Are cineva primul artefact?

  • Autor subiect DeletedUser2956
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stie cineva ce se intimpla in cazul in care moare paladinul? Se pierde obiectul cu care era inarmat?
 

DeletedUser

Armele se pastreaza in camera de arme, pierderea paladinului nu le face sa dispara.
 

DeletedUser

Multumesc, aveam retineri sa atac obiective mai mari, ma gindeam ca daca dispare obiectul e pacat de atita munca.
 

DeletedUser

OK... am ucis 800 topoare ºi încã vreo 100 de alte trupe într-un sat care dezvolta doar trupe de atac...
Însã procentajul nu a crescut cum era de aºteptat (8%)... Why... :confused:
 

DeletedUser3266

Ajutor

ma invata si pe mine cineva cu sa folosesc "telescopul lui kalid"am incercat dar nu vad nici un rezultat spionii mei sunt tot orbi.am trimis paladin+spioni nimic trupe+spioni+paladin nimic,sau spuneti unde casesc informatii.am citit de la prim la ultima pagina topingul dar nu am gasit nici o informatie.
 

DeletedUser

ma invata si pe mine cineva cu sa folosesc "telescopul lui kalid"am incercat dar nu vad nici un rezultat spionii mei sunt tot orbi.am trimis paladin+spioni nimic trupe+spioni+paladin nimic,sau spuneti unde casesc informatii.am citit de la prim la ultima pagina topingul dar nu am gasit nici o informatie.

trebuie doar sa ai echipat paladinul cu telescopul lui kalid..si paladinul cum ar veni..se transforma in spion :) e de ajuns sa trimiti doar ceva spioni impreuna cu paladinul ;)
 

DeletedUser

99% la paladin, innebunesc... am inteles ca numai un obiect poate folosi paladinul...
 

DeletedUser

Nu cred cã este tocmai inteligent sã vã prezentaþi armele pe aici.:cool:
 

DeletedUser

Nu cred cã este tocmai inteligent sã vã prezentaþi armele pe aici.:cool:

1. nu m-am prins ... care e ideea ? :confused::confused::confused:
ce se poate intampla daca zicem fiecare ce arma avem ? :rolleyes:

2. acu ti-ai dat si tu seama k nu e bine sa ne prezentam armele dupa ce s-a discutat de vreo 20 de pagini numai despre asta ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus