AoF

DeletedUser

noi nu suntem trib de refugiati

e buna asta raw de tot=)) da atunci ce sunteti sau trebuie sa va reamintesc ca majoritatea ati facut parte din LR dupa fuziunea Lr-ului cu L-warr dar ati fugit la greu cum au inceput ostilitatile in zona:mad:
 

DeletedUser

nu de plictiseala a fost deschis si te rog nu devia.....a fost deschis pt analiza......;)

Analizeaza urmatoarea parere:
AoF este un trib foarte bine organizat cu o tactica foarte frumoasa.....:D

Daca doriti sa analizati numai parerile bune despre AoF, trebuia sa specificati asta, nu sa inchideti gura celor care v-au observat partile negative. Analizeaza toate parerile asa cum sunt ele, bune sau rele. Sau ai deschis topicul ca sa va laude lumea ca pe Ceausescu si sa va formati o parere gresita despre voi?
 

DeletedUser6553

AoF :confused: ei cine mai sunt ? aaa...refugiatii din LR :D:)
mai exista:eek:? se pare ca da!!

Upps ... incep sa o iau pe urmele lui bitza89..:))))

morbent fell ...sincer, ma faci sa rad de fiecare data cand iti citesc replicile :))))
tine-o tot asa :)))))
 

DeletedUser

e buna asta raw de tot=)) da atunci ce sunteti sau trebuie sa va reamintesc ca majoritatea ati facut parte din LR dupa fuziunea Lr-ului cu L-warr dar ati fugit la greu cum au inceput ostilitatile in zona:mad:

:))))) inainte de a face afirmatii verifica te rog de unde vin membrii acestui trib sau abtine-te de la afirmatii nefondate.
auzi la el, noi cica venim din LR :))))
 

DeletedUser

inainte de a face afirmatii verifica te rog de unde vin membrii acestui trib sau abtine-te de la afirmatii nefondate.
auzi la el, noi cica venim din LR :))))

Am primit o discutie de la cineva din actuala conducere a tribului Rock. cu cineva din fosta conducere care confirma cele spuse de Astro:

Ionescu: detalii despre razboiul cu LR
Ionescu: eu habar nu am
Ionescu: pe scurt
Popescu: a fost acolo un grup
Popescu: praactic acel razboi l-au adus cei din INCASII
Popescu: AoF acum
Ionescu: pe care K ?
Ionescu: 26 ?
Popescu: normal ca doar ce au intrat in trib....nu sau integrat
Popescu: da
Popescu: mai la vest de xzibit2
Popescu: ala era in rock
Popescu: acolo
Popescu: dan caitan de plai mai era din rock
Popescu: si mai unu
Popescu: mai important
Popescu: da nu imi vine acum
Popescu: a durat totu o saptamana
Popescu: dupa care aia au facut un alt trib
Popescu: si ceva ramasite din rock ce au ramas pe acolo au fost cuceriti si de AoF si de LR
Popescu: cam asta a fost


Cu alte cuvinte au venit unii prin trib cu acel razboi, iar dupa o saptamana au plecat si in plus au intors armele.

De unde ati venit, pe unde ati trecut si ce ati facut pe acolo. Respect! :D
 

DeletedUser

De unde ati venit, pe unde ati trecut si ce ati facut pe acolo. Respect! :D

ca o precizare, pentru ca vreau sa se stie adevarul.

In momentul in care fostul trib INCASII a fuzionat cu Rock, acestia erau deja in razboi cu LR. Ideea acestei fuziuni a fost sa ducem mai usor razboiul cu LR dar nu a fost sa fie asa. Din contra, in Rock se purtau discutii interminabile dar de pus in practica nu se punea nimic.
Ca urmare a acestei situatii am decis sa reinfiintam vechiul nostru trib si sa purtam de unii singuri razboiul cu LR. S-a dovedit a fi cea mai buna decizie pentru ca am dovedit ca ne descurcam mai bine decat multe alte triburi mari care in timp s-au destramat.
 

DeletedUser

Si inca ceva, in momentul in care am reinfiintat vechiul nostru trib, la care i-am schimbat doar denumirea din INCASII in AoF, deja tribul Rock incepuse sa se destrame.
 

DeletedUser

Deci avem dialog. Ma bucur ca aflau asta, dar ati cucerit membrii Rock?
 

DeletedUser

da, au fost vreo cativa care ramasesera stingheri printre noi si care reprezentau un pericol pentru AoF in conditiile razboiului cu LR. dar niciodata nu am declarat razboi tribului ROCK.

si bineinteles ca putem avea un dialog:D

PS: pot sa aflu si eu nick-ul tau din joc?
 

DeletedUser

PS: pot sa aflu si eu nick-ul tau din joc?
E acelasi. Nu avea rost sa am unul in joc si altul pe forum?

bla bla bla nu cunosti nu vb
Initiatorul topicului a cerut pareri. Si cineva care cunoaste mai putine, poate sa stie ceva ce altii nu stiu. Fiecare vede un trib dint-un anumit unghi. Bitza89 doreste sa despicam firu-n 4, ne dam toti cu parerile, bune sau rele, mai mult sau mai putin corecte.
 

DeletedUser

AoF dupa parerea mea este un trib usor manevrat de triburile mai mari.

Intai i-au folostit cei din Insane impotriva razboiului cu lr iau acum Swat ii foloseste pt a primi sprijin.
Bine ca la vrajeala lu' nenea Aliat nu prea poti sa rezisti ca e dulce :D
Nu prea imi dau seama ce le-a promis de ii sprijina cu atat devotament :-??
In loc sa se puna si ei pe cucerit din lr sa isi blindeze granitele proprii, ei blindeaza granitele altor triburi.
Curios ce se v-a intampla cu ei pe parcurs...singurul avantaj care il au ei este moralul :D(nostru scazut)
 

DeletedUser

ca o precizare, pentru ca vreau sa se stie adevarul.

In momentul in care fostul trib INCASII a fuzionat cu Rock, acestia erau deja in razboi cu LR. Ideea acestei fuziuni a fost sa ducem mai usor razboiul cu LR dar nu a fost sa fie asa. Din contra, in Rock se purtau discutii interminabile dar de pus in practica nu se punea nimic.
Ca urmare a acestei situatii am decis sa reinfiintam vechiul nostru trib si sa purtam de unii singuri razboiul cu LR. S-a dovedit a fi cea mai buna decizie pentru ca am dovedit ca ne descurcam mai bine decat multe alte triburi mari care in timp s-au destramat.

tribul rock nu avea dusmani pe LR in momentul in care ati intrat voi....si si dupa ce ati intrat a mai durat 2-3 zile pana i-am trecut la dusmani pe LR.

Cat despre organizare proasta stiti prea bine ca ati avut functii de conducere toti cei care ati fost in Incasii in conducere doar ca nu ati fost in stare sa va organizati voi acolo. Ce era sa va organizez eu de pe K44? Puteati sa va organizati la fel de bine si in rock ca nu va oprea nimeni.

Acea fziune a fost cea mai mare greseala a mea de pe triburile. Atunci am pierdut 2 K-uri pe care eram pe locul 2 ca deh.....efectul de turma se poarta.

K33 si 32 devanind ID (Ingerii Demolatori) O parte de rock de langa voi au intrat in INSANE apoi in TLB si voi cu propriul vostru trib care acum a ajuns fara forma printre SWAT.

O singura varianta va dau pt. a rezista. Fuziunea cu SWAT.
 

DeletedUser

Alo bulanhiu vb in numele tribului tau maret si numai pomeni de insane(TLB),noi in razboiul cu LR nu am fost ajutati de nimeni(daca voi nu stiti sa va descurcati singuri cand dati de o problema mai mare,e problema voastra dar numai vb tu in numele altora ca un adevarat cunoscator ceea ce nu esti;) )
 

DeletedUser

mai mai mai.......eu am fost in tribul PARAZITII sincer un trib de incepatori......AoF a demonstrat de multe ori ca este un trib bun dealungul timpului......cand am intrat in AoF, NORD avea destule sate pe k24......putea sa ne faca probleme.....dar au cazut...unii au fugit aiurea in APASI PDT si asa mai departe.......sa destramat si acea putere....nik na ramas dintre triburile vechi aici.....doar LR(care nu mult timp) si SWAT......atat.......


si AoF deja are destul de vechi si ramane in picioare.......veti vedea
 

DeletedUser

Hai sa-mi dau si eu cu parerea despre vecinii nostri. :)
Au o serie de jucatori mari, care s-au dezvoltat frumos si pe care la un moment dat i-am vrut in Insane. Au ales sa ramana in AoF si sunt sigura ca au facut asta pentru ca acel tribulet e foarte unit. Au facut o figura frumoasa contra LR, desi cu gruparea noastra nu au colaborat niciodata, cu toate ca s-au incercat actiuni comune...care au ramas la stadiul de discutii. Cred ca nu prea suntem noi pe aceeasi lungime de unda.
In rest, tot ce pot spune e ca au fost o surpriza placuta. Nu ma asteptam sa reziste atat. Succes in continuare!

Despre relatia lor cu SWAT nu stiu nimic. In razboiul SWAT-Die nu ne-am implicat ini nici un fel, deci n-am nici cea mai mica idee ce se intampla acolo.
 

DeletedUser3547

AoF dupa parerea mea este un trib usor manevrat de triburile mai mari.

Intai i-au folostit cei din Insane impotriva razboiului cu lr iau acum Swat ii foloseste pt a primi sprijin.
Bine ca la vrajeala lu' nenea Aliat nu prea poti sa rezisti ca e dulce :D
Nu prea imi dau seama ce le-a promis de ii sprijina cu atat devotament :-??
In loc sa se puna si ei pe cucerit din lr sa isi blindeze granitele proprii, ei blindeaza granitele altor triburi.
Curios ce se v-a intampla cu ei pe parcurs...singurul avantaj care il au ei este moralul :D(nostru scazut)

E simplu raspunsul....daca pica SWAT ei sunt urmatorii pe "lista". Cat timp rezisa SWAT, ei sunt linistiti acolo.
 
Sus