Anunt Circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

Conducerea tribului circ anunta inceperea razboiului cu tribul Legio incepand cu data de 07.09.2009 ora 00:00...

Va multumesc....
 

DeletedUser3061

nu se pune prob de un razboi contra Hd.... noi avem ce avem cu cei din legio...
 

DeletedUser3061

pai cauzele sunt extrem de simle datorita faptului ca cei de acolo si-au batut joc de circ.... odata cu intrarea DIp in Dst.... fapt care chiar dragos ma anuntase ca nu se va intampla asa ceva si ca noi cei din circ sa facem pna cu dip... in fine bafta ambelor triburi in acest nou razboi....
 

DeletedUser

deci in zona aia ne batem toti ca chiorii, ca la un Saloon din Vestul Salbatic. :)))
imi place. :D
 

DeletedUser

pai cauzele sunt extrem de simle datorita faptului ca cei de acolo si-au batut joc de circ.... odata cu intrarea DIp in Dst.... fapt care chiar dragos ma anuntase ca nu se va intampla asa ceva si ca noi cei din circ sa facem pna cu dip... in fine bafta ambelor triburi in acest nou razboi....

Nu si-au batut, dar nu are cum dragos sa controleze zona aia dupa cum vrea el si avand in vedere legaturile stranse dintre mine si turturicapisulica care cred ca nu sunt un secret pentru nimeni s-a facut miscarea respectiva.
Era o miscare care se stia de foarte mult timp dar a fost oficializata acuma, pentru ca asa a fost intelegerea, voi cred ca ati avut o avertizare de cateva zile din moment ce turturicapisulica a refuzat propunerea de fuziune venita din partea lui AdiMutu.
Dar voi aveti granita?:)
 

DeletedUser

e prima gluma pe care o vad postata pe forumul extern.
Nu mai faceti si voi glume din astea
 

DeletedUser3061

inca o data ca sa fie clar pentru toata lumea CONDUCEREA TRIBULUI CIRC DECLARA RAZBOI TRIBULUI LEGIO INCEPAND CU DATA DE 7 septembrie... deci repet nu este vorba despre nici o gluma...
 

DeletedUser2154

Nu si-au batut, dar nu are cum dragos sa controleze zona aia dupa cum vrea el si avand in vedere legaturile stranse dintre mine si turturicapisulica care cred ca nu sunt un secret pentru nimeni s-a facut miscarea respectiva.
Era o miscare care se stia de foarte mult timp dar a fost oficializata acuma, pentru ca asa a fost intelegerea, voi cred ca ati avut o avertizare de cateva zile din moment ce turturicapisulica a refuzat propunerea de fuziune venita din partea lui AdiMutu.
Dar voi aveti granita?:)

cat de stransa e legatura...cumva pana la pat si inapoi???!!!:))))))))
 

DeletedUser

Ma rog si eu de ea sa-mi dea un pupic cum te-ai rugat tu de Ingerasa, cam la fel de apropiata :)
 

DeletedUser

mai baghera, eu sunt mai impertinent de fel si dau peste nas tuturor ce se cred shmeni pe triburile.
Ar fi multe de zis legat de jocurile voastre murdare, insa nu ma privesc cata vreme nu imi este implicat numele si grupa mea in acest joc de culise(ma refer si la vechiul trib DIP).
Ar trebui Baghy nene sa nu mai ai asa mare incredere in promisiunile unor oameni din exteriorul tribului, care pur si simplu din rationamente strict legate de triburile nu au nici o putere de control asupra unor conturi ce nu le apartin.
Esti gresit (sa evit cuvantul prost, sa nu se considere insulta) informat si gresit lucrat in asemenea situatii de rang diplomatic.
P.S pentru puyut cel calcat in picioare de propria insolenta.
Ma baiatule-cot –codac(sau cucurigu) cum te-or striga amicii straduie-te sa nu te mai dai cocos , nu iti permit sa te iei de turturica ,doar din interpretarea gresita a unui mesaj postat (iti cam zboara mintea la tampenii, observ ca duci lipsa)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Ma rog si eu de ea sa-mi dea un pupic cum te-ai rugat tu de Ingerasa, cam la fel de apropiata :)

aia era caterinca si chiar si ingerasa a spus asta dar tu ce sa faci daca crezi ca tot ce zboara se mananca...nu eu declar in gura mare ca are relatii intime si dupa o pune sa ma atace pe joc...nu e frumos...
@anig care centura...te-ai intrebat daca rest isi poate ridica corpul ala obosit de pe scaun!?
 

DeletedUser

Bah Puyut nu stiu ce aberezi tu ca am declarat eu ca am avut relatii intime cu nu stiu ce jucatoare, dar daca mai continui sa jignesti membrii DST sa stii ca nici faptul ca esti membru SOF nu te salveaza, asta ca sa-ti fie clar.
Vad ca te-ai dus in SOF si iar ai inceput cu nesimtirea, desi in locul tau m-as uita pe harta, mai continua tu asa ca iti fac o surpriza mare :)
 

DeletedUser8343

aia era caterinca si chiar si ingerasa a spus asta dar tu ce sa faci daca crezi ca tot ce zboara se mananca...nu eu declar in gura mare ca are relatii intime si dupa o pune sa ma atace pe joc...nu e frumos...
@anig care centura...te-ai intrebat daca rest isi poate ridica corpul ala obosit de pe scaun!?

ce-am declarat eu ca era o gluma? :confused:
 

DeletedUser2154

Bah Puyut nu stiu ce aberezi tu ca am declarat eu ca am avut relatii intime cu nu stiu ce jucatoare, dar daca mai continui sa jignesti membrii DST sa stii ca nici faptul ca esti membru SOF nu te salveaza, asta ca sa-ti fie clar.
Vad ca te-ai dus in SOF si iar ai inceput cu nesimtirea, desi in locul tau m-as uita pe harta, mai continua tu asa ca iti fac o surpriza mare :)

nu ai curaj sa o aduci si pe andreea marin...
 
Sus