Atacuri si defensive amuzante L9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

in schimb, alex, se vede ca ai trimis numai cai, si se vede cat puteau cara :D impartim la 80 et voila!
 

DeletedUser15860

si ce daca ne dam seama cati sunt ce?? parca il afecteaza cu ceva..si oricum are multi peste media lumii9. plus ca nu stim cate topoare are:))
si a trimis cai pt ca ala avea numai spade, nu si lanci...daca trimitea si topoare mureau degeaba:d
 

DeletedUser

Păi probabil nu interesează pe nimeni. Cu atât mai puţin pe mine... :) dar am văzut primul raport care îl greşise... de aia "m-am băgat în seamă" :D
 

DeletedUser11852

si ce daca ne dam seama cati sunt ce?? parca il afecteaza cu ceva..si oricum are multi peste media lumii9. plus ca nu stim cate topoare are:))
si a trimis cai pt ca ala avea numai spade, nu si lanci...daca trimitea si topoare mureau degeaba:d

nu stii . de unde stii ce stiu si ce nu stiu eu? :D
 

DeletedUser

cu trupele astea rupi lumea 9...;)...cate puncte ai???...


edit:

acum am vazut... 43964 cavalerul cerului nobili 230 1 230
vezi sa nu citeasca vreun vecin forumul extern..:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@cavalerul cerului de obicei, cât la sută foloseşti din creier? :D (întrebare pentru clasa a 3-a)

@allecs1112 da da =)) vezi să citească vre-un vecin de-a lui forumul :rolleyes:
 

DeletedUser3633

Apărătorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-12.8%

Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: pitikgeany
Sat: pitikgeany (496|453) K44

Număr: 49 56 85 76 55 22 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 49 56 85 76 0 22 0 0 0 0 1 0
Religie: Unităţile au fost credincioase
Paladinul tău zuzu a murit

Apărător: ir1n3l
Sat: satul lui ir1n3l (496|452) K44

Număr: 47 31 26 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 46 31 26 0 0 0 0 0 0 0 1 0



pur si simplu nu inteleg de ce am ramas fara trupe....iar la simulator raman si cu trupe si i-au si resurse...:-??

Frumos atac ...=)))Cred ca a fost un bug depune un tiket la suport si cere explicati;)
 

DeletedUser

Frumos atac ...=)))Cred ca a fost un bug depune un tiket la suport si cere explicati;)

Dragut ca de obicei
65.gif
 

DeletedUser

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-12.8%


Bonus de noapte pentru apărători




pur si simplu nu inteleg de ce am ramas fara trupe....iar la simulator raman si cu trupe si i-au si resurse...:-??

ai pus si astea in simulator? ce ferma buna esti tu !!! te mai s lauzi cu asta ! pacat ca esti departe de mine...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus