Anunt Doomed.

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser4920

Vreau sa anunt pe aceasta cale ca de maine tribul Doomed cel pe care il pastoresc va intra in razboi cu tribul vsALL .


Va intrebati oare De ce ?

1 Ne-au pus la dusmani si nu au zis nimic si am aflat noi ulterior.

2 Ne-au atacat membri atacand cu lanci si spade plus nobil am la rapoarte sa va minunati ce au in trib domni.

3 Incercarea permanenta de a racola membri din tribul nostru


Deci anunt oficial Razboiul Doomed - VsALL



Fie ca cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser

Shi tribul =nBz= e alaturi de Doomed in razboiul asta...

PS: sa curga multe rapoarte...:D:D:D:D
 

DeletedUser4920

Din categoria liderilor dependeti de yahoo messenger


Somax ocupa primu loc daca nu e yahoo messenger este limbaj de mirc atunci voi decideti .


SoMax în data de 21.05. la ora 23:14
ATACUL, E CEA MAI BUNA APARARE !!!

ATACATZI, ATACATZI, ATACATZI !!!

FIECARE AU TRUPE OFENSIVE, PLUS UN NOBIL, PT SATUL TAU !!!

DECI, ATACANDUI, LE DISTRUGETZI OFENSIVA, PE CARE AR FOLOSIO IMPOTRIVA VOASTRA, SHI NOBILUL, DESTINAT VOUA !!!

EI SUNT MULT MAI VULNERABILI DECAT CREDETZI !!!!!

nu va speriatzi de fuziunea cu EI ;))

unul dintre noi, i'a atacat, recent am rupt aliantza cu ei, shi s'au dus k peshtishorii in doomed

statzi linijtitzi, nu s'au intarit deloc, tot ce au reushit, e sa'shi strice shi slaba lor organizare, care o aveau !!!

acum, avem partie deskisa, luatzi sate, ganditzi de 2 ori, shi atacatzi de 7, colaboratzi cu vecinii, trimitetzi rapoartele la vecini, shi neaparat, shi mie !!

shtiind ce se intampla in fiecare zona a hartzii, vom shtii cum sa jucam shi tactic ;))

hai, fitzi deshteptzi, shi nu uitatzi, cu un oki pe dushman, shi unul, la vecinul !!

grupatzi'va cate 2, 3, sa afle cine e vsALL !

haidetzi, bajetzi, haidetzi, ca se poate !!!

haidetzi sa albastrim harta...


INCA O DATA, TRIMITETZI SPRIJIN, LA TOTZI CE'I CARE CER, DACA DISTANTZA NU DEPASHESHTE 7/5 ORE SAU DACA SUNTETZI INTR'O ZONA FARA CONFLICTE, SHI SUNTETZI PROTEJATZI DE MEMBRII TRIBULUI !!!


NU IGNORATZI CIRCULARELE IN CARE SE CERE SPRIJIN, SAU VA DAU AFARA DIN TRIB, FARA PREAVIZ !!!!


!!! No Red Zone !!!



Mass Messenger....pardon mesaj catre membri mei asa se face mai nou ia de la primu la ultimu si da la toti .


SoMax în data de 20.05. la ora 23:56
...am vreo shansa, sa luptzi cu noi, sub steagul vsALL ?

sunem buni, shi facem o ekipa buna

am desfiintzat nbz, care era un pericol, in zona, dar acum vad ca se ridica din nou...

nu vretzi sa intratzi la noi ?

vsALL parca suna mai bine, k doomed ;p)))

shi, in plus, noi suntem nr. 1, pe K65
 

DeletedUser7072

acum, avem partie deskisa, luatzi sate, ganditzi de 2 ori, shi atacatzi de 7, colaboratzi cu vecinii, trimitetzi rapoartele la vecini, shi neaparat, shi mie !!
ce mi-a atras mie atentia e subliniat si bolduit. posteaza careva si ceva rapoarte cu atacuri din astea negandite, neplanuite?
 

DeletedUser

bafta maistre (desi nu imi fac probleme, da na, nu strica un hei rup acolo):eek: te-as ajuta si io da cunosti situatia mea.
 

DeletedUser4920

Ultimu din serie .....frumos e ca spioneaza tot timpul acel cont si ataca cu defense si nobil


Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: iazul
Sat: JUNIOARA (526|671) K65

Număr: 0 3000 0 0 300 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 3000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1



Asa ataca vsALL
 

DeletedUser

buna seara,

imi pare rau ca am reactionat asa de tarziu dar am fost plecat aproape o sapt din tara.

din acest moment, asa cum am anuntat si prin mesaj in joc tribul O.S. a trecut tribul vsALL la inamici.

le uram multa bafta si distractie!
LizardKing
 

DeletedUser4920

Side 1: Doomed

Side 2: vsALL

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 37
Diferență: 25

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 226,362
Tabăra 2: 192,509
Diferență: 33,853

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,273
Tabăra 2: 0
Diferență: 37,273

image.php


Tot noaptea e mai bine


Felicitari vsALL sate bine crescute de colegii de sector ! :cool:
 

DeletedUser7072

se poate una dintodeauna? pt mine de exemplu ar prezenta interes. asta ce ai postat tu acum poate f bine reprezenta o actiune in forta a voastra


le:mi-am permis eu sa fac o statistica. scuze daca deranjez prin faptul ca ma bag
Side 1: Doomed

Side 2: vsALL

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 20
Diferență: 2

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122,334
Tabăra 2: 111,512
Diferență: 10,822

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Absolut deloc si asta arata ceva 18-20 bravo lor :)


Dar noi am luat sate mari ei sate mici de la noi si asta inseamna ceva :D
 

DeletedUser7072

asta pare cel mai interesant si echilibrat razboi de pe 5 in momentul de fata. interesant ar mai fi immo vs chemp, dar nu e si foarte echilibrat
 

DeletedUser4920

Asa este un razboi echilibrat ei domina centrul noi extremitatiile k65 va fi un razboi frumos !:)
 

DeletedUser

Cum zicea Setzel, important e ca dominam la punctaj, iar pe langa razboiul cu VsALL il mai avem si pe cel cu G~D in care suntem in avantaj... may the best paladin win! :p
 
Sus