Anunt Circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

Incepand cu data de 25 iunie 2011, tribul circ va renunta la alianta cu tribul united.... ii vom trece la PNA.... iar daca in 7 zile nu se schimba unele chestii care sa fie conforme cu ceea ce am stabilit cu conducerea tribului united... pe data de 2 iulie ii vom trece la neutrii dupa care fiecare poate sa faca ce vrea....

Consider ca este o nesimtire crasa din partea celor din united faptul ca acesti jucatorii grandiosi din united s-au trezit euicu pretentii pe satele celor din RY....singura persoana de care imi pare rau este alin ...

Va pupa patriarhu !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Nu anuntai si tu razboi ca deja m-am plictisit ca nu am cu cine sa ma mai bat!
 

DeletedUser40316

Eu raul82io va anunt pe de pe acum ca sunt impotriva acestui razboi si o sa fiu NEUTRU pana se termina totul ...


Mersi
 

DeletedUser3061

ii mai las un pic sa se pregateasca... ii astept pe ei sa vina sa declare razboi doar de 3 luni de zile tot o cauta :))))) problema este ca acuma au gasit... ramane sa vedem ce si cum va fi incontinuare...
 

DeletedUser40316

mda ... sti ca united vor fi favoriti nu ? de ce ai facut asta acuma daca ne ataca suntem pe duca in sudu ala nu ii nimeni activ doar pe nord ,,, ii puy pe undeva si cam atat , asta este dupa RY va urma sa dam si noi circarii stergere ...
 

DeletedUser12762

mda ... sti ca united vor fi favoriti nu ? de ce ai facut asta acuma daca ne ataca suntem pe duca in sudu ala nu ii nimeni activ doar pe nord ,,, ii puy pe undeva si cam atat , asta este dupa RY va urma sa dam si noi circarii stergere ...

Daca erau sa existe si RY pe harta plus UNITED vs CIRC, nu prea o duceau bine....insa acum nu vad problema mare pentru aceste 2 tabere...va fi un razboi pe cinste si cei mai activi il vor cistiga. e doar parerea mea;)
 

DeletedUser23519

mda ... sti ca united vor fi favoriti nu ? de ce ai facut asta acuma daca ne ataca suntem pe duca in sudu ala nu ii nimeni activ doar pe nord ,,, ii puy pe undeva si cam atat , asta este dupa RY va urma sa dam si noi circarii stergere ...

ia mai uitate putin in sud si vezi ce jucatori sunt acolo:p
atata timp cat sunt eu in sud totul va fi perfect;) asa ca razboi cu toti vreau razboi cu toata lumea
 

DeletedUser2154

mda ... sti ca united vor fi favoriti nu ? de ce ai facut asta acuma daca ne ataca suntem pe duca in sudu ala nu ii nimeni activ doar pe nord ,,, ii puy pe undeva si cam atat , asta este dupa RY va urma sa dam si noi circarii stergere ...

pai si ce ma cu mine nu e deajuns?!
 

DeletedUser

mda ... sti ca united vor fi favoriti nu ? de ce ai facut asta acuma daca ne ataca suntem pe duca in sudu ala nu ii nimeni activ doar pe nord ,,, ii puy pe undeva si cam atat , asta este dupa RY va urma sa dam si noi circarii stergere ...

Raulica ma ai pe mine langa tine plus baietii nostrii, chiar asa rau ai ajuns?Te temi de pastori?Singurii demn de luat in calcul sunt DST-isti din UNITED pentru care am toata stima si respectul :)
 

DeletedUser2154

Daca erau sa existe si RY pe harta plus UNITED vs CIRC, nu prea o duceau bine....insa acum nu vad problema mare pentru aceste 2 tabere...va fi un razboi pe cinste si cei mai activi il vor cistiga. e doar parerea mea;)

eu zic ca te inseli CIRC a mai avut 2 razboaie si a facut fata asa ca nu vad care ar fi fost problema...eu le-am spus celor din conducerea UNITED cat inca cei din Ry existau...daca au curaj sa ne declare razboi sau sa fuzioneze cu Ry....dar daca nu s-au simtit bazati!
 

DeletedUser40316

Raulica ma ai pe mine langa tine plus baietii nostrii, chiar asa rau ai ajuns?Te temi de pastori?Singurii demn de luat in calcul sunt DST-isti din UNITED pentru care am toata stima si respectul :)

pai ei il au pe doyaru , cool secret , jack , etc etc , dar cel mai rau ei il au pe :

577617_killer.jpg


killeru este cea mai mare amenintare ... de aproape 2 ani tot il fac sa sughita si abia acum vine momentul mult asteptat :X
 

DeletedUser22479

Acum ca am timp sper ca voi creste si eu si voi ajunge in granita cu UNITED,desi nu-i vad prea bine :))
 

DeletedUser

pai ei il au pe doyaru , cool secret , jack , etc etc , dar cel mai rau ei il au pe :

577617_killer.jpg


killeru este cea mai mare amenintare ... de aproape 2 ani tot il fac sa sughita si abia acum vine momentul mult asteptat :X

Hai ca vorbesc eu cu ei sa nu te atace, gata te-ai linistit?:D:D:D
 

DeletedUser40316

parca parca ma simt putin mai bine , mersi ... raman dator ;)

bere-main.jpg


bag si un rand de bere sa nu zici ca sunt nesi :)
 

DeletedUser2147

mirciulica taica, ce inactivi pe sud ca dau cu tine de toti peretii. ia mai vezi oleaca ce jucatori sunt pe granita cu united, fa un dus rece si revin-o la realitate :)
 

DeletedUser40316

uitei mai cum sar ca arsi :)))) cand am vazut ca ai postat tu ma gandeam ca ai simtit miros de bere pe aici... ma asteptat sa vina ruti cu un comment dar se pare ca nu...

oricum pe tine nu te-am mai prea vazut in ultima vreme , concluzia : TRAGI CHIULU !!!
 

DeletedUser3061

Daca erau sa existe si RY pe harta plus UNITED vs CIRC, nu prea o duceau bine....insa acum nu vad problema mare pentru aceste 2 tabere...va fi un razboi pe cinste si cei mai activi il vor cistiga. e doar parerea mea;)

facem niste presupuneii care nu au nici un rost... CIRC pana acuma s-a mai batut si cu ry +sof+rod+nippon+dst.... si culmea toate odata :)))

si fi atent a si rezistat tribu ba din contra celelalte nu prea mai sunt pe L1.... decat ca o fila de istorie.... deci nu poti sa faci o afirmatie de genul celei de mai sus cum ca circu nu ar fi rezistat.... crede-ma ca ar fi rezistat fara nici o problema...
 

DeletedUser

Te asigur eu ca nu ar fi rezistat, insa teama si neintelegerile din celelalte triburi au facut sa duceti de fapt un singur razboi real, dai exemplul ca v-ati batut cu atatea triburi, cand real v-ati batut numai cu noi.
 
Sus