ANTS vs L³T

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început

DeletedUser7545

mai copii mai.... cat oare va mai spurcati mai?... voi nu stiti sa jucati de placere? chiar asa trebuie sa va jigniti?
 

DeletedUser7545

ce frumos suna:

Bună ziua Cel mai prost din ograda!

Îţi mulţumim pentru înscriere. Apasă pe linkul următor pentru a-ţi activa contul::D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser6681

oooooooo home ai atins coarda sensibila :)) astept replica lui vise cu nerabdare:))

ce replica :????
eu am toate satele de langa ants fara aparare..pentru ca au un curaj nebun la a vorbi ..

acest jucator.. numit cum se numeste coordonator de atacuri prin 75/74 sau pe unde este el.. nu a fost instare sa ia un sat cu peste 100 de atacuri ..:) cand vei invata.. sa ataci si cav arcasa sa vb cu mine .. sau cand vei pune topoare in loc de lancii in atacuri :) , te astept la reeducare tribul asta de 2 lei vechi .. sta ca ii ajuta uni din LS-AX .. ca altfel ..
 

DeletedUser

vis3z...rapoartele vorbesc "frumosule"...arata si la baieti rapoarte care am atacat cu cav arcasa sau cu lancieri in loc de topoare! :)


si inca ceva...nu mi'ai raspuns la o intrebare care era legata de admini? :

" cat le dati ca sa ne mai inchida cate 30 de sate pe zi ca sa puteti sa ne invingeti"....aaaaaa si mai am una..:)..cum procedati cand cineva de la noi intra la voi ?..amenintati in viata reala ca are familie sa se gandeasca la ea?..ca alt motiv nu vad! :)
 

DeletedUser6681

eu nu stiu pe nimeni inchis pe nedrept .. nu stiu de unde aveti paranoia asta.. in toate triburile sunt inchisi oameni ..pt ca au gresit .. :) asa ca nu fi mironositza ca nu te prinde.. nu va pun eu sa atacati de pe sittere .. :)
Spune tu jucatori inchisi pe nedrept ?
 

DeletedUser

lasa asta acuma....dar asa de curiozitate! :-? de la voi de ce nu se inchid?...
 

DeletedUser

Cel mai prost din ograda te-a invitat in tribul....
Asta e si mai tare :D
 

DeletedUser7545

nu au vrut sa fiu cel mai prost din curtea scolii.... asa ca sunt cel mai prost din ograda
 

DeletedUser

Daca va pun in aceeasi camera sa trageti un starcraft unu impotriva altuia, cred ca in 5 minute s-ar umple camera de sange chiar daca ati fii prieteni de o viata. :D
 

DeletedUser4863

care joci un Dota sau Cs..:D sa-mi etalez si eu talentu daca aici i-au sate goale:D:D:D:D....Care imi faci statistica =)):cool:
 

DeletedUser

Daca va pun in aceeasi camera sa trageti un starcraft unu impotriva altuia, cred ca in 5 minute s-ar umple camera de sange chiar daca ati fii prieteni de o viata. :D

Man... nu incetezi sa ma surprinzi :) ... StarCraft?! Misto, iacata avem si puncte comune :)
 

DeletedUser523

Cred ca multi care jucam triburile jucam/am jucat si starcraft sau alte jocuri de genul strategie:)
 
Sus