anunt RY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

mai entec sau cum ti-o zice tu nu ai altceva mai bun de facut decat sa aberenzi non stop cand ziceam ca are par pe picioare ma refeream la annemarie... nici de cum la altcineva... deci lasa aberatile si incearca si tu sa vii cu ceva constructiv... aaa dar stai am uitat ca doar asa constructiv ai dus si TE in paragina...
 

DeletedUser

annemarie e barbat :) asta a vrut baghera sa spuna... si annemarie poate sa confirme... il puteti intreba si de unde vine nickul.. daca vrea o sa va spuna :p
 

DeletedUser

.. :)) aveti grija ca Nanel are iar pofta de joc :) si o data cu pofta lui s-au mai intors cativa jucatori :)
 

DeletedUser

Ce te face sa crezi ca in CD nu exista jucatori care sa se ridice la nivelul lor? :)
 

DeletedUser

Vorbeam strict de cei enumerati mai sus. Sunt fosti ~TLD~-isti si, probabil ca daca ar vrea sa refaca tribul cu fostii jucatori ~TLD~-isti care mai sunt pe harta, ar sari imediat pe locul 1. Bineinteles, ca ar cadea SOF.:D

Te-am primi si pe tine, ca ai fost cateva minute si in ~TLD~.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vezi ca Sorin a fost in Avalon :).
In TLD am fost vreo 2 zile, ar fi fost mai multe daca mi-ar fi permis situatia politica.Dar sincer, faptul ca am plecat e unul dintre putinele, daca nu chiar singurul, lucruri pe care le regret din tot ce am facut in acest joc.

Dar eu inca astept sa apara alt trib de genul TLDului.


Toate triburile actuale s-au ridicat in mare datorita fuziunilor si cam atat.
Triburi formate din jucatori care nu stiu decat sa fuga de razboaie.
In interiorul fiecarui trib din top exista cel putin alte 2-3 triburi.
 

DeletedUser

gabi, asta e tristul adevar.. ca nu mai sunt triburi care sa se mentina cate 13 luni pe locul 1... si sa nu fuga de razboaie...
 

DeletedUser

nu va temeti CD-lor :))) acest anunt dupa parerea mea , este unul de a fi solidar cu DST ,, am analizat un pik harta si nu prea am vazut granite directe intre CD si RY
 

DeletedUser

sper sa terminati cat mai repede acest razboi care efectiv nu-si are rostul. toate cele 4 triburi angrenate in acest razboi ne sunt aliate.
 

DeletedUser13799

Daca nu se poate vorbi la subiect acesta tema va fi inchisa.
 

DeletedUser

mai precis un standard de refacere a armatei (armata eficienta) e de 13,5 zile in conditiile in care nu faci nobili... nu bati taleri :p dar asta e pentru cine e pasionat de joc si stie sa faca armata in timp util

Bine ca stii teorie, macar atat, la partea practica nu excelezi deloc, desigur daca partea practica s-ar numi : "Hai sa facem PNA pentru mine si pentru 20 de conturi de ale mele" ai fi premiant :D:D:D:eek::rolleyes:
 

DeletedUser

mai precis un standard de refacere a armatei (armata eficienta) e de 13,5 zile in conditiile in care nu faci nobili... nu bati taleri :p dar asta e pentru cine e pasionat de joc si stie sa faca armata in timp util

teoria ca teoria dar practica te omoara, nu?
mai poti sa duci lupta cu satele de culoare gri? sa nu obosesti, nu de alta.

Gabi, dupa umila mea parere, TLD`ul nu a fost un trib de elita insa Valiusha, ca si conducator, da.

cum e REST cu invataturile din TLD? la ce numar de sate era recomandat sa ai un sat de spioni?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine ca stii teorie, macar atat, la partea practica nu excelezi deloc, desigur daca partea practica s-ar numi : "Hai sa facem PNA pentru mine si pentru 20 de conturi de ale mele" ai fi premiant :D:D:D:eek::rolleyes:

asa-i :D problema e ca CD deja duce lupte grele, la fel si CIRCUL nu o sa mai reprezinte un pericol in curand...de fapt nici nu ati fost :p :D
 

DeletedUser

sper sa terminati cat mai repede acest razboi care efectiv nu-si are rostul. toate cele 4 triburi angrenate in acest razboi ne sunt aliate.

Te simti singur si fara sprijin:confused:...
Aliatii tai si-au retras sprijinul din satele tale:confused:
No problem!!! Aseaza-te comod in fotoliu,
deschide o sticla de bere si asteapta-i pe cei din Sof sa te scape de ganduri(sate):D
 

DeletedUser

teoria ca teoria dar practica te omoara, nu?
mai poti sa duci lupta cu satele de culoare gri? sa nu obosesti, nu de alta.

Gabi, dupa umila mea parere, TLD`ul nu a fost un trib de elita insa Valiusha, ca si conducator, da.

cum e REST cu invataturile din TLD? la ce numar de sate era recomandat sa ai un sat de spioni?

La 10 sate, era recomandat 1 sat de spionaj dupa modelul 2000 lancieri + 2000 spadasini + spioni :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus