Anunt DS

  • Autor subiect DeletedUser816
  • Data de început

DeletedUser816

In baza aliantei noastre cu tribul W*L incepand de luni tribul DS intram alaturi de ei in razboiul cu =A=.



Un weekend placut sa aveti!
Bogdan
 

DeletedUser1959

In cazul asta intrati in razboi cu toata familia UNITED...

Meet you on the battlefield
 

DeletedUser1969

Din pacate nu am auzit de voi pana acum si habar nu am ce is cu acei membri cu 0 pct :-" sper sa faceti o figura mai frumoasa ca cei din DG N ...... >: )


vb lu mesteruu ne vedem pe camp
 

DeletedUser1959

se pare ca in sfrasit vom avea niste dusmani mai de seama...ca prea usor ii cu DG...noi nu am apucat nici macar sa le luam vreun sat:mad:
 

DeletedUser1959

se pare ca RKW conduce cu 2-0 si in seara asta s-ar putea sa faca 3-0...:p
 

DeletedUser

da, W*L a inceput sa piarda sate si DS a avut cateva atacuri ratete ieri! :)
 

DeletedUser816

Buna strategia cu WL..ne ajutati cu =A= intrati cu noi in razboi,dar noi iesim din WL si intram in A.

Dragii mei chiar daca o sa pierdem si da in aceste conditii probabil ca se termina exista un lucru cu care ramanem : Onoarea,face mai mult ca orice joc de pe net.

Ma si intrebam cum de a primit sprijin tocmai jucatorul pe care hotarasem impreuna sa l atacam si deodata Wl nu a mai participat la atacuri si noi ne am facut praf acolo.
Pacat raman cu un gust amar.

O seara frumoasa,
Bogdan
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai...

voi mari sefi de triburi, chiar v-ati asteptat la vre-o miscare din partea unui trib WRATH? Atunci, imi pare rau s-o spun, dar o meritati. Nu mai departe de acum o luna, Initiatorul si artizanul acestei Uniuni (WRATH), posta nestingherit afirmatia cum, ca nu este o rushine sa vanezi pcte, si ca el este la fel de indreptatit ca si altii sa faca acest lucru. Pai acum, in mintea mea proasta, ma intreb...Daca unii vanatori de pcte ar trimite trupe de atac si sprijin, in toate organizarile astea, cand ar mai avea timp sa faca pcte in loc de trupele necesare...?
NU?

Asa ca, v-ati facut-o cu mana voastra.....Bafta.!!:D
 

DeletedUser

bogdan, te asigur ca cei 2 membri W*L care au intrat in =A= nu au spus nimic de planurile voastre.

o sa-ti fac fwd la discutia cu ei din joc. vorbeam despre spionat la noi in trib. ii spuneam ca nu are ce sa fure pt ca un text nu te poate face mai bun.

de ce au plecat? o sa vezi si tu... erau nemultumiti de ce se intampla in W*L, de membri care nu comunica si nu se ajuta.

daca te uiti la lista noastra de inamici o sa vezi peste 10 triburi si tot nu avem mari probleme. singururii care ne-au facut zile fripte in trecut au fost cei din familia IM care nu erau din K54 ca si noi.
in rest familia DG si GD + DS si W*L ne ajuta pe noi, cei din familia UNITED, sa stim de unde ne luam sate.
 

DeletedUser816

Nu m am crezut niciodata vreun sef asta in primul rand.in al doilea rand ma refeream la alte valori si nu am scris acel post ca sa ma plang ci ca sa scot in fata altceva.

Nevermind.
 

DeletedUser

bodu ai fwd de la mine in joc. sper ca o sa te convingi si singur asa.
W*L v-a cam pacalit cand v-a chemat in acest razboi.

noi i-am avut aliati si si-au batut joc de alianta in nenumarate randuri.
legat de razboi, tot ei ne-au declarat razboi... doar ca nu au stiut sa citeasca in descriere ca suntem in familia UNITED cu VEX si RKW si credeau ca o sa le fie simplu.

pacat de satele voastre!
 

DeletedUser816

O ultima precizare .Tribul DS nu mai sustine W*L in razboiul contra =A=.
 

DeletedUser

in acest moment tribul =A= nu mai este in razboi cu DS si in momentul in care o sa citeasca mesajul nici membri familiei UNITED.

ramane daor W*L cu familia DG si GD pe campul de lupta. prevad multe sate pierdute in randul celor din W*L ... si pt ce? pt cliff? ... puteti sa-l pastrati, luam alte sate acum!
 

DeletedUser1969

vreau sa anunt ca vestitu trib DG N care taie si spanzura pe continentu nostru aveau 65 de sate la un momendat si acum ..........mai au 18 :-"
ei nu ne-au cucerit nici un sat!!!! iar noi......: ) ) ) ) )


da DS a fost scos de la dusmani un sfat pt viitor nu va aruncati cu capul in fata ganditi problema ..... W*L ce pot spune eu despre acest trib ,,,,, un trib care baga mambri la ei ca sa poate sa ii inobileze .... ca altfel nu au cum si mai vb de alte lucruri........ sa fim seriosi:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



:cool: :cool: :cool: :cool:
 

DeletedUser1969

altcv cu W*L ce se intampla ca vad ca incep sa scada calumea :-"?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser1959

din respect pentru tribul DS si pentru bodu...RKW renunta la razboiul cu DS.
bodu numai de bine depsre tine...pacat ca sunt putini ca tine.
Si acum sa va spun de ce cred eu ca ne-a declarat W*L razboi...din cauza ca nu am acceptat o alianta cu ei si nu am acceptat sa ii luam in familie.Este cea mai plauzibila varianta...si probabil si cauza acestui razboi.

Felicitari si colegilor din familie pentru intelegerea pe care le-am acordat-o celor din DS...mi se pare normal sa ii tratam si sa ii respectam asa
 

DeletedUser816

Multumesc mult pentru intelegere si tot respectul meu pentru asa leaderi.
 

DeletedUser

ei si tu! noi pe tine te vrem de nevasta, printesa! :D

@moderatori: se poate inchide topicul. razboiul s-a terminat

Sa vina bodu sa zica asta si se va inchide.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1788

altcv cu W*L ce se intampla ca vad ca incep sa scada calumea :-"?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

E gata de ei.
Un membru de`al lor, secatura, care era in Wrath initial, ne`a nobilat un sat cu ceva timp in urma. I sau distrus toate trupele, impreuna cu sprijinul primit de la colegii lui din Wrath cu scopul sa fie nobilat. Ei bine cand a observat ca il abandoneaza colegii sa refugiat in tribul W*L care a reusit sa ii salveze satele. Atunci =CRUX= si`a modificat prioritatile si si`a indreptat atentia asupra lor. In data de 20.09.07 =CRUX= a inceput un nou asalt asupra W*L timp in care a apucat sa nobileze 5 sate, dupa care majoritatea aproape de noi sau refugiat in tribul HH cu care avem PNA:mad:, si alte triburi. Si e culmea ca HH risca relatiile dintre triburile noastre pt noile lor achizitii.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus