Apel pentru madalin (sau madalini)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Madalin te rugam frumos (pentru ca stim ca citesti pe ascuns) vino si mai inveseleste-ne zilele nostre triste.

Sau voi "madalinilor", nu va fie rusine, scoate capul la iveala, urmati-va predecesorul. E trista lumea fara voi.

cuka tata, ai inceput promitator. Tine-o tot asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser764

Ba da p................ mai esti. De unde esti? Imi pare rau pentru tine, dar esti sfecla rau de tot. Si incearca sa nu-ti mai bati joc de oameni, indiferent cum sunt ei. Tu, poate esti bun aici, dar poate esti varza in alte lucruri. Asa ca ia o sfecla in gura si ciocu' mic, varzarule.
 

DeletedUser4932

:))

Ba da p................ mai esti. De unde esti? Imi pare rau pentru tine, dar esti sfecla rau de tot. Si incearca sa nu-ti mai bati joc de oameni, indiferent cum sunt ei. Tu, poate esti bun aici, dar poate esti varza in alte lucruri. Asa ca ia o sfecla in gura si ciocu' mic, varzarule.

=)))))
tare tipul =))
 

DeletedUser

Ba da p................ mai esti. De unde esti? Imi pare rau pentru tine, dar esti sfecla rau de tot. Si incearca sa nu-ti mai bati joc de oameni, indiferent cum sunt ei. Tu, poate esti bun aici, dar poate esti varza in alte lucruri. Asa ca ia o sfecla in gura si ciocu' mic, varzarule.

ce repede a scos capul la iveala :D:D:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus