ar fi bine sa fie pusa in aplicatie

DeletedUser

Am o idee: ce`ar fi daca s`ar face o lume in care sa nu existe sate bonus si nici sate parasite(dupa ce userul paraseste satul sa se stearga) iar minele sa aiba o productie ceva mai mare. Sa vedeti atunci razboaie!!!Cine e cu mine????:):D:D
 

DeletedUser15142

ar fi foarte tare iddeea cred ca ar arata cine este cel mai bun ( fara sate de barbari ) dar dih cauza ca nu avem ce farma ( eu farmez 50 k resurse pe zi , cand este cu norok) minele ar trebuie mai mari ( dar daca minele sunt mai mari , viteza ar trebuie sa fie mai mare, un eventual 3-4 , ceea ce este imposibil) si cu asta am dovedit ca nu se va face asa ceva
 

DeletedUser

Asta e aiurea...adica sa dispara satul daca esti inactiv?
Pai la 5 zile de viata, harta va fi pe jumate goala.
 

DeletedUser

pe tribalwars exista asa ceva
si ce daca se sterge *** ejty inactiv cateva zile foarte bine asta ineamna cu nu te joci
macar cu sate parasite dar as nu se dezvolte singure
 

DeletedUser

si daca tot iei multe sate bonus sau parasite, dupa o vreme joku nu va mai avea nici un farmec
 

DeletedUser

Ar fi bine sa fie pusa in aplicare ca vine Gandalph007 peste voi cu topoarele.

Ce idee geniala , fara sate bonus si sa ti se stearga satul daca esti inactiv 2 zile. As vrea sa vad cat ai rezista tu pe o astfel de lume unde poti creste numai din PvP.
 

DeletedUser14435

si fix inainte sa-ti ajunga ultimul nobil sa dea ala inceput nou :D ?
cu satele create de server ar fi ok sa nu fie, dar satele jucatorilor sa ramana
 

DeletedUser

Tu ai spus sa dispara complet, sa fie sterse de pe harta.
Daca e doar sa nu creasca punctele, mie imi convine, ceva ce n-am mai experimentat de mult.
 
Sus