Anunt oficial

  • Autor subiect DeletedUser764
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser764

Pe data de 1 septembrie 2008 se va inchide lumea 1. Pentru cei care inca mai sunt activi ne pare rau, dar va trebui sa va imbarcati pe celelalte lumi sau sa va vedeti de real life.

Va doresc o zi placuta!
Legolas Frunza Verde
Manager proiect triburile.ro InnoGames.

Legolas FV, daca ai chef de glume, ai sectiunea de off-topic. in plus, un anunt cu tenta oficiala, risca sa deruteze jucatorii cu mai putina experienta.
Ai doua saptamani sa cauti sectiunea si sa-ti reevaluezi atitudinea!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe data de 1 septembrie 2008 se va inchide lumea 1. Pentru cei care inca mai sunt activi ne pare rau, dar va trebui sa va imbarcati pe celelalte lumi sau sa va vedeti de real life.

Va doresc o zi placuta!
Legolas Frunza Verde
Manager proiect triburile.ro InnoGames.

ce gluma....
1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment.
 

DeletedUser

Asta-mi pare o jignire crasa a inteligentei noastre, pe langa o grava incalcare a unor reguli. D-le Legolas, te crezi cumva glumet ? Cu parere de rau, tin sa te anunt ca nu ai nici cea mai vaga urma de umor (daca postul s-a dorit o gluma), pe langa lipsa de consideratie fata de colegii de joc/forum. Este rusinos ca va permiteti asemenea atitudini.... :mad:
 

DeletedUser764

Asta-mi pare o jignire crasa a inteligentei noastre, pe langa o grava incalcare a unor reguli. D-le Legolas, te crezi cumva glumet ? Cu parere de rau, tin sa te anunt ca nu ai nici cea mai vaga urma de umor (daca postul s-a dorit o gluma), pe langa lipsa de consideratie fata de colegii de joc/forum. Este rusinos ca va permiteti asemenea atitudini.... :mad:

Cu respect D-le Slim, imi cer scuze daca am adus ofense la adresa Dvs. Chiar daca s-a dorit a fi o gluma se pare ca unii jucatori chiar sunt ancorati rau in acest joc. Asta nu poate decat sa ma dezamageasca.

Din postarea Dvs. inteleg ca sunteti foarte ancorat si foarte tensionat de ceea ce ar putea pati lumea 1.

Cu respect!
Legolas Frunza Verde

P.S. Fii mai relaxat D-le Slim si vei fi mai respectat (de mine).
 

DeletedUser764


Din pacate domnule Nihilius nu m-am dat nici admin si nici moderator, acolo ce vezi scris e altceva.

Daca nu intelegi notiunea de manager de proiect, imi voi face timp si iti voi explica pe de-ndelete ce e cu aceasta notiune.

Cu respect!
 

DeletedUser

Cu respect D-le Slim, imi cer scuze daca am adus ofense la adresa Dvs. Chiar daca s-a dorit a fi o gluma se pare ca unii jucatori chiar sunt ancorati rau in acest joc. Asta nu poate decat sa ma dezamageasca.

Din postarea Dvs. inteleg ca sunteti foarte ancorat si foarte tensionat de ceea ce ar putea pati lumea 1.

Cu respect!
Legolas Frunza Verde

P.S. Fii mai relaxat D-le Slim si vei fi mai respectat (de mine).


In primul rand trebuie sa mentionez ca nu tanjesc dupa vre-o manifestare de respect din partea dvs, d-le Legolas Frunza Verde.... Ar fi ultima dintre grijile pe care le am eu, ca simplu muritor de rand.
In al 2-lea rand trebuie sa va precizez un amanunt important.... nu sunt ancorat nici de joc si nici de L1. In cazul in care nu stiati, am abandonat jocul si satele pe aceasta lume.

In al 3-lea rand, ultimul, va aduc la cunostiinta ca sunt un om foarte relaxat, de felul meu. Cine ma cunoaste poate sa-ti confirme acest lucru. Ma deranjeaza insa cand unii dintre noi isi aroga dreptul de a-i lua pe restul peste picior... Tine de bunacuviinta....
Atat am avut de spus.... Nu necesita reply....
 

DeletedUser3366

Acest anunt al lui legolas este egal cu 0.De ce?Pt ca jucatorii de pe l1 sunt de 2 tipuri:fie "ancorati" in joc,fie nu le pasa de l1.Prima categorie stie ca o lume nu se inchide brusc,ci doar nu mai permite crearea de noi conturi,dupa care dupa un anumit timp urmand sa se inchida.Iar pt categoria a 2 a,chiar nu le pasa.:)
 

DeletedUser

Discutia nu-si are rostul, acesta NU este un anunt oficial venind din partea unui membru al staff-ului triburile, poate fi incadrat cel mult la categoria glume... .
Lumea 1 continua, in momentul in care se va decide inchiderea acesteia, anuntul va fi facut de catre unul din membrii echipei.
 

DeletedUser

Se pare ca voi nu mai stiti de o gluma. A vrut baiatul sa faca o gluma si ia-ti sarit toti in cap. Inclusiv adminii.

Se pare ca in Romania tot mai multi oameni au uitat sa se mai bucure.

Urat, foarte urat.
 

DeletedUser

Oare unde a plecat in vacanta? :)

L.E. Stiu de ce a plecat in vacanta .. eu intrebam unde :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In primul rand trebuie sa mentionez ca nu tanjesc dupa vre-o manifestare de respect din partea dvs, d-le Legolas Frunza Verde.... Ar fi ultima dintre grijile pe care le am eu, ca simplu muritor de rand.
In al 2-lea rand trebuie sa va precizez un amanunt important.... nu sunt ancorat nici de joc si nici de L1. In cazul in care nu stiati, am abandonat jocul si satele pe aceasta lume.

In al 3-lea rand, ultimul, va aduc la cunostiinta ca sunt un om foarte relaxat, de felul meu. Cine ma cunoaste poate sa-ti confirme acest lucru. Ma deranjeaza insa cand unii dintre noi isi aroga dreptul de a-i lua pe restul peste picior... Tine de bunacuviinta....
Atat am avut de spus.... Nu necesita reply....

Eu sunt nou pe aici, dar ceea ce scrii tu acolo poate fi doar o parere de a ta. Din postarea lui Legolas FV nu va sa fi luat pe cineva peste picior.

Dar fiecare cu parerea lui.

Plus de asta din ce am citit pe forum si am vazut cum e structurat, anunturile oficiale se fac doar la o sectiune speciala de anunturi nicidecum in cadrul unei lumi.

Dar inca odata vad ca romanii sunt prea increngati in trecutul comunist.

Cu stima!
Un junior.
 

DeletedUser

Oare unde a plecat in vacanta? :)

Se pare ca Dave nu a suportat gluma, i-a picat greu la stomac.

Asta e cauza plecarii in vacanta.

Daca esti in vacanta, pleci cu tot cu clonele.
Urmatoarele incercari nu fac decat sa iti adauge un plus la sanctiune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu sunt nou pe aici, dar ceea ce scrii tu acolo poate fi doar o parere de a ta. Din postarea lui Legolas FV nu va sa fi luat pe cineva peste picior.

Dar fiecare cu parerea lui.

Plus de asta din ce am citit pe forum si am vazut cum e structurat, anunturile oficiale se fac doar la o sectiune speciala de anunturi nicidecum in cadrul unei lumi.

Dar inca odata vad ca romanii sunt prea increngati in trecutul comunist.

Cu stima!
Un junior.
Glumele si discutiile fara rost isi au locul in sectiunea Off-Topic. Poate era bine sa verifici inainte. Pe langa asta, stiu foarte bine unde se fac anunturile oficiale, insa foarte multi incepatori din acest joc nu prea au idee. Cineva trebuie sa apere si interesele acelor necunoscatori. Daca tu sti ce si cum, nu inseamna ca nu sunt altii care iau de buna aceasta "gluma".;
 

DeletedUser5673

chestia e ca prin septembrie incept bataliile acuma is oameni in concediu
 

DeletedUser

Se pare ca ni se pune "pumnul pe tastatura" de anumite persoane. Se stiu ele.

Imi pare rau sa vad asta. Sa nu te poti exprima liber pe forum si in limitele normalului mi se poare o stupizenie. :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
:(:(:(:(:(:(:(:(:(
:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Se pare ca ni se pune "pumnul pe tastatura" de anumite persoane. Se stiu ele.

Imi pare rau sa vad asta. Sa nu te poti exprima liber pe forum si in limitele normalului mi se poare o stupizenie. :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
:(:(:(:(:(:(:(:(:(
:eek::eek::eek::eek:


Te simti opresat? Ti-a interzis cineva sa-ti spui parerea? La cele afirmate de tine am dat raspuns... Ce altceva te deranjeaza... ?? Ai dreptul la exprimare, dar la fel au si ceilalti... Clar?


Si app. ... D-le Legolas FV, este batator la ochii noul cont dupa care ne scrii.... aragornbufu.... Destul de slaba inspiratia....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Te simti opresat? Ti-a interzis cineva sa-ti spui parerea? La cele afirmate de tine am dat raspuns... Ce altceva te deranjeaza... ?? Ai dreptul la exprimare, dar la fel au si ceilalti... Clar?

Nu era vorba de tine naratorule, ci era vorba de un anumit personaj care are drept de a hotari asupra umilelor noastre pareri de pe forum prin ban sau warn.

Sincer tu esti un aventurier si un povestitor exceptional al acestui forum.
 

DeletedUser

Te simti opresat? Ti-a interzis cineva sa-ti spui parerea? La cele afirmate de tine am dat raspuns... Ce altceva te deranjeaza... ?? Ai dreptul la exprimare, dar la fel au si ceilalti... Clar?


Si app. ... D-le Legolas FV, este batator la ochii noul cont dupa care ne scrii.... aragornbufu.... Destul de slaba inspiratia....

Nu inteleg analogia sincer.
 

DeletedUser

Nu era vorba de tine naratorule, ci era vorba de un anumit personaj care are drept de a hotari asupra umilelor noastre pareri de pe forum prin ban sau warn.

Sincer tu esti un aventurier si un povestitor exceptional al acestui forum.


Iti multumesc pentru lamuriri si aprecieri, insa nu-ti inteleg demersul. Pana la urma nu faci nimic altceva decat sa-ti atragi neplaceri. Parerea mea.... Am iesit si din aceasta discutie, prin aceasta postare....


P.S: Analogia se vede cu ochiul liber.....
 

DeletedUser

Se pare ca voi nu mai stiti de o gluma. A vrut baiatul sa faca o gluma si ia-ti sarit toti in cap. Inclusiv adminii.

Se pare ca in Romania tot mai multi oameni au uitat sa se mai bucure.

Urat, foarte urat.


ca bine zici, numai fraierii o fura, si o merita, adminii trimitv mesaj in acest caz
plus ca nu sunt motive sa se inchida L1

toate celelalte competitii pe lumi paralele sunt pt cei frustrati, care nu au stiut sa joace pe L1 si au crezut ca dau tunul pe Lx
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus