Anunturi Matrimoniale

DeletedUser

in sfarsit mi-am gasit costumul de zana de petrecere :( dar voi veni fara zan ca nu s-a mai intors de la petrecerea burlacilor, cine stie prin ce sant zace :(

zana.jpg
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
L-am uitat in Las Vegas, Roxy... :(

Nu avea bani de intoarcere pt ca i-a cheltuit la cazino, dar cica acum e mai bine, spala vase si ajunge de revelion acasa. :D
 

DeletedUser23722

eu inca imi revin din emotii si ma lasati fara cuvinte...mai bine am fugii de la banchet,draga barbate...in lume:D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
eu inca imi revin din emotii si ma lasati fara cuvinte...mai bine am fugii de la banchet,draga barbate...in lume:D


Sotia mea dulce, eu ma gandeam la o locatie care sa ne aduca aminte de Romania.

Am vorbit deja cu Marinarul sa ne pregateasca nava :). Ma mai gandeam sa o iau intaintea nuntasilor si sa te fur eu :D.

2593511293033747.jpg
 

DeletedUser

Si cu...buchetul cum a ramas?:))
( asta pentru ca nu ati finalizat povestea)
Vrem detalii! s-a imbatat nasul , si ginerica? A furat cineva mireasa? Nasa a purtat rochita neagra?, A venit zanul Roxanei...pfff, cineva sa spuna tot ce s-a intamplat ca eu am fost la razboi:p
 

DeletedUser

n-am fugit am fost impiedicata sa vin la nunta n-a fost vina mea :D (da lasa ca acum ati facut doar cununia civila nu?la aia religioasa ajung si eu :)) )
 

DeletedUser12196

Si cu...buchetul cum a ramas?:))
( asta pentru ca nu ati finalizat povestea)
Vrem detalii! s-a imbatat nasul , si ginerica? A furat cineva mireasa? Nasa a purtat rochita neagra?, A venit zanul Roxanei...pfff, cineva sa spuna tot ce s-a intamplat ca eu am fost la razboi:p

iar nu esti atenta...povestea continua cu banchetul.nu va urmaresc pe fiecare in parte dar ma intriga starea bietului zan...legat, legat dar mancare i-a dat?
cred ca s-a cam imbatat bietul nasi dar nu a facut ...victime.
eu am cedat dorintei nasului si am purtat rochia neagra, mireasa era cat pe ce sa fie furata de...vecinii teroristi dar eu si nasul i-am inrolat in armatele noastre si acum zac si ei beti prin crama.
in rest, am dansat, am petrecut si ne-a parut rau ca nu ai gasit ragazul sa te alaturi petrecerii.
astazi, pe la ora 12:00 se arunca buchetul, mirii pleaca si nasul, supravecgheaza ...spalarea vaselor, inventarul si plateste chelnerii.prea nu l-am vazut si mi-a fost dor de el.acum o sa-l privesc cum face treaba.o incantare, nu alta.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus