ANGRY vs Regal

  • Autor subiect DeletedUser12819
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28543

Domnule Cavalleras , ai crezut ca obtii PNA-uri cu pomana ?Vai de tine , discutia postata e irelevanta , nu ai cu ce sa ma incriminezi in mesajul respectiv asa ca personal nu ii vad rostul.


Domnule Vis3z , sunt mai smecher ca tine , nu s-a bagat Nihilius pentru mine dar uite ca sunt si eu smecher nu numa voi aia din PCA , am 3 conturi banate , asta nu e banat , daca ma superi mai imi fac inca vre-o 50 de conturi .


Cavalleras , tu ori esti chior ori chior , din 2 ai aceeasi solutie , unde vezi tu in mesajul ala ca eu mai rup aliante din cand in cand ?Asa te faci tu cunoscut sa bagi strambe ?Vezi-ti de joc ca esti penibil !



Imi cer scuze fata de =nbz= si de pals , datorita faptului ca 1paradox1 are chef de vorbe fara a le putea dovedii .Pana acuma nu stiu ca PALS-ul sa fi sprijinit Regalul si nu stiu ca =nbz= sa fi sprijinit Regal , deci , acuzatii nefondate din partea colegului meu pentru care eu personal imi cer scuze .




gabytza17 - Am rugamintea la tine sa-ti rectifici spusele "NU MAI AVETI BARFE" , spune-mi te rog cati jucatori din Angry ai auzit tu sa faca afirmatii nefondate de genul celor facute de 1Paradox1 ca sa folosesti la plural ?



Tot pentru cavalleras : Multumesc frumos ca imi faci tu personal campanie la petitia lansata de mine , in rest , vorbele tale sunt aberante , vorbe spuse de un frustrat care nu mai are altceva de facut in situatia de fata inafara de a baga strambe!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu pals chiar nu stiu de unde am tras concluzia..

faptul ca dupa ce mi-a luat un membru regal satul si l-am recuperat.
venea sprijin din pals...eu am crezut ca omul are reactii rapide, si voia sa se asigure ca nu-l pierd din nou...

asa ca i-am dat mesaj sa-i multumesc
raspunsul de "cu voi avem pna, cu ei alianta deci mi se pare normal sa sprijin cand se cere" a fost neclar...imi dau seama :)

.......................
Sunt responsabil pentru ce spun.
Presupunerea mea despre implicarea nbz am lamurit-o pe privat cu gabytza17
Treaba cu Pals ramane in picioare.

Despre Pca am spus ceva vag, deci interpretabil...and i'm stickin' to it.
.......................

Dar da...toate declaratiile mele imi apartin, nu sunt copiate sau influentate si nu ar trebui atribuite altor persoane sau grupuri.

Multumesc fanilor din Regal, fara ei nu as fi ajuns niciodata popular...data viitoare cereti si semnatura pe frunte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Domnule Vis3z , sunt mai smecher ca tine , nu s-a bagat Nihilius pentru mine dar uite ca sunt si eu smecher nu numa voi aia din PCA , am 3 conturi banate , asta nu e banat , daca ma superi mai imi fac inca vre-o 50 de conturi .

tu vrei... sa imi arati prin asta :) .. ca esti mai inteligent ca mine :)))

Nu esti nici la jumatatea nivelului meu, atata timp cat te semnezi :)) Nu stii sa ocolesti legile, la fel cum nici colegi tai nu stiu sa faca asta, cu toate ca incearca asta.

Eu joc triburile.ro cu un singur cont " vis3z " care stiu ca va provoaca insomnii nu doar tie sau colegilor tai din nord .. dar nu se simte bine nici la sud..:) Oricum.. ar fi .. slab slab :)

Triseaza in continuare ca pedeapsa vine... Ma intrebam si eu cum isi apara cineva satele.. cu 95 atac cand nu stie sa deea o recuperare... si uite raspunsul - conturi multeeee :)

Asa ca pe tine stralucit conducator te intreb... :) curios doar cati jucatori sunteti in tribul ala.. tu si ..... ?

Mai stai la un sitter :))).. ca poate asa faceti si fata la un singur razboi

Si pentru ca tu esti mai "smecher" ca mine si esti un mare conducator.. care stii sa lucrezi cu diplomatia.. uite iti arat cum sta tribul tau...

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: Angry
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 10
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222,351
Tabăra 2: 82,423
Diferență: 139,928

image.php


asa ca inainte de a vorbi de alti... mai bine te-ai uita in tribul tau, ca s-ar putea uni de la tine sa fie mai destepti.. ca tine..
 

DeletedUser6681

Aici iti voi arata ... ca nu ai nici o treaba cu ... jocul in sine si ce implica el

Side 1:
Tribes:
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 555
Diferență: 555

image.php



Din care
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 105
Diferență: 0
innobilari interne :)


Acum Angry un trib bine condus.. parca pe primul loc

Side 1:
Tribes:
Players:

Side 2:
Tribes: Angry
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 550
Diferență: 550

image.php


Din care interne

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 135
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Si ca sa vedeti mai bine... un trib atacat din toate directiile..

Side 1:
Tribes:
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 616
Diferență: 616

image.php



Din care interne

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 204

Asta inseamna ca imi raman 412 O diferenta ff mica... avand in vedere ca voi nu aveti probleme in zona pentru defensiva, si ar trebui sa maturati harta... Asa ca ii rog pe cei care vorbesc sa o faca in o oarecea masura cu argumente pentru ca in special tie .. domnule "imperial" iti lipsesc aceste argumente cu smecheria :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28543

Domnule Vis3z , imi pari atat de p.... incat as evita sa discut cu tine dar tin mortis sa-ti raspund la afirmatiile tale .

In primul Rand , seteaza timeframe "dintotdeauna" si ai sa vezi cum stau lucrurile acolo , in al doilea rand , tu nici macar nu esti in frontul cu Angry dar ne dai insomnii , oare lumea nu vede cate aberatii poti scoate pe gura aia .....?



In alta ordine de idei , sunt sitter la cati vreau eu , fara sa-mi reprosezi tu mie nu stiu ce , am o rugaminte la tine , incearca sa vezi realitatea ci doar realitatea ci sa nu mai visezi atata ....
 

DeletedUser28543

Vis3z , de azi inainte incerc sa-ti evit aberatiile tale , tu cred ca vis3zi prea mult si de acolo este si provenienta nick-ului tau .

As fi tare curios sa vad cat ai inobilat tu de la Angry marete jucator , dar cred ca te lauzi pe faptele altora , si vezi ca statistica pe care ai pus-o aici este una mincinoasa , colegii tai l-au atacat pe un jucator banat pe atacabil , deci cine depune tikete mai guralivule ?Numai prin tikete castigati razboaie ?



P.S : Stiu ca mai am 3 conturi banate si stiu ca e ilegal sa mai am inca unul , dar ce de doare pe tine de persoana mea ?Prezint prea mult interes ptr domnia ta de esti asa de curios ?Fa-ti si tu daca nu iti convine .




Sarmanul de tine , ce insomnii ne dai tu , ia uite ce insomnii ne dai :



Side 1:
Tribes:
Players: vis3z

Side 2:
Tribes: Angry
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php






Deci de unde si pana unde jucatorul Vis3z da insomnii celor din Angry ?Vi aici sa aberezi pe forum ca doar atata stiti , va bagati in seama sa fiti cunoscuti si sa aveti si voi cate un rost in viata asta , acela de mahalagii....





Uitati adevarata statistica a tribului Angry impotriva PCA , ceea ce a pus vis3z aici sunt satele pierdute de la un jucator banat pe atacabil ca tiketarii din PCA si-au facut datoria !




Side 1:
Tribes: Angry
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 132
Tabăra 2: 96
Diferență: 36

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,167,417
Tabăra 2: 907,948
Diferență: 259,469

image.php





PS:Unii ca Vis3z inca cauta sa-si faca imagine dar uite cum se bat singuri prin propriile lor greseli/declaratii.

Acest jucator pune doar ce ii convine pe forum si nu spune adevarata fata a ultimei statistici , ca un jucator din Angry a fost banat pe atacabil ptr injurii , pai domnule Vis3z , nu voi ati depus tiket ca a injurat niste fetite ca voi ?




Vis3z , din partea ta ma astept ca maine sa mai vi cu niste aberatii pe acest forum , oare acesti moderatori nu iau masuri impotriva unui mahalagiu ca tine care cauta doar imagine???La anii pe care ii ai sincer ma asteptam la mai mult din partea unuia ca tine , dar esti bun doar de a face scandal pe forum .....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28543

Vis3z , ai spus ceva ?



Side 1:
Tribes: Angry
Players:

Side 2:
Tribes: PCA Regal
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 196
Tabăra 2: 142
Diferență: 54

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,725,216
Tabăra 2: 1,343,992
Diferență: 381,224

image.php





Ca sa vedeti ce buni sunteti !Numai gura e de voi , forumul si laudele la adresa voastra evident .Studiaza frate statistica si nu mai mintii lumea cum vrei tu , ca te dadeai un om inteligent si maret ....
 

DeletedUser

Vis3z, ce vrei sa demostrezi cu innobilarile interne?

In plus, nu facem concurs cine e mai smecher/inteligent ... il pui pe Adi sa`si argumenteze/demonstreze afirmatiile ... dar tu ce astepti?

Nu esti nici la jumatatea nivelului meu


Am vazut statistica aceea pe care ai postat`o cred ca de vreo 5 ori prin forumurile astea :) ... va laudati atata cu ea ... cand satele alea vi s`au dat pe degeaba, mai exact ... :)
Acum te intreb pe tine ... de ce n`a fost jucatoru` concediat? .. adica, era banat cu drept de atac la granita ... si se stia ca e atacat ... de ce n`a fost concediat ca sa nu apara statistica care a aparut ... unde e conducerea aia care concediaza astfel de membri? ... astea au fost afirmatiile voastre, mai exact ... ale tale :)

In legatura cu nbz ... ce se discuta aici sunt simple presupuneri sau vorba ajunse si pe la urechile unora ... daca ei nu sunt in stare sa faca diferenta intre o presupunere si o afirmatie concreta e numai problema lor :)
 

DeletedUser

Mai baietica priveste urmatorul mesaj
1Paradox1 în data de 07.09. la ora 19:40
...regal e sprijinit de nbz si de pals. Jucatorii mai sud estici beneficiaza si ei de un oarecare ajutor din partea pca.

Tribul nu o sa pice neaparat la nivel militar, ci psihologic sau diplomatic.

Mie asta imi suna toata ziua a afirmatie si nu supozitie.Cel care nu face diferenta dintre ele 2 se pare ca esti tu, dar asta e problema ta.
Eu am incercat sa pun capat acestor zvonuri cu privire la Regal.Colegii tai au inteles.Tie ce nu iti convine mai exact?Intreaba-ti colegii ,conducerea si apoi vino sa postezi ceva ce s-a rezolvat.
Pana atunci, daca tot iti "doresti" atat de mult un razboi cu noi, scrie domne un mesaj conducerii ca vrei razboi si vedem cum o rezolvam si pe asta. :cool:
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Aste adevarat ca am vorbit cu aceste triburi,dar nu le-am obligat.-BLC--ul a refuzat sa le fie dusman oentru ca au zis ca nu vor sa renunte la razboiul cu ~SW~ ca altfel nu se stia.

PS:Zughykule ti-am zis ca nu esti bine informat pe aceasta lume.....

sacalule vorbesti lucruri pe care nu le cunosti.:)
in primul rand nu a existat niciodata un razboi -blc- .vs. ~sw~,deci nu aveam la ce sa renuntam;)
iar in al doilea rand cei din regal ne sunt aliati si nu exista nici un motiv sa intram in razboi cu ei.poate ca s-au gandit la un moment dat sa isi schimbe dimplomatia fata de noi,dar noi niciodata nu vom declara razboi unui trib aliat fara a avea un motiv bine intemeiat:)
 

DeletedUser19164

Mai baietica priveste urmatorul mesaj


Mie asta imi suna toata ziua a afirmatie si nu supozitie.Cel care nu face diferenta dintre ele 2 se pare ca esti tu, dar asta e problema ta.
Eu am incercat sa pun capat acestor zvonuri cu privire la Regal.Colegii tai au inteles.Tie ce nu iti convine mai exact?Intreaba-ti colegii ,conducerea si apoi vino sa postezi ceva ce s-a rezolvat.
Pana atunci, daca tot iti "doresti" atat de mult un razboi cu noi, scrie domne un mesaj conducerii ca vrei razboi si vedem cum o rezolvam si pe asta. :cool:

vrei sa imi dai de munca a???:D
sa nu mai dorm eu noptile linistit :))))
 

DeletedUser12768

Uite Imperial de ce gabytza vorbea la plural:


=nBz= nu mai spuneti altceva ca asa e....ati incheiat toate razboaiele din jur numai ca sa luptati cu LS.....Aveati razboi cu TRY l-ati inchis....aveati cu Regal(cand era FIRE!!)...tot la fel ca aparuse LS......a-ti facut si academie si alte PNA-uri.....si vad ca inobilati intern cat mai mult.....Scz daca va simtiti jigniti,dar cam asta este adevarul.....daca va deranjeaza asta e....

Pentru ca se mai gaseste cate un "destept" de la voi sa ne mai "atinga" din cand in cand cu cate ceva ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12819

sacalule vorbesti lucruri pe care nu le cunosti.:)
in primul rand nu a existat niciodata un razboi -blc- .vs. ~sw~,deci nu aveam la ce sa renuntam;)
iar in al doilea rand cei din regal ne sunt aliati si nu exista nici un motiv sa intram in razboi cu ei.poate ca s-au gandit la un moment dat sa isi schimbe dimplomatia fata de noi,dar noi niciodata nu vom declara razboi unui trib aliat fara a avea un motiv bine intemeiat:)

Capon3 a spus:
în data de 08.09. la ora 07:13
Salut doraal,stiu ca te cunosti cu remus ( iksander )de pe l7 si stiu ca ai fi dorit sa ne fi aliat exact cum am fi dorit si noi de altfel, dar sincer crede-ma ca noi nu mai putem avea o alianta cu cei din ~SW~ si daca doresti iti oi expune si cateva motive cu care nu cred ca ai fi fost nici u de acord :
1. - Aveam alianta si am plecat impreuna intr-un razboi in care ei la scurt timp au facut PNA
2. - Au recrutat foarte multi jucatori cu care noi eram dusmani fara a ne cere aprobarea in prealabi.
3. - Trib dusman noua au hotarat sa le fie academie stiind ca noi purtam razboi de ceva vreme cu ei.
Expunandu-ti aceste 3 motive vreau sa stii si u in calitate de conducator al tribului angry cam ce fel de aliat ti-ai ales.Crede-ma pentru majoritatea din tribul in care ma aflu, pe aceasta lume nu va exista decat distracti nu teluri de a distruge triburi si alte alea.In schimb pentru noi este sfant cuvantul cand il dam asta pentru a nu fi arataticu degetul de catre alti prieteni care atat eu cat si alti membrii ai tribului -BLC- ii avem pe aceasta lume.
Si acum sincer.....
Ce ne garanteaza noua faptul ca veti opri la granita cu noi?
Astept sa ** cu tine mai pe larg despre mai multe lucruri.Dar oricum noi nu mai putem tolera actiunile ~SW~ care cel putin noua ne-au dovedit doar ca sunt un trib fara respectul fata de aliati cat si de sine.

mai doresti ceva sau ai observat ce spune conducerea?

acum pentru =nBz=:
Am auzit si eu zvonuri cum ca a-ti incerca sa faceti alianta/PNA cu LS ca sa faceti razboi cu noi,dar nu le-am dat atentie pentru ca ambele triburi au alianta/PNA de la inceputul lumii...s-a renuntat la alianta in favoarea PNA-ului pentru ca nu se numea alianta....nu ne ajutam reciproc in razboaie si nu ne sprijineam.A fost alianta cat timp s-au atacat in comun triburile dusmane,acum nu se mai putea chema alianta chiar daca erau trecuti la aliati.=nBz= sper sa nu va suparati pe colegul meu dar si eu am auzit ca sprijineati regal,chiar daca nu e adevarat si ca vreti sa ne declarati razboi,dar eu nu le-am luat in seama si voiam sa stiti ca aceste zvonuri circula.
 

DeletedUser12768

Pai daca vrei sa ne aduci la cunostinta diverse "zvonuri" poti da mesaj unui membru din conducerea =nBz= si ii spui: "Mai nenicule i'auzi ce zice X...e adevarat?"
Nu sa iesi ma copile pe extern sa urlii in gura mare ca ia uite =nBz= ce face si drege ca nu e frumos ai inteles?
Cat despre faptul ca =nBz= ar sprijini Regalul hai sa o lamurim si pe asta...eu am luat sitter la multi colegi ai mei si nici unul nu avea sprijin trimis in alt trib...poate nici macar in academia noastra.
Asa ca NU MAI IESITI PE EXTERN SA MANCATI RAHAT ca nu e frumos!
Daca as face parte din conducerea Angry, la multi din voi v-as interzice postarile pe extern ;)
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
doraal,cunosc discutia respectiva.spune-mi si mie de unde ai tras tu concluzia ca noi am fost sau suntem in razboi cu ~sw~.in momnentul de fata ar fi de preferat sa nu discuti tu despre -blc- ca nu stii despre ce vorbesti si nu suntem parte din subiectul topicului de fata.cel putin deocamdata;)
 

DeletedUser12819

Pai daca vrei sa ne aduci la cunostinta diverse "zvonuri" poti da mesaj unui membru din conducerea =nBz= si ii spui: "Mai nenicule i'auzi ce zice X...e adevarat?"
Nu sa iesi ma copile pe extern sa urlii in gura mare ca ia uite =nBz= ce face si drege ca nu e frumos ai inteles?
Cat despre faptul ca =nBz= ar sprijini Regalul hai sa o lamurim si pe asta...eu am luat sitter la multi colegi ai mei si nici unul nu avea sprijin trimis in alt trib...poate nici macar in academia noastra.
Asa ca NU MAI IESITI PE EXTERN SA MANCATI RAHAT ca nu e frumos!
Daca as face parte din conducerea Angry, la multi din voi v-as interzice postarile pe extern ;)

Eu n-am zis de nbz ca a dat sprijin sau a facut cine stie ce....am zis doar ca va axati pe LS......nu e treaba mea ce faceti in trib atata timp cat va respectati diplomatia......
 

DeletedUser

lexyno si asa somezi :))))

@ doraal , Daca nu ai zis tu atunci de ce te bagi in seama?Nu mai vorbiti ma fara sa stiti ce se intampla cu adevarat.
 

DeletedUser

sa vedem cum mai merge razboiul


Side 1:
Tribes: Angry A2 A2 TOD TOD-A ~SW~ DSa DS ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: Regal RegalA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 552
Tabăra 2: 113
Diferență: 439

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114
Tabăra 2: 38
Diferență: 76

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,789,604
Tabăra 2: 872,598
Diferență: 2,917,006

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 981,075
Tabăra 2: 287,006
Diferență: 694,069

image.php
 

DeletedUser

Doral si paradox nu mai faceti afirmatii nefondate daca nu aveti dovezi clare ,ca faceti mai mult rau tribului decat bine prin asemenea afirmati.;)

Gabytza si Catalin nu ii mai bagati in seama,lasatii sa isi spuna si ei off-ul,ca oricum nimeni cu toti creierii in cap nu va crede ce vor spune daca nu au dovezi clare.

Regalul a inceput sa si-o ia bine ?:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus