Atacuri de pe cont in sitter

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca sunt sitter pe un cont o perioada mai indelungata am voie sa atac si/sau sa innobiliez sate? Bineinteles care nu au legatura cu mine.
 

DeletedUser15142

normal ..eu am fost sittier pe o peroidoata lunga unui jucator si am luat 2 sate ( sa spunem k el avea cam 13 sate inainte)
 

DeletedUser6558

Am impresia ca daca stai mai mult de 2 luni sitter, sau asa ceva nu mai ai voie sa dai comenzi de atac de nici un fel :)
 

DeletedUser

Ok, merci.
Sunt sitter la un jucator de 1 saptamana... am facut numa armata si am ridicat cladiri... poi are armata ***** nu gluma.. si nobili de aceea ma gandesc ca pana in 7 Ianuarie cand se intoarte sa iau 1-2 sate:p.
Se poate Inchide daca raspunsul este bun.
Rog ca cel care va inchide sa zica daca este asa sau nu... pentru ca face parte din staff si ma gandesc ca va sti si el sigur cu toate ca acela va fi un Moderator:D.
O zi placuta !;)
Controleaza-ti limbajul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca sunt sitter pe un cont o perioada mai indelungata am voie sa atac si/sau sa innobiliez sate? Bineinteles care nu au legatura cu mine.


Poti ataca si cuceri sate, atata timp cat nu ataci acelasi jucator de pe ambele conturi (al tau si cel pe care il ai in sitter). Poti ataca in schimb jucatori diferiti din acelasi trib.

La sfarsitul celor 60 de zile in care un cont sta in sitter, deplasarea trupelor din satele acestuia (sprijin pentru un alt jucator/atac) devine imposibila.

Aceste informatii sunt disponibile si in regulament. Iti recomand sa-l citesti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus