asa ceva nu cred ca am mai vazut ..

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

IPOTETIC sa spunem ca un prieten se joaca cu o jucarie in curtea ta , el ti-a cerut permisiunea tie si mamei tale care a zis "DA" dar dupa ceva timp tu il superi pe tatal tau un alt player in curte si el ii zice mamei tale care la randul ei se supara pe tine si ca sa te necajeasca iti spune "DE CE I-AI DAT VOIE LA CELALALT PRIETEN SA SE JOACE IN CURTE" ii raspunzi ca "TU MAMA MI-AI DAT VOIE, AMINTESTE-TI CA NU AVEAM REPORTOFON SA TE INREGISTREZ S-AU SA DAU PRINT SCREEN" nu conteaza mama se adminizeaza si iti taie ratia de ciocolata cu 8 nivele si isi bate si joc de tine.................
Eu zic ca e o mare rusine din partea ei si a team-ului adika tata bunica si bunicul marea familie germana ca doar acestia sunt perfecti?????????????????
Cu deosebita stima .:confused: .......s i dezgust:D

Acest topic incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
Topic inchis.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mare e gradina....

penal rau... si uite asa se spala rufele in afara familiei....:cool:
 

DeletedUser

Dacã nu ne traduce cineva, sau dacã nu se revine la un subiect legat cel puþin de Politicp ºi propagandã în Lumea 1 voi muta acest thread la off-topic.

Mulþumesc !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus