Anunt Repb.!!!

DeletedUser

Anunt!

Din acest moment pna-ul dintre tribul Repb. si Rod este desfiintat!
Toti cei cativa jucatori pe care Rod ii are in zona noastra vor fi atacati!
Va spunem dp acum ca nu va fi un razboi adevarat ci doar un macel zonal!

Va multumim!
 

DeletedUser8343

darthvader13 astăzi la ora 11:30
prin acest mesaj doresc sa va aduc la cunostinta ca PNA -ul dintre triburile noastre va lua sfarsit incepand de azi 31.01.2010 orele 12;00 PM .

[player]darthvader13[/player]

Ingerasa astăzi la ora 12:02
Buna, ce s-a intamplat de fapt?

darthvader13 astăzi la ora 12:06
nu stiu am primit un mes azi de dimineata prin care trebuia sa anunt pe cine de la voi si eu cum numai pe tine te stiu ti-am scris

Ingerasa astăzi la ora 12:08
Pai ..da, dar eu stiu ca pna-urile/aliantele se rup din varii motive. Iar daca exista putin bun simt sau respect pe harta (fara sa jignesc aici) se spune cauza ce a dus la ruperea unei diplomatii. Cel putin eu asta am invatat de atata vreme de cand joc jocul asta.

darthvader13 astăzi la ora 12:43
da aici ai perfecta dreptate

Nu am inteles motivele, las mesajele sa vorbeasca de la sine.
Mult succes si numai bine!
 

DeletedUser2147

fiecare profita cum stie mai bine de schimbarile de pe harta, unii injunghie pe la spate, cand adversarul e la pamant :)

parca spunea ceva shukru acum cateva zile in alt topic care ne-a lasat cu gura cascata, poate de acolo se trage? :eek:
 

DeletedUser

Nu am inteles motivele, las mesajele sa vorbeasca de la sine.
Mult succes si numai bine!
sti cum se zice, te faci frate si cu dracu' pana treci apa...probabil considera ca din moment ce a-ti iesit de sub protectia RY, nu mai are rost acest PNA.
 

DeletedUser

pai ce sa spunem cu aceasta rupere de pna ..nu e asa cum spun ca am lovit pe la spate ..nici eu nu cunosc detalile dar cred ca e vorba de jucatori din aceea zona
 

DeletedUser8343

fiecare profita cum stie mai bine de schimbarile de pe harta, unii injunghie pe la spate, cand adversarul e la pamant :)

parca spunea ceva shukru acum cateva zile in alt topic care ne-a lasat cu gura cascata, poate de acolo se trage? :eek:

Ahh chiar, ai dreptate imi aduc aminte de ceea ce spusese si il intrebasem daca i se pare normal sa procedeze asa :)
 

DeletedUser

Motivul pentru care Rod a fost scos de la pna este simplu: sa eliminam acei jucatori din rod care nu isi au rostul in acea zona.....Singurul jucator pentru care a fost facut acest pna era Rotr , insa acesta renuntand la joc, pna-ul a mai existat doar de dragul de a exista......
, unii injunghie pe la spate, cand adversarul e la pamant
uitate pe harta si o sa vezi ca intre rod si repb. nu exista granita , ci doar 4-5 jucatori intre membrii nostri, deci unde sa injunghiem pe la spate daca nu avem granite....nu ii sabotam deloc in razboiul lor, deci nu manca bors fara sare in el!
 

DeletedUser2147

raul taica, posteaza de pe nick-ul tau si nu mai fa pe "membrul REPB" :)
 

DeletedUser2032

propunerea a fost a mea cu multi timp in urma , de altfel au fost si alte triburi propuse cu care nu avem nici o legatura pe harta , doar 2-3 jucatori ai lor , niste ghimpi intre noi...
 

DeletedUser

hai la razboi în data de 31.01. la ora 20:26
Amice, dnd!
Ferentaristu în data de 31.01. la ora 17:29
Asa satisfacut esty ca ma ataci ? Crezi ca O sa inobilezi ceva ? Sincer Sunt multi ca voi , putini ca mine . DAr Am grija si de tine stai linistit :) , dai tot inainte cu atacurile :X chiar ma bucur

Un alt viteaz, sa vedem cat rezista....
 

DeletedUser

propunerea a fost a mea cu multi timp in urma , de altfel au fost si alte triburi propuse cu care nu avem nici o legatura pe harta , doar 2-3 jucatori ai lor , niste ghimpi intre noi...


Poate vor realiza si cei din RoD ..ca niste „copii”ca mine i-au invatat de bine.
Politica de extindere pe harta in toate zonele si cu orice pret s-a dovedit paguboasa...
Nu este o surpriza ce se va intampla cu ROD..ci doar momentul cand se va intampla.
 

DeletedUser

Poate vor realiza si cei din RoD ..ca niste „copii”ca mine i-au invatat de bine.
Politica de extindere pe harta in toate zonele si cu orice pret s-a dovedit paguboasa...
Nu este o surpriza ce se va intampla cu ROD..ci doar momentul cand se va intampla.

Stiu ce ti-ai dori tu sa se intample cu RoD...insa nu se va intampla niciodata...vom fi aici pana la capat.

Pentru ca noi, spre deosebire de voi avem o istorie in spate...si am trecut de nenumarate ori prin momente mai delicate decat cel de acum.

Si cand vorbesc de istorie....ma refer la razboiae cu HLD, LEON, UNITED....unde erati voi pe harta pe vremea aceea?

Ca unora le place sau nu...am scris istorie pe aceasta harta...nu la fel cum au facut-o TLD, CIRC sau SOF....insa avem istoria noastra...mai mareata si mai veche ca a multora dintre triburile actuale...si mai presus de orice avem o istorie curata...
 

DeletedUser

Motivul pentru care Rod a fost scos de la pna este simplu: sa eliminam acei jucatori din rod care nu isi au rostul in acea zona.....Singurul jucator pentru care a fost facut acest pna era Rotr , insa acesta renuntand la joc, pna-ul a mai existat doar de dragul de a exista......

uitate pe harta si o sa vezi ca intre rod si repb. nu exista granita , ci doar 4-5 jucatori intre membrii nostri, deci unde sa injunghiem pe la spate daca nu avem granite....nu ii sabotam deloc in razboiul lor, deci nu manca bors fara sare in el!

am auzit ca, pleci din timpul orelor ca sa mergi la bibioteca ca ai atacuri pe l1 :))
si intrii de acolo....
 

DeletedUser

Cand proful termina de predat si ne lasa liberi, trag o fuga pe la biblioteca sa mai trimit atacuri, ca de primit nu prea primesc...oricum, suntem cativa care facem asta.....profit de orice ocazie sa fiu cat mai eficient...auzi asta stii de la sevvilla86?!
 

DeletedUser

** ?
nu conteaza :)

dar stiu destule depsre tine
sa sa nu zici ca din ce am zis, am mintit sau am pus de la mine !
 

DeletedUser2147

propunerea a fost a mea cu multi timp in urma , de altfel au fost si alte triburi propuse cu care nu avem nici o legatura pe harta , doar 2-3 jucatori ai lor , niste ghimpi intre noi...

o explicatie ca aceasta de la bun inceput evita tot spamul :)
Simplu, concis, si corect spus
 
Sus