Atacuri de la toata harta :D

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser

Ce inseamna te provoc? unde te crezi cei sapte magnifici ma provoci la duel ? asta e joc de echipa asa ai ajuns campion si tu ,asa am ajuns si eu lider la trib asa ca lasa provocarile ca nu pot sa ma aptin sa nu-mi trimit sprijin singur din moment ce am 3 calculatoare cu retele diferite, ai echipa? joaca nu mai vorbi sa vezi sa vezi sa vezi ,sau mai vad ce scie altii DACA ERAM EEEEUUUUU ce facea ? dar nu rezista la 2 triburi de atacuri cred ca runda ce vine o sa fie nu mai triburi de rvansa ca nu mai aveam loc sa bag lumea in trib
o sa fac mai multe triburi de revansa cred ca pina duminica o sa faci turu hartii

am uitat sa adaug ceva eu am stat in umbra pina acum citeam pe forum dar nu aveam curaj sa intru sa deschid un subiect ca sint atacat de lideri de sute de puncte si eu avand abia o mie,mi-am zis doar nu sinteti roboti invincibili sinteti oameni ca si mine si abia dupa 4 runde speed am ajuns aici, nu m-am lasat vedeti voi si runda 5
 

DeletedUser5168

Ce inseamna te provoc? unde te crezi cei sapte magnifici ma provoci la duel ? asta e joc de echipa asa ai ajuns campion si tu ,asa am ajuns si eu lider la trib asa ca lasa provocarile ca nu pot sa ma aptin sa nu-mi trimit sprijin singur din moment ce am 3 calculatoare cu retele diferite, ai echipa? joaca nu mai vorbi sa vezi sa vezi sa vezi ,sau mai vad ce scie altii DACA ERAM EEEEUUUUU ce facea ? dar nu rezista la 2 triburi de atacuri cred ca runda ce vine o sa fie nu mai triburi de rvansa ca nu mai aveam loc sa bag lumea in trib
o sa fac mai multe triburi de revansa cred ca pina duminica o sa faci turu hartii

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

.......eu doar intru sa vad ce mai este....si mai dau o mina la 3 ore.....intru doar sa vad cum cuceriti sate de 26 de pct. =)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai dob*****lor.......eu doar intru sa vad ce mai este....si mai dau o mina la 3 ore.....intru doar sa vad cum cuceriti sate de 26 de pct. =)))



ce ai vrut dark sa scrii?se pare ca aveti probleme in controlul vocabularului,voi,cei invinsi.administratorii forumului,permiteti astfel de postari?sa stim daca mai intram in acest forum,sau pur si simplu acel regulament este doar o simpla formalitate?
 

DeletedUser5168

ce ai vrut dark sa scrii?se pare ca aveti probleme in controlul vocabularului,voi,cei invinsi.administratorii forumului,permiteti astfel de postari?sa stim daca mai intram in acest forum,sau pur si simplu acel regulament este doar o simpla formalitate?

nu stiu ce am vrut sa scriu....si cu ce am gresit in postarea mea?....lamureste-ma...depune ticket...;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dark angel te crezi prea sus...acolo pe ultimele locuri.tot in fruntea clasamentului,primul de la urma.desigur,cel mai...fugarit ex-campion.cea mai mare decadere,cel mai mare efort fara nici un rezultat,si cel mai mare consum de bere intr-o runda speed.asa este?eu,doar constat realitatea.ca tot vrei sa ne arati cine esti.
 

DeletedUser5168

dark angel te crezi prea sus...acolo pe ultimele locuri.tot in fruntea clasamentului,primul de la urma.desigur,cel mai...fugarit ex-campion.cea mai mare decadere,cel mai mare efort fara nici un rezultat,si cel mai mare consum de bere intr-o runda speed.asa este?eu,doar constat realitatea.ca tot vrei sa ne arati cine esti.

nu am consumat in cantitati mari runda asta...pentru ca nu am avut cand sa consum...sper runda viitoare....si sa nu fie doar bere ;)
 
Sus