Atacuri cam ciudate!

DeletedUser

Salutare din nou! O noua intrebare: De ce nu se face o limita de atacuri, deoarece ( Un exemplu ) : Eu atac un sat vecin de al meu de ii sar capacele! Sa zicem ca il atac din ora in ora! El cum se mai dezvolta daca ii iau toate resursele?! Atept raspuns....si va multumesc pentru atentia acordata!:)
 

DeletedUser4610

treaba lui...tu te dezvolti cum vrei
nu cumva in situatia asta esti tu ?:)
 

DeletedUser

Lol

Normal ca imi pasa! Nu imi plac inamicii slabi! Vreau sa tin razboaie cu un adevarat luptator, care in cele din urma ma va egala!
 

DeletedUser

Da vrei un adversar puternic dar daca iti face cum iam facut eu la unu pe lumea clasica cum imi facea 100 de lance sau spade le trimiteam sprijin la cineva din trib si cand am facut destul leam bagat in sat ma atacat a pierdut si iam si luat satu.daca patesti asa cum iam facut eu la ala ce o sa mai zici?
 

DeletedUser

salut in primul rind va salut sint nou in forum astazi m-am inregistrat si n u pre gasesc unde sa intru am incercat dar ????? bun am o prb vreau sa ma loghez si imi cere sa activez cookies??? care este treaba ca am multe de facut la satele mele si nu pot deci ma ajuta cineva? va rog ajutatima
 

DeletedUser4610

tools > options > inainte de security este ceva...click si bifezi allow cookies
 

DeletedUser

muiltumesc dar nu am inteles nimic unde gasesc toolls>options> etc etc te rog sa ma scuzi de nestiinta mea dar nu am mai avut parte de asa ceva
 

DeletedUser

salut te deranjez din nou daca vrei sa ma <luminezi > ok daca nu inseamna ca sint batut in cap si nu am ce face . uite pasii care i-am urmat ... tools> internet options> acolo sa deschis un patrat in care erau 3 casete la cea din mijloc era Temporary internet files... erau alte 3. 1 delete cookies .. 2 delete files ..3 settings . care o bifez pe 2 ?
 

DeletedUser4610

tu stii ce inseamna delete files ?
nu ai nicaieri allow cookies ?
 

DeletedUser

Am nevoie de ajutor urgent

Freau sa intri in joc dar nu merge din motiv ca imi cere sa activez cookies ma ajuta cineva ? Ca nu am habar de asta
 

DeletedUser

Ce inseamna browser? Eu deschid cu google scuzami nepriceperea dar ????
 

DeletedUser

Internet explorer si te rog sa ma scuzi de nepricepere dar unii oameni sint buni la ceva dar nu sint buni la altceva
 
Sus