Arhivă de război

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
MoD

Rezumatul războaielor tribului

Războaie câştigate: 20
Războaie pierdute: 3

Voi cum stati :D ?
 

DeletedUser17004

R.S

Rezumatul războaielor tribului

Războaie câştigate: 28
Războaie pierdute: 1
 

DeletedUser

asta cu arhiva de razboi e o vrajeala :D ( nu ca n-ar fi adevarata in game..dar sa ai un razboi castigat doar pentru ca unul cu un sat iti declara razboi si il "pierde"..nu prea pare lauda meritata) :p

statisticile de razboi pentru fiecare trib in parte sunt alea.."adevarate" :)
 

DeletedUser

Trebuie sa ai diferenta favorabila in statistici, sate in plus.

nu-i adevarat..am avut un razboi declarat de un jucator, la statistici aparea 6k agresor el 9k aparator tribul nostru..si cica noi am castigat razboiul, sau cel putin asa apare in arhiva :)

asta e doar un exemplu..
 

DeletedUser34781

FaQ

Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 7
Războaie pierdute: 0
:cool:

mai vedem noi cu alea in derulare, da nu mai conteaza - sintem pe plus:)
 

DeletedUser34781

Trimit si de pe altele, stai linistit; mai trimit chiar si fake cu nobili, daca am la dispozitie, nu inteleg ce te iei de mine? Pina una alta, pentru unii mai slabi de ingeri e suficient sa vada atacurile multe la numar, ca nu mai stau sa le verifice mai ales daca n-au fost on si intra in panica (chestie demonstrata), asa ca de ce nu as trimite?, cine musca-musca, cine nu, nu.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Atunci te iert.

Cred ca imi dai dreptate, ai inteles la ce ma refeream mai devreme ;) Putem discuta totusi, dar nu in alte conditii.

PS : Cred ca se poate inchide, subiectul a deviat, am dat-o pe spam (inclusiv moderatorul, sa fiu un pic carcotas). Il asteptam cu statistici, comentarii si alte chestii plictisitoare.
 

DeletedUser

da,dar mai trimiti si dupa alt sat..

hehe :D

da.. la 100 de sate scoteam 2000 de atacuri :)))


Atunci te iert.

Cred ca imi dai dreptate, ai inteles la ce ma refeream mai devreme ;) Putem discuta totusi, dar nu in alte conditii.

PS : Cred ca se poate inchide, subiectul a deviat, am dat-o pe spam (inclusiv moderatorul, sa fiu un pic carcotas). Il asteptam cu statistici, comentarii si alte chestii plictisitoare.

Nu stiu cat ma cunosti dar, chiar imi place spam-ul :p


O sa ma ocup de statistici dar nu cred ca o sa fie plictisitoare
Zilele acestea sa vad cand imi fac timp
 
Sus