca Gabi(adik her0)...avea aceste informatii..i`a omului o oferta de afaceri...nu vad problema...

incurcati viata cu un joc???adica hai sa aducem ilegalitatile din viata reala si in viatza virtuala??? asta da....am trait s-o vad si pe asta...oricum traficul de influenta stii ca este ilegal si se pedepseste conform legii???atuul nostru ar fi asta ....trebuie sa-l folosim?? pentru un joc???
 

DeletedUser

incurcati viata cu un joc???adica hai sa aducem ilegalitatile din viata reala si in viatza virtuala??? asta da....am trait s-o vad si pe asta...oricum traficul de influenta stii ca este ilegal si se pedepseste conform legii???atuul nostru ar fi asta ....trebuie sa-l folosim?? pentru un joc???

hai mai Mircea..o dai in politie de acuma..da poate pt h3r0 jocul asta inseamna mai mult decat pt tine..si el e dispus sa faca orice pt a obtine ce vrea?nu vad problema..vad un om hotarat care stie ce vrea(chiar daca acel lucru e triburile.ro sau sa aiba o casa la Miami Beach - e alegerea lui)
 

DeletedUser

hai mai Mircea..o dai in politie de acuma..da poate pt h3r0 jocul asta inseamna mai mult decat pt tine..si el e dispus sa faca orice pt a obtine ce vrea?nu vad problema..vad un om hotarat care stie ce vrea(chiar daca acel lucru e triburile.ro sau sa aiba o casa la Miami Beach - e alegerea lui)

nu as face decat sa fac inversul la ce face h3r0, el face o ilegalitate, eu fac o sesizare la politie...care este problema??/ sau in pasiunea lui poate as faca ce vrea iar eu ...sa stau deoparte ca domne lui ii place mai mult jocul...sa fim seriosi...este mai mult decat penibil sa ajungi sa promiti subiecte la bacalaureat pentru a chema cativa oameni in trib.....dar ma rog..."noi suntem romani" iar asta se vede....
 

DeletedUser

cum h3r0 are mici probleme cu intrarea pe forum..pt ca si`a uitat parola..iar acum nu poate intra 15 min..m`a rugat pe mine sa va rasp...

de la h3r0 pt voi :


Din pacate va anutn ca toata tevatura asta e menita sa ma discrediteze.Tin sa va anunt ca raducuyoyo nu ar fi plecat niciodata din LC si eram constient de asta, e problema ca el avea o considerabila armata, deoarece a cerut in urma cu 6 zile la cei din top40 membrii ai tribului sau, sa i se dea 500 de fiecare unitate de aparare.ideea era sa aflu exact prietenii lui raducuyoyo, exact cei care i-au trimis aceasta cantitate de armata( e clar ca nu oricine se lipseste de aceasta cantitate de aparare, decat dc il cunostea iii trimitea) deoarece aceia erau vaditi slabiti in aparare. Le aflam numele si ii puteam ataca. Varianta de bac s-a extras la sorti, deci nu exista posibilitatea reala ca eu sa stiu varianta. Imi pare rau de tragica incercare a voastra.

de asemenea Mircea..h3r0 te roaga sa editezi partea cu id lui de mess..e totusi o chestie privata..si nu e frumos sa ii dai id de mess..sa il vada toata lumea
 

DeletedUser

ce vrajeala...

Poate GD are probleme cu apararea, dar... sincer...
500 din fiecare e MULT????
Pentru cine o avea 1000 din fiecare poate... :)
Ce vrajeala pe fata oameni buni...

Iata dovada ca unii nu sunt destul de maturi...

Ma cam dezamageste ce se intimpla pe .ro uneori...

Ce usor pot fi pacaliti unii....
 

DeletedUser

cine vroia id-ul lui l-a luat deja...
pe mine unul nu ma intereseaza "smecheri" d-astia :)
Furati voi subiectele de BAC... ca mai incolo si asa incultura e in floare....
Pe vremea mea se ardeau frumos fraierii care cumparau subiecte de la "baieti"... ca erau facute ca si piesele de calculatoare pe vapoare :)
 

DeletedUser

cum h3r0 are mici probleme cu intrarea pe forum..pt ca si`a uitat parola..iar acum nu poate intra 15 min..m`a rugat pe mine sa va rasp...

de la h3r0 pt voi :


Din pacate va anutn ca toata tevatura asta e menita sa ma discrediteze.Tin sa va anunt ca raducuyoyo nu ar fi plecat niciodata din LC si eram constient de asta, e problema ca el avea o considerabila armata, deoarece a cerut in urma cu 6 zile la cei din top40 membrii ai tribului sau, sa i se dea 500 de fiecare unitate de aparare.ideea era sa aflu exact prietenii lui raducuyoyo, exact cei care i-au trimis aceasta cantitate de armata( e clar ca nu oricine se lipseste de aceasta cantitate de aparare, decat dc il cunostea iii trimitea) deoarece aceia erau vaditi slabiti in aparare. Le aflam numele si ii puteam ataca. Varianta de bac s-a extras la sorti, deci nu exista posibilitatea reala ca eu sa stiu varianta. Imi pare rau de tragica incercare a voastra.

de asemenea Mircea..h3r0 te roaga sa editezi partea cu id lui de mess..e totusi o chestie privata..si nu e frumos sa ii dai id de mess..sa il vada toata lumea


sa discrediteze???sa fim iar seriosi o caterink mai mare ca si asta....oricum din 2 lucruri una este sigura...ori minte de inghiatza apele ori chiar asa este cum s-ar zice la politie: noi cand sa mai credem ca zice adevarul???se discrediteaza singur iar adevarul este iarasi evident, GD se mentine in Top datorita unor trucuri ieftine si nu ca "are o crestere uriasa".....este penibila si incercarea de scuza....
acum ii este frica ca vor sari copiii sa ii ceara subiectele de bac sau cum???:D
si inca ceva....cu ideile astea...... si scuzele astea sa caute in alta parte nu aici:))
--------------------------------------------------------------------------

gabi_stelistu: eu tocmai prietenii lui vroiam sa ii stiu care sunt
gabi_stelistu: eu vroiam sa stiu prietenii cu care ar fi intrat el in GD dc aia era varianta corecta
gabi_stelistu: atat imi trebuia mie
mirceaberzovan: deci voiai sa dai varianta corecta sa aflii care erau prietenii lui???
mirceaberzovan:
gabi_stelistu: da vroiam doar sa stiu numele celor cu care ar fi intrat in GD

gabi_stelistu: si era clar ca aia i-au trimis sprijin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce caterinca :)
Si T-A erau in top... erau primii... nimeni nu ii intrecea... si acum au cazut serios in top...
Pe perioade scurte multi sunt in top... ce e in spatele acelor puncte conteaza!
Conteaza nu numai 40 de oameni... ci sa fie TRIB UNIT...
Astfel de tactici subversive... hai la noi ca-ti fac, ca-ti dreg... tin la pusti de 14-15 ani care de abia le-a crescut parul si care inca cred (aproape cacofonie intentionata) cred ca orice pasare care zboara e buna de mancat :)

Macar fii barbat si recunoaste! Nu mai incerca s-o dai la intors!
 

DeletedUser

si ma si repet...
cate 500 de unitati pentru cei care stiu ce inseamna jocul asta nu inseamna suport mare...
Sa vezi suport de 2k-3k :) atunci sa stai sa te uiti ca curca la lemne :)
 

DeletedUser

discreditare nereusita

Cred ca tu nu poti accepta faptul ca ti-ai batut capul degeaba , si trebuie ca cineva sa iti deseneze. singurul lucru pe care l-am vrut sa aflu era cine sunt prietenii lui din LC, pentru a-i putea ataca; a fost doar un simplu truc, pentru a-l ademeni sa imi zica ce vroiam sa stiu.

Deja persoanele care au intentii rele aici se vad, deja aduceti in discutie politie si etc si stiti cu toti ca variantele au fost trase la sorti azi-dimineata. Eu zic sa chemati si mascatii, si poate si o pedeapsa cu scaunul electric ar fi potrivita ca am afirmat ca am subiectele de bac. deja incercarile voastre cu glume despre mine, si intepaturi la adresa GD sunt expirate . Credeati ca ati pus mana peste un "subiect de scandal" , iata ca nu este asa. Cu siguranta meseria de jurnalism de scandal ar fi potrivita pentru unii dintre voi.

Astept scuze pentru postarea id-ului meu de mess fara consimtamantul meu.
 

DeletedUser

Cred ca tu nu poti accepta faptul ca ti-ai batut capul degeaba , si trebuie ca cineva sa iti deseneze. singurul lucru pe care l-am vrut sa aflu era cine sunt prietenii lui din LC, pentru a-i putea ataca; a fost doar un simplu truc, pentru a-l ademeni sa imi zica ce vroiam sa stiu.

Deja persoanele care au intentii rele aici se vad, deja aduceti in discutie politie si etc si stiti cu toti ca variantele au fost trase la sorti azi-dimineata. Eu zic sa chemati si mascatii, si poate si o pedeapsa cu scaunul electric ar fi potrivita ca am afirmat ca am subiectele de bac. deja incercarile voastre cu glume despre mine, si intepaturi la adresa GD sunt expirate . Credeati ca ati pus mana peste un "subiect de scandal" , iata ca nu este asa. Cu siguranta meseria de jurnalism de scandal ar fi potrivita pentru unii dintre voi.

Astept scuze pentru postarea id-ului meu de mess fara consimtamantul meu.

omule ti ai facut o cu mana ta.ce esti asa ofuscat:confused:
e parerea ta ca e o incercare de discreditare nereusita.
de ex,eu crd ca d data asta te ai umplut d penibil si mai rau, desi nu crdeam ca GD poate sa mai decada , IATA-SURPRISE!!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

huh

Ce am facut cu mana mea, ca am incercat sa aplic un truc sa aflu niste nume din LC care au aparare slabita ? Asta e, nu mi-a iesit, nu mereu iese, dar sunt deranjat de acele afirmatii, cu metodele de recrutare GD, ca a dat dialogul cu el foarte bine, dar sa nu spuna lucruri false, trage niste concluzii care contravin cu realitatea. e corect tot textul acela, dar totul a fost pentru a-mi atinge scopul.

el a asteptat vad de aseara pana azi, in cazul in care ziceam si varianta, de unde naiba sa stiu eu varianta ? sunt vreun fel de vrajitor, hai sa fim seriosi ..... treziti-va la realitate (berzovan, isgard,flamer, oare unde e si hades ?)
 

DeletedUser

Ce am facut cu mana mea, ca am incercat sa aplic un truc sa aflu niste nume din LC care au aparare slabita ? Asta e, nu mi-a iesit, nu mereu iese, dar sunt deranjat de acele afirmatii, cu metodele de recrutare GD, ca a dat dialogul cu el foarte bine, dar sa nu spuna lucruri false, trage niste concluzii care contravin cu realitatea. e corect tot textul acela, dar totul a fost pentru a-mi atinge scopul.

el a asteptat vad de aseara pana azi, in cazul in care ziceam si varianta, de unde naiba sa stiu eu varianta ? sunt vreun fel de vrajitor, hai sa fim seriosi ..... treziti-va la realitate (berzovan, isgard,flamer, oare unde e si hades ?)


omule de ce tii tu neaparat sa te certi?poate pana la urma a fost o strategie,dar nu esti d acord ca si noi sa avem opiniile noastre si sa folosim discutia asta?ai facut o ,asta e!;) tin sa precizez ca nu vreau sa intru din nou in certuri interminabile
 

DeletedUser

Ce am facut cu mana mea, ca am incercat sa aplic un truc sa aflu niste nume din LC care au aparare slabita ? Asta e, nu mi-a iesit, nu mereu iese, dar sunt deranjat de acele afirmatii, cu metodele de recrutare GD, ca a dat dialogul cu el foarte bine, dar sa nu spuna lucruri false, trage niste concluzii care contravin cu realitatea. e corect tot textul acela, dar totul a fost pentru a-mi atinge scopul.

el a asteptat vad de aseara pana azi, in cazul in care ziceam si varianta, de unde naiba sa stiu eu varianta ? sunt vreun fel de vrajitor, hai sa fim seriosi ..... treziti-va la realitate (berzovan, isgard,flamer, oare unde e si hades ?)

cine se scuza se acuza in rest cuvintale tale vorbesc de la sine....
astepti scuze la ce??? la faptul ca ai vorbit tu aiurea si ai mintit??? sau la ce??
ok imi cer scuze ca h3r0 a zis ca da subiectele la bac unuor jucatori daca itra in GD

multumit?:D
 

DeletedUser

h3ro... credeam ca stii pana acum ca sunt de mult trezit la realitate...
Bine macar ca n-ati facut ca exit la inceput :) sau ca T-A la inceput...
Ceea ce nu mi s-a parut ok mie este ca ai niste tactici asa zis subtile...
Trebuia sa nobilezi satul si vedeai cine a trimis suportul :))
Simplu ca buna-ziua :)

aaa... puteai sa-i oferi o pozitie in conducerea tribului... era mai credibil asa :)
 

DeletedUser508

Salutare tuturor :)

In primul rand va anunt ca eu si prietenii mei am picat pe siubect, ne asteptam la note peste 9.50 si asta nu din cauza lui h3r0!

In al doilea rand am fost prost ca nu am dat un raspuns pozitiv, ca oricum nu intram in GD niciodata, doar asa sa vad daca h3r0 chiar stie varianta! Ma intreb, daca varianta era cea adevarata, oare nu avea probleme grave? Chiar si intr-un simplu joc, pe forum oricum se posta, deci cineva tot facea o sesizare! :) Oricum, imaginatia lui a atins cote extraordinare, daca a fost imaginatie, un sambure de adevar exista :) In plus, daca dadeam un raspuns pozitiv va asigur ca nu mai atacau pe nimeni, erau bucurosi ca ne-au minitit!

Am sansa sa-mi spun si parerea despre GD, o parere care e intarita pe zi ce trece de gafele conducatorilor! Nu-s oameni de cuvant, iar eu nu suport minciuna si nesimitirea! Bunul simt il miros de la o posta insa nesimitirea pute rau! Dupa ce le-am demonstrat celor din GD ca Schumi e un tradator si vrea sa intre la noi in trib, l-au dat afara din GD, si au apreciat adevarul meu cerand o alianta intre noi si ei! De acord, insa intrat la loc in trib Schumi m-a atacat cand aveam trupele plecate si mi-a distrus zidul si cazarama la lvl 0! Intre timp, au sosit trupele mele si l-am fript si far zid! Repet hero, trupele mele, nu sprijin! In plus eram aliati si aquilla si-a dat cuvantul ca dupa incident pot face ce vreau cu el, insa din nou rasturnare de situatie! GD nu se putea lipsii de nesimtirea unui membru, iar mie mi-au sarit capacele si de atunci nu inghit GD! Adaug faptul ca in razboiul asta au pus aliatii pe noi, ei au alte treburi mult mai importante! Nu-i nimic, nu avem nici timp suficient pentru triburile.ro ca nu-mi dau ele diploma si loc la facultate, dar daca ies din jocul asta ies cu fruntea sus alaturi de cei 70 de prieteni!

Her0 esti prost informat! Nu am primit decat 500, am primit mai mult! La ce aparare au membrii mei, e nesemnificativ numarul de mai sus :) In plus, ar trebuii sa apreciezi faptul ca nu ne amestecam aliatii in asta si nu am colaborat pana acum, dar daca e timp de aici inainte! Voi o faceti, aveti sprijinul lor la greu, si nu numai, mi-ati demonstrat ca puteti pune un trib intreg pe noi, un trib care insa nu mi-a demonstrat pana acum ca stie sa foloseasca arta cuvantului si a bunului simt!

O zi buna tuturor!
 
Sus