Asta da eroare.

  • Autor subiect DeletedUser4838
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4838

O eroare majoră:

Trimiţi 500 de spioni cu un berbec şi ajung în 3h:45 ... sa zicem (Nu mai am rapoartele).

Iţi moare berbecul, iar în loc să se întoarcă mai repede, cu viteza spionilor, 1:10, sa zicem, se întorc tot cu viteza cu care au plecat, 3h:45. Spioni ce merg la viteza berbecilor.
_________________
Dacă vreţi să mă întrebaţi de ce aş trimite 1 berbec cu spionii, mai bine nu întrebaţi, că sunteţi noobi.
 

DeletedUser431

serverul ia timpii cei mai mari ai trupelor pe care le trimiti...nu conteaza daca trimiti spioni cu berbeci si mor berbecii...cat fac la dus atata fac si la intoarcere...
 

DeletedUser

O eroare majoră:

Trimiţi 500 de spioni cu un berbec şi ajung în 3h:45 ... sa zicem (Nu mai am rapoartele).

Iţi moare berbecul, iar în loc să se întoarcă mai repede, cu viteza spionilor, 1:10, sa zicem, se întorc tot cu viteza cu care au plecat, 3h:45. Spioni ce merg la viteza berbecilor.
_________________
Dacă vreţi să mă întrebaţi de ce aş trimite 1 berbec cu spionii, mai bine nu întrebaţi, că sunteţi noobi.

Anul trecut pe L1 atacasem pe unu de pe alt continent cu nobil, era insotit si de vro 500 spioni (era ultimul si avea un pachet defensiv cu el) , armata a murit, dar spionii au scapat si s-au intors desigur la viteza de nobil :D . Am pus intrebare pe forum sau ticket la admini si mi s-a zis ca asa trebuie sa se intample.

@mods: Cred ca daca ma banati, multe astfel de intrebari nu vor primi raspuns sau vor primi cu intarziere
 

DeletedUser7851

O eroare majoră:

Trimiţi 500 de spioni cu un berbec şi ajung în 3h:45 ... sa zicem (Nu mai am rapoartele).

Iţi moare berbecul, iar în loc să se întoarcă mai repede, cu viteza spionilor, 1:10, sa zicem, se întorc tot cu viteza cu care au plecat, 3h:45. Spioni ce merg la viteza berbecilor.
_________________
Dacă vreţi să mă întrebaţi de ce aş trimite 1 berbec cu spionii, mai bine nu întrebaţi, că sunteţi noobi.

era interesant sa iti moara spionii si sa se intoarca berbecu` :DD , dar sa se intoarca cu viteza spionilor , sau si mai rau , cu o viteza aleatoare , sau sa se duca in alt sat :D
Asta nu e BUG , e kestie de programare , era mult prea complicat sa scrie atatea linii si sa faca atatea calcule.....cu ce viteza pleci , cu aceeasi viteza te intorci. Cred ca e valabil si la atacul cu nobil , iar daca iti moare nobilul , dar mai ramai cu ceva trupe , acestea se intorc cu viteza nobilului.
 

DeletedUser4838

Nu e bug, e eroare de logica a jocului. In fine... Inutil sa spun ca e aiurea faza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus