Anunt

DeletedUser

xena, te tot dai mare ca tribul tau e in avantaj. Nu inteleg de ce sunteti asa tari in gura si va dati asa mari ca voi castigati razboiul cand voi defapt sunteti cu mult pe minus.

Statisticile nu mint:
(Nu am pus si fosta voastra academie LR, SA ZICEM ca nu a existat niciodata. Cu toate ca am bagat si tribul LR si arata mult mai rau statisticile pentru voi...)

Side 1:
Tribes: SOF SOF-a SOFIA
Players:

Side 2:
Tribes: H@IT@ Legio
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,930
Tabăra 2: 540
Diferență: 1,390

image.php


Side 1:
Tribes: SOF SOF-a SOFIA
Players:

Side 2:
Tribes: H@IT@ Legio
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 679
Tabăra 2: 145
Diferență: 534

image.php


Side 1:
Tribes: SOF SOF-a SOFIA
Players:

Side 2:
Tribes: H@IT@ Legio
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144
Tabăra 2: 37
Diferență: 107

image.php


Side 1:
Tribes: SOF SOF-a SOFIA
Players:

Side 2:
Tribes: H@IT@ Legio
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 5
Diferență: 17

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De cand au facut familie cu SOF ,unii membri DST au devenit un fel de "trompete" pentru respectivii . Chiar credeti ca nu exista nici un membru din sutele celor implicati in razboi sa posteze aceste statistici si va gasiti voi sa sariti cu statisticile ? Sau e vorba de lipsa de ocupatie ?

Va tot vad ca le dati lectii la cei din CD de respectare de aliante si aliati - credeti ca voi sunteti in masura sa dati aceste lectii ? Cand va ardea buza si erati in conflict cu CD-ul nu stiati cum sa incheiati mai multe aliante ( citez din memorie : "cat sunt eu in acest trib intre triburile noastre va fi alianta de acum inainte" - by Stafic Bc parca ) . De bucurie ca ati incheiat PNA cu Circul ce v-ati zis : ia sa ingrosam obrazul si sa atacam noi una din academiile Haita sa ii ajutam pe fratii nostri din familia SOF . Asa ca inainte de a da lectii de cum trebuie sa se comporte un trib fata de aliatii sai vedeti-va de diplomatia voastra si daca sunteti in masura sa dati acele lectii dati-le , daca nu mai bine abtineti-va .
 

DeletedUser13059

trompete trompete da vad ca suferiti toti din cauza acestei familii :)))
 

DeletedUser3061

iara vorbesti aiurea..... poti sa spui si tu ceva calumea.... nu sa aberezi non stop?
 

DeletedUser14037

De cand au facut familie cu SOF ,unii membri DST au devenit un fel de "trompete" pentru respectivii . Chiar credeti ca nu exista nici un membru din sutele celor implicati in razboi sa posteze aceste statistici si va gasiti voi sa sariti cu statisticile ? Sau e vorba de lipsa de ocupatie ?

Va tot vad ca le dati lectii la cei din CD de respectare de aliante si aliati - credeti ca voi sunteti in masura sa dati aceste lectii ? Cand va ardea buza si erati in conflict cu CD-ul nu stiati cum sa incheiati mai multe aliante ( citez din memorie : "cat sunt eu in acest trib intre triburile noastre va fi alianta de acum inainte" - by Stafic Bc parca ) . De bucurie ca ati incheiat PNA cu Circul ce v-ati zis : ia sa ingrosam obrazul si sa atacam noi una din academiile Haita sa ii ajutam pe fratii nostri din familia SOF . Asa ca inainte de a da lectii de cum trebuie sa se comporte un trib fata de aliatii sai vedeti-va de diplomatia voastra si daca sunteti in masura sa dati acele lectii dati-le , daca nu mai bine abtineti-va .

colegu' - daca nu stii despre ce vorbim ....mai bine taci. nu trebuie sa-ti dau eu tie explicatii la ce am zis....nu eu am vandut tribul LR (care e in coasta mea) celor din CD....daca nu cunosti evenimentele ...taci!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

C.D. nu are ce cauta in estul DST, poate doar cu acceptul DST, accept pe care nu-l vor primii :)
 

DeletedUser

raul de tine numai vorbele sant tare as vrea sa vad cum esti in realitate sau macar sa bem niste beri impreuna
 

DeletedUser

altu care sufera de RL ruti joci si tu triburile si eu nu stiu? ciudat nu am auzit de tine pana acum...pe harta pe ce K esti? sau tot la categoria aplaudaci te incadrezi alaturi de 3d3? Sunte-ti atat de buni incat ramane tribul RY fara nobili...
 

DeletedUser2154

C.D. nu are ce cauta in estul DST, poate doar cu acceptul DST, accept pe care nu-l vor primii :)

doua intrebari am sa iti pun:
de cand dicteaza DST ce sa faca CD?
si de cand trebuie CD sa ceara accordul DST sau al oricarui alt trib ce sa faca!?
baieti v-am mai spus odata nu va convine de noi luati-va la tranta cu noi...dar daca nu ciocul mic si joc de glezne si nu mai vorbiti de moralitatea CD ca nici un trib de pe lumea 1 nu se afla in aceasta ipostaza de a vorbi de moralitate, toate triburile L 1 au facut magarii!
 

DeletedUser

colegu' - daca nu stii despre ce vorbim ....mai bine taci. nu trebuie sa-ti dau eu tie explicatii la ce am zis....nu eu am vandut tribul LR (care e in coasta mea) celor din CD....daca nu cunosti evenimentele ...taci!


Colegu' eu stiu ce vorbesc - nu eu fac declaratii de iubire vesnica imbatat de incheierea cu succes a unei aliante cand ma ardea buza ( mai ca nu imi lua foc ) . Nu am cerut explicatii de la nimeni , nici macar de la tine - am reprodus doar o parte din mesajul tau .

Si ca un sfat ( sigur, daca imi este permis sa dau sfaturi unei personalitati asemeni tie ) : citeste sau reciteste cronologia evenimentelor si ai sa vezi in ce conditii s-a "vandut" tribul LR - cred ca esti mai in necunostinta de cauza decat mine .
 

DeletedUser

Tribul LR a fost trecut de la statut de aliati la PNA dupa ce turturicapisculica a refuzat cedarea unor refugiati.Pana la fuziunea CD - LR (cea din urma trebuia de fapt sa fie academie a primei) nici un membru DST n-a atacat vr`un jucator al familiei Haita!Degeaba va plangeti ca nu ne-am respectat statutul de aliati,voi ce-ai facut prin cedarea a 200 de jucatori celor din CD ?De ce nu i-ati cedat celor din REPB de exemplu?sau celor din RY cu care aveti alianta de luni bune,poate chiar ani?
Sau poate asta a fost conditia celor din CD in urma sprijinului trimis?3000 de sate de aparare in schimbul a 200 d jucatori?Dragoslucky zice ca cei din LR sunt fratii lui...LR si Legio sunt acelasi trib.Amice mai multe sanse aveau colegii tai sa supravietuiasca sub flamura Haita decat sub cea CD.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Anig , spre deosebire de colegul tau de trib eu nu iti spun sa taci - cauze si motive se gasesc daca vrei ceva cu adevarat .

3000 de sate ? :eek: - asta de unde ai mai scos-o ? O fi sprijin de la CD in Haita pentru ca pana la urma suntem aliati , dar oare in SOF nu exista sprijin DST ? Nu pot crede ca nu exista sprijin in SOF , este el in fostul LR da-poi in familie .
 

DeletedUser

Nu stiu ce coleg de trib mi-a spus sa tac,poate ma lamuresti tu.Cat despre sprijin or fi 4000..5000 nu stiu, am luat o cifra la intamplare mai d bun simt asa!App daca exista sprijin DST in SOF inseamna ca suntem potenti(cel putin in joc) vorba aia...si inconjurati de inamici..
Eu altceva vroiam sa punctez: mutarea LR nu a fost cauzata sau..n-a aparut ca o reactie a familiei SOF-DST cum vreti voi sa para!E la mintea gainii ca mult mai repede ne gandim sa-i atacam acum cand sunt in CD si ii avem si de-o parte si de alta,decat atunci cand aveau diplomatia HAITA.Daca atunci puteam invoca motivul expansiunii,acum este ceva mai "serios".Doar nu crezi ca DST o sa stea inconjurat de CD!?
Chiar nu stiu ce-a fost in mintea lor..v-ati gandit voi ca va aparati mai usor?sau ca cei din CD or sa va blindeze satele in regiunea aia??
Sincer iti spun,din cate stiu eu (multe sau putine) DST nu avea de gand sa declare razboi LR sau sa strice relatiile cu fam. Haita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

danr, ciocu mic si joc de glezne. De scurt timp am inceput eu sa apar pe forum, de cand a inceput sa vorbeasca lumea despre mine. Ar fi vorba de vreo 4-5 zile. Si am voie sa pun orice statistica fara sa cer voie la cineva si mai ales la unul ca tine. Daca ai vreo problema ca am pus statistici, du-te si plange-te la mamica ta, nu veni sa tragi pe mine la raspundere, sau ti-e jena sa te uiti la acele statistici?

Puyut, vorba ta, nu trebuie sa cereti voie la nimeni sa ocupati estul DST-ului ca putem sa ii atacam direct. Atata timp cat este vorba de pozitionarea pe harta iar unui trib nu ii place schimbare, poate sa nu o accepte. Deci DST nu a acceptat aceasta schimbare si a trecut la actiune. Jucati si voi pe .ro si sunteti mari smecheri, v-am mai zis eu, mai faceti si voi cum fac multi romani de pe toate lumile, mai luati-va si voi un cont, fie el si dala mic vai mama lui, si mai jucati si pe .net unde sunt toate "natiile" de oameni. Poate aflati si voi ce inseamna cu adevarat un jucator care nu moare dupa sate (stau satele de barbari cu zecile langa tine si neutri si n-ai nici o treaba), sau ce inseamna cu adevarat o alianta (aici pot sa garantez ca absolut nici o alianta nu este reala, ma rog, nu ca pe extern).
Mai pe scurt, nu suntem obligati sa va acceptam academia, putem sa o tinem la neutri si sa o atacam, iar daca voua nu va convine ca v-am refuzat academia, puteti sa declarati razboi ( VOI NU NOI ). Asa trebuia sa facem si cu OCD, dar nimeni nu credea ca o sa ne furati toate tintele, ca altfel nu o acceptam. Eh lasa, acum nu o sa va mai acceptam nici o academie :))))))))))
 

DeletedUser2154

ca sa va raspund la toti intr-un singura fraza....
DST se teme de CD si le-a fost frica ca sunt inconjurati de CD altfel nu se comenta...se vorbeste de corectitudinea DST, sunt deaccord cu ea pana la un punct Coupe...si sa iti dovedesc ca DST nu are moralitatea sa iti spun doua chestiuni...atacurile care cei din DST le dau pe jucatorii care nu au avut nici o treaba cu LR si care sunt in zona d vest...si a doua chestiune...va tot laudati ca tot bateti CIRC si le luati sate...atunci ma intreb eu de ce au plecat unii din DST in SOF de pe granita cu CIRC...aici putem vorbi si de respectul care il are SOF fata de aliatul CIRC!?
Si eu ca si tine stim bine ca RO nu se compara cu NET acolo se joaca altfel si se priveste jocul printr-o alta fiziune, legat de tine cat esti de corect....se spune ca atat timp cat accepti jocurile murdare ale unora esti la fel de manjit cu noroi ca si ei chiar daca tu nu ai facut nimic...le cunosti le stii dar inchizi ochii!!!
Si ca inchiere nu atacati membrii care se afla in LR ci membrii CD...deci morala...

danylove legat de intrebarea ta cu ingerasa...am sa iti raspund cand ai sa postezi de pe contul tau...de ceva timp iti tot faci conturi si incerci tot felul de provocari...iti recomand un alt hobby...pescuitul este mult mai relaxant!!!
 

DeletedUser

Da Puyut stiu, te inteleg. Nu am zis eu ca sunt sfant si nici ca DST este un trib corect.

CIRC, ce sa zic, DST este in avantaj normal, doar CIRC are mai multe razboaie. Am zis eu ca este DST mai bun ca CIRC? Poate oi fi zic, mai greseste omul, imi cer scuze daca am zis. Dar eu bag mana in foc ca DST este mai corect ca CIRC de cel putin 10 ori. Daca cei din CIRC erau asa corecti, nu ne furau tintele alea din [KING], stii si tu foarte bine situatia, nu cred ca mai trebuie sa explic. Si stie si multa lume cum adminii ii mai iarta cateodata, ce strambe or baga jucatorii sau daca e cineva mana in mana, asta nu pot sa garantez ca nu am nici o dovada si nu stiu eu discutiile dintre jucatori si admini ca sa pot sa zic ceva concret. Si oricum daca ar fi ceva la mijloc, tot nu as putea sa fac ceva, oricat m-as dat eu peste cap. Doar ma stii ca nu ma arunca in prapastie niciodata daca nu am toate dovezile, de cate ori au fost probleme intre jucatori sau cu snipuiri de sate si eu nu faceam nici o miscare pana nu aveam toate mesajele respectiv rapoartele si pana nu vorbeam si cu conducerile triburilor (asta pana au inceput atunci certurile dintre CD si DST). Stiu doar ca ceva se intampla pe acolo, jucatorii sunt banati si scapa sau li se ia putine sate (nu stiu motivele pentru care sunt banati ca sa stiu ce pedeapsa le-ar trebui, insa la cate li se lua eu zic ca erau putine), deci inca o dovada ca nu ar fi corecti. Daia si sunt ei in razboi cu atatea triburi, singurul care are atatea razboaie. Astea sunt motivele, nu ca ar fi in mijloc sau pentru ca sunt prea buni si trebuie sa scapam de ei. Daca ar fi fost corect, as putea sa jur ca nu ar avea decat 1 razboi ca oricare alt trib si acum se poate sa fi fost si aliat de nadejde cu DST.
In rest, tot respectul pentru CIRC, sunt jucatori extraordinari. Sa nu uitam ca mai cunosc si cativa din CIRC, deci stiu ce le poate pielea.


Inca odata, nu am zis eu ca DST e vreun sfant, dar fata de alte triburi, DST este cat se poate de corect pentru un trib ROMANESC :)
 

DeletedUser

Prietene Coupe ai aparut pe forum exact ca o cioara pe gard si dai din clontz in nestire ca sa te bagi in seama .
Nu te trag eu la raspundere , este o chestie de bun simt sa nu te bagi unde nu iti fierbe oala . Sau mamica ta nu te-a invatat asta ?( ca sa fiu in ton cu postul tau istet de mai devreme ) . Sau sa fie vorba de frustrari in viata cea de toate zilele , frustrari ce refuleaza pe forum ? Inteleg provocarile pe joc , replicile la fel , dar toate pana la un punct , pentru ca daca ma fortam un pic baietas aveam copii de varsta ta .

@ Anig - nu era vorba despre tine , doar faceam referire la postul lui Stafia care imi spunea mie sa tac .
Referitor la atacarea celor din LR , postul tau si al lui Stafia se bat cap in cap : el spune ceva legat de refugiati , tu spui altceva , fiecare cu argumentele lui . Un neutru in aceasta poveste ce sa mai inteleaga ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca te fortai un pic? Ma "mosule", stii macar cati ani am ca sa imi zici tu asa ceva? Tu-e si joaca-te cu nepotii tai daca tot te crezi asa batran.
Tu esti ala care te-ai bagat unde nu iti fierbe oala. Din cate stiu, am voie sa postez statisticile unui razboi chiar daca nu fac parte din vreunul din acele triburi, deci nu inteleg pentru ce ai sarit tu de *** in sus. Eu zic sa incheiem aici ca n-am chef de certuri cu tine, daca cauti cearta te rog sa o cauti cu altcineva nu cu mine "mosule".
Mult noroc in razboi, sa nu zici ca sunt nesimtit =)))))))))))))))))
 

DeletedUser

elite
Senior Member


Adaugă data: 24.10.2008 #128 Astăzi, 13:51:07 Sus
altu care sufera de RL ruti joci si tu triburile si eu nu stiu? ciudat nu am auzit de tine pana acum...pe harta pe ce K esti? sau tot la categoria aplaudaci te incadrezi alaturi de 3d3? Sunte-ti atat de buni incat ramane tribul RY fara nobili...

nici no sa auzi si nu te baga in seama ca nam treaba cu tine ok veziti de treburile tale...ok
 
Sus