Ar3s

DeletedUser

..ce se intampla cu maretul AR3S....se pare dupa o crestere spectaculoasa..prin fuzionarea cu alte 4-5 triburi..urcasera si ei in primii 5...acum sunt in cadere libere...si au ajuns tocmai pe 9...probabil cea mai spectaculoasa cadere dupa T-A
 

DeletedUser

aia care nu au fugit in GD. doi vecini in doua zile... mi s-a colorat harta in mov :)
 

DeletedUser

Stai bine,la mine intr-o dimineata din harta rosie m-am trezit cu ea in alta culoare de am zis ca nu vad bine.Dar sa speram ca in curand va reveni la normal:D
 

DeletedUser

ce bine e sa pot scrie din nou pe forum ... va reveni cat de curand mai rosie pt membri LF :))
 

DeletedUser

Usurel fara valva ca se afla =))

serj în data de 25.08. la ora 16:16
Mesajul acesta e personal.., a nu se face public sub nici o forma!
E trimis fiecarui Capitan din trib.
Cititi cu atentie va rog:

Demaram operatiunea de migrare in GD, usurel si fara multa valva.
(India, Titans, HR_LS si Diablo au intrat si ei in Lorzi, si ne vor declara razboi incepand de luni dimineata)

Statistica astfel e ingrijoratoare ptr. soarta oamenilor din trib.
Luati la rand fiecare membru (de incredere), valorors, activ pe care-l cunoasteti, si recomandati-i sa ceara invitatie in GD de la mya19 pana duminica seara.
Fara circulare, fara postari pe forum si chestii din astea, nu vreau sa atragem razboiul Lorzilor impotriva GD.
Nu vrem sa se prinda LF-ul cam ce efectuam noi aici, nu trebuie sa para fuziune, cat mai degraba o migrare individuala de jucatori.

Este singura varianta ca sa mai ridicam presiunea razboielor de pe oameni, sa aibe ceva sanse sa se dezvolte in continuare.

Multumesc.
 

DeletedUser

tare tare tareeee
24.gif
24.gif
24.gif
cea mai tare faza de pana acum de cand sunt pe triburile. Ba da astia din AR3S sunt idioti Uf doamne uf.....
Cred ca in curand GD va avea o mareeee problema
11.gif


acum inteleg :

AR3S:

ªefii Tribului
kingeu- are un singur sat amarat de nici 1k...
serj- asta da sef...( singurul de pe aici...) e pe locul 13...
alextane - autointitulat 2 sate in total 7K

Adjuncti
enter - bla bla bla... are un sat de nici 1k.. dar macar e in trib
arh. gabriel - asta isi ajuta tribul din GD )


ªeful corpului diplomatic
soulspy - tot in GD... uf Doamne.... AR3S are conducerea refugiata in GD....

Diplomati Adjuncti
decebal102 - .... e tare locul 400
fufi - locul 78 dar e o problema mica... a plecat in GD
...
p.s asta era azi pe la ora 12
4.gif
asa ca poate s-au mai schimbat lucrurile....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser370

wow....really nice. Cum ai facut rost de ea? Din cate se pare, era doar pentru conducere trimisa.

oricum, am vazut multe posturi in care spuneati ca in GD se duce marea parte a tribului AR3S. Vreau sa va spun ca in mare parte, cei care au intrat in GD nu sunt refugiati. nu pot fi catalogati asa. ci ei sunt nemultumiti de conducerea AR3S. Nu neaparat de trib, ci de conducere si de organizare. Oricum, eu cred ca GD-ul va face fata unui numar asa de mare de membrii. Chiar daca pare greu, dar eu asta cred.
 

DeletedUser

parerea mea: GD a rezistat sa treaca prin atatea razboaie deoarece de fiecare data cand simtea pericolul, se orienta si facea vreo fuziune. dar nu cred ca va merge asa la nesfarsit:)
 

DeletedUser

Ar3S adica regii, scitii, alger
in curand GD( adica GD,Regii, Scitii, Alger, T-A,... toata familia TNT) va avea un razboi major....
LF, CA au avut noroc... toata opozitia s-a adunat in GD... dc vor un razboi... e GD pe locul 2 dc vor sa iasa... cred ca nu e o mare problema...
 

DeletedUser

Mai cred si in vorba aia Buturuga mica rastoarna Carul mare; asa ca nu cred ca ar fii vreo problema...
 

DeletedUser

Mai cred si in vorba aia Buturuga mica rastoarna Carul mare; asa ca nu cred ca ar fii vreo problema...

mie totusi nu-mi vine sa cred GD nu a invatat nimic pana acum...........nu poti sa-i iei la misto p ceilalti si sa scapi mereu
pai LA se razboia cu Ar3s sa cucereasca sate nu sa-i determine p toti sa se refugieze in GD,plus chestia ca majoritatea liderilor Ar3s sunt in GD acum
 

DeletedUser

vad ca nici un membru GD nu vine aici sa dezminta tot ce spunem noi
chiar asa ,nici macar nu-i intereseaza sau mizeaza p delasarea altora?
 

DeletedUser

serj în data de 25.08. la ora 16:16
Mesajul acesta e personal.., a nu se face public sub nici o forma!
E trimis fiecarui Capitan din trib.
Cititi cu atentie va rog:

Demaram operatiunea de migrare in GD, usurel si fara multa valva.
(India, Titans, HR_LS si Diablo au intrat si ei in Lorzi, si ne vor declara razboi incepand de luni dimineata)

Statistica astfel e ingrijoratoare ptr. soarta oamenilor din trib.
Luati la rand fiecare membru (de incredere), valorors, activ pe care-l cunoasteti, si recomandati-i sa ceara invitatie in GD de la mya19 pana duminica seara.
Fara circulare, fara postari pe forum si chestii din astea, nu vreau sa atragem razboiul Lorzilor impotriva GD.
Nu vrem sa se prinda LF-ul cam ce efectuam noi aici, nu trebuie sa para fuziune, cat mai degraba o migrare individuala de jucatori.

Este singura varianta ca sa mai ridicam presiunea razboielor de pe oameni, sa aibe ceva sanse sa se dezvolte in continuare.

Multumesc.

nu-l citisem p asta,trecusem peste........ireal:))))))))))))))))))))))))))))))))
you can run but you can t hide:))))))))))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

parere personala vis-a-vis de intrarea Ar3s in GD

:cool: in cazul si repet in cazul ion care se ajunge la razboi...de data asta GD nu mai are ce triburi sa mai aduca ca sa nu se vada diferenta de sate pierdute..poate tot doar de la margine, oricum va fi ceva e genul LF vs Ar3s la inceput...dupa....s-ar putea sa mai vedem ceva echilibrat:) faza care a gresit-o GD este ca aveau razboi numai cu CA acum este posibil a dea de un razboi si cu LA varianta imbunatatita a LF(adica varianta chinezeasca 3000 membrii)iar raportul e frote se schimba aici.totul se va decide in vre-o luna jumate...depinde de cat de iscusiti sunt jucatorii, este posibil ca GD as se destrame rau de tot:):cool:
iar cat despre LIderul serj-profilul lui contine o fraza: Invingatorul intai invinge, apoi merge la lupta.
Invinsul intai pleaca la lupta, si acolo cauta cum sa invinga.

SUN-TZU "The Art of War"
el cand vede ca pierde acum razboiul fuge, asta da conducator:)sa va mai arat inca un mesaj frumos?:D

Wife în data de 25.08. la ora 20:57 Citat
la el in zona acolo, departe, e o mare rosie, oricum n-are pe cine ataca mai aproape de 10 ore. Plus ca mi-au soptit mie niste pasarici ctl-iste ca mirceaberzovan si isgard mobilizeaza masiv oamenii pentru un atac terminator zilele urmatoare ;) Asta o fi inteles gresit si-a venit mai devreme :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus